Cuma Zayıflama Yarışması 9. Takım

kızlar bekleyemedim inşlala h benim ki de doğrudur ben gittim herkese hayırlı günler
bu arada takım olarak cok duudlunuz niye ki:KK43:

evet cnm bnde 2 gün arada bir beyaz ekmek yedim koparıp koparıp...gerçi bazı diyetsyenler kepekten bir farkı yok diolar ama yinede kepek en iisii :) birde sbhları genelde simit yiyorum aslında onun beyaz ekmekten bi farkı yok ki onu da kesicem bu hafta... şimdi kalkıp twister yapiim bnde...büşraCIM merak ettm kemerin işe yaradımı terledn mii?? bende dün korsemi giydim çok terletti :)) bugünde kullanıcam

evet canım ya kepek ekmegiyle arasında 20 30 kalori gibi bir fark varmış ama iki dilim yesek bile 60 kalori fazladan gereksiz alıyorz :KK70:DD
canım dün sabah ve bu sabah öglene kadar tuzuyla kullandım inanılmaz terletti resmen su oluyorum ya akşam üstüde tuzsuz kullandım oda hafif terletti hergün yapıcam canım inşşlh şu koca göbegimden kurtulurum
ohh sende terlemişsn ama sende bırakma canım hergün yapalım yürüyüşümüzü hareketlerimizi berryde spora asılıyor diger kızlarda iyiler takımca bi atılım yapalım :))))

evet büşracım bende kös kös oturucağıma gidip tuzu eritiim cnm.erken kalktım ya üzerimde öle bi ağırlık varki öfff hareketlenmem lasım...bu hafta 1nci olmak olsun hedefimiz çok canım istedi ilk defaa:eek: bide büşracım sen kaç saat üstünde tutuosun cnm günde 3 saat olmalı yazıo kullanma kılavuzunda
berrycim korsen geldmi cnm??

bu arada bende sanki kilomun etrafında tavaf ediyorum yaaa 75in içinde 4 döndüm vallahi bu ne böyle iradesizim yaaa hiç kaçak yapmasaydim şimdiye bulmuştum 72yi boru bogazım ben boruuu :KK70:

ipocum tuzu için en fazla 4 saat diyor ama tuzsuz sadece kemeri 3 ile 8 saat arası geçmemesi lazımmış bende sabahtan 9da takıyorum tuzuyla 11 buçukta falan yürüyüşüm bitmiş oluyor bide akşam üstü birkaç saat taktım
ay bende kalkayım genel egzerszlerimi yapayım
şuanlık 2km yürüyüş 100 ip atlama yaptım
şimdide genel egzersizlerim ve 20 dk dans hadi bakalım :))))

ayyyyyy kızlar kanallara bakarken foxta evlendirme prgun yaşlı bi teyzeyle amca gördüm bakıyım dedim bunlar ne
tam o sırada kadın dediki sen karısızlıktan ben adamsızlıktan kafayı yemişsin kafayı yemişiz dedi koptum yaaa çıldırmış bunlar :KK70:DD

kızımı dışarı çıkarıcam şimdi.sonra uyku ve spor var.kayınpeder hastaneden çıktı akşama oraya gideriz.derste çalışmam lazım.çook işim var çok..

berry cim bilgisayar düzelmedi mi daha canım senin.
büşracım valla aynı dert bende de var 60 lı sayılarda takıldım gibi.59 u göremeyeceğim diye korkuyorum.

sizin şu termal eşofman benimde aklıma yattı ama önce eşimin yürüyüş bandı alması lazım.evde dolan dolan beynim döndü valla.

bu arada yarın doğumgünüm kutlama yok dedim eşime.haftaya perşembe onun doğumgünü o gün tartılcam 59 u görürsem yemeğe çıkalım yok göremezsem bu sene hiç bi şey yok.kendime ceza tabii sanada dedim:))
[/B]

bu arada bi kaç sayfa önceye baktım.hepimiz hatalarımızı yazmışız.aslında beklenen bi sonuçmuş bugünk, listemiz.şunada dikkat ettim berry başta olmak üzere hepimiz spora ağırlık vermişiz.haftaya olumlu sonuçlar alırız inşalla.

dışarı çıkıyorum herkesi öptüm.
anam söylemeden geçemeyeceğin sabah arabanın mutluluğu akşam behlülle bihter derken.rüyamda durmadan araba sürdüm yanımda behlül arkada nihal ve bihterle.kafayı yemem yakın gibi dimi.:))

ay o kadar güldümkü mevcancm yaaaaaaaaa :roflol: bende korsemle biraz hareket yaptım o kadar dar gelioki rahat hareket edemiorum o yüzden biran önce çıkarmak istiorum......

yrnda avondan gelicek olan inceltici kemer elimde olucak ona başlarım ama bu seferde göbeğim eriycek bacaklarım duba gbi kalıcakkk:roflol:

ipocum sende yürürken şortunu giy normal rutn halinde kemeri tak canım benim göbegim çok sarktı dogumdan sonra karnım çok büyümüştü hamileyken devaasaa bişeydi :KK70:DD kıyafetler önce göbegimden olmuyo belimde sanki can simidi taşıyorum :)))

ipocum diyt başarı öykülerine bakarne senn konunu gördüm maşallah canım yine başaracksn :)

ah cnm nerde o zamanki iradem ...halam pasta verirdi elime ye diye ben telefon çalıo numarası yapar aşağı kata odama inerdim dolabıma saklardım pastayı sonra gece kimse görmeden çöpe atardım...ve hiçte aklım pastada fln kalmasdı...şimdi aklım kalıo zorla tutuorum...

menüm

ılık su
kahvaltı:1 poğaça salatalık ve domates,kaşar ve beyaz peynir,vişne suyu az
ara:elma
öğlen:1 kase mercimek çorbası 1 dilim ekmek az yoğurt
ara:yarım ayva az çilek
akşam:kayınvalidemlere gitcez birazdan şansıma ne varsa

yürüyüş,bisiklet ve genel egzersizler tamam
su 2 litre şimdilik
kaçamak:şimdilik yok

X