Cuma Zayıflama Yarışması 9. Takım

kızlar aynı sorun bendede vardı.oturunca sırtım kaç kat olurdu.kilo vermeye başladığımdan beri sırtım da sıfır et kaldı.şu an sadece göbek ve basenlerimde fazlalık var.

ben düzenli yürüyüş,mekik ve sopa çevirme yapıyorum ama sopasız tabii:))bunların faydasımı yoksa kilo verdiğimden ötürü böyle oldum bilemiyorum valla.

ipocum dengesiz uyku da inan kilo yapar.sabah insan daha bi dinç oluyor.kızım yokken bende 2 lere kadar yatardım yattıkça yatasım gelirdi.şimdi ise sabah erkenden ayaktayım çok dinç oluyorum valla.

mevcanm bende izlemiyordum bayadır canım banada tel açtlarda öyle yani :))))
Berryim sana kızacak yuzum yokki canm bensenden beterim malsf :KK43:(
Teldeb girdim kızlar tvye bakıyoruz uyuycam şimdi hepinze iyi gecelerrr

ben diyorumki diyeti yoğun yapamıyorum kızın banaaaaa

Beryyi burda kimse kimseye kızmazda ben sana kardeşin olarak birkaç şey söyleyeym
ideal kilona yakın bir kiloda olduğun için ve anladığım kadarıyla diyetten öncede genelde düzenli beslendiğin için kilo vermen zorlanıyor.Ben mesala çok çabuk kilo werebilme yeteneğine sahibim.Yeterki kendime mukayet olabileyim.Mesala ben taşınırken ne hamur işleri ne tatlılar geldi akrabalarımzdan komsularımzdan hepsnden güzelce yedim we durmadan alıp werdiğim 3 kiloyu bianda aldm.Şimdi mesala 2.5 kilosunu 6 günde geri werdim.Sebep ben çok dengesiz besleniyorum.Benim hayatım hamur işi we dışarıdan yemek yemek olduğu için bianda bunları kesnce kilo kaybımız hızlı oluyorr...
Ben kendime kızıyorum mesala taşınırken onları yemeseydm şimdi ekstradan 2.5 kilo daha wermiş olacaktım ama nerede kendimize mukayet olamıyoruz ki mesala buün strbucksta ders çalışıoruz kepekli puf yedim baktım herkes kahwe içiyorr bende içeyim dedim satıcı çocuğun gazına gelip çikolatalı bişiy içtim adını hatırlamıyorum ama kalorisi yüksek we olağan üstü tadı olan birşeydi.Yawaş yawaş içtim ama nafileee kaloriyi aldm mı aldım yaniiii.
Oyüzden senin aracılığınla herkese söylüyorum canlarım burada amaç birbirimizin gücünden güç kazanmak ama unutmayın o şunu yedi kilo werdi ben weremedm gibi bir durum olmamalı.Çünkü hepimizin yaşam tarzzı yaşam stili farklı.
Ama ortak yapacağımız şey daha önce yediğimizden biraz daha az yemekkkk...
Yani berycimmmmm kaçamaklara sonnnn spora we suya tam gaz dewam edersen dewamı gelir bence...Birde stres çok önemli bir etken bende öss dönemnde kilo wermeye çalışırken kilo almıştım dikkat et aman...
Ama felsemiz ne İyi düşün ii olsunnnnn...Ay çok konuştummm neyse Öperimmopuyorumnanaktan

bende güzelcenek menümü yazayımm =) bugün çok ekmek yedm yaa hatta yemek yedim=(
sabah 1.5dilim ekmek zeytn peynr domates
ara:kfleks 80 kalorilk mısır patlaklı meyveli bişiyi warya ondan
öğle:kepekli puf domastesli we peynrli,çikolatalı soğuk buzlu kahwee
ara:yok
akşam:mangal evinde 7adet ızgara köfte we 2bardak ayran we azcık salataa...
su:2litre
spor:yarım saat yürüyüş

Çok yemek yedmm ewet ewet farkndaym =( neyseee telafisini edeceğim inşallahhh =)

Birde kimseckler yok forumda yarından cuma akşama kadar 5 sınawım war oyüzden yarın giremeyebilirim ama girmeye çalışacağım öperim hepinizi mucukkkk

canlar merhabaaa :)) benimde karnım ağrıo dün geceden beri neden regl olamadım bahar diyemi anlıyamadım yaa... valla bende regl olup bittikten sonra geceleri termal şortumu giyip evin etrafında yürüyüş yapıcam köpeğimle çok strese grmeye başladım...denizde evimize çok yakın yazında hemen hemen hergün yüzmeye gdiicem inşşallaahh :)):eek: twisterla ağırlık yaptım bugün sadece ama hiç yoktan iyidir diye moralimi yüksek tutmaya çalışıorum... birbirimize dha çok destek olmamız lasım kızlar...birde halam dün internette bodruma gelicem yazın 75 ol en azından yoksa kızarım dedi...sonrada halamla beraber ayvalığa yazlığına gidicem o çok yüzmeyi sever ve hep diyet yapıo hayatı boyunca.1 hafta kalsam 2 kilo rahat veririm onunlaa :)) ekim sonuna kadar diyet yapıp 60 olmam lasım aslında dha çok var zamanım ama öle diyip oturup yayılınca da hiç gitmio olduğum yerde sayıyorum...en azından ayda 2 kilo vermem lasımmmm

Son düzenleme:
her zaman dediğim gibi moral bozmak yoooookkkk.herşey bizim elimizde 1 ayda olmazda 2 ayda olur.az ama sık yiycez azcıkta spor yapcaz.fit olucaz fit..hadi canlar iyi uykular sabah erkenden yollardayım yine..

bende yatıyim birasdannnn herkesi öptüm moral bozmak yok bugüne kadar nasıl verdiysek devam edices vermeye uzun olur ama sonunda gidicek yaa ona bakalımmm :eek:

ben hesapladım şimdi 22.5 vermem gereken kilo...7 ayım var her ay 3,214 kg vermem gerekiomş...bide aralığın 19dan beri az çok diyet yapıorum ama dha 7 kilo verebilmişim 22 nasıl gidicek bilmiorum...tam sabır işi

sağol sewilaycım dün akşam 200 twister yaptım az sanırım bugün ağrı falan yok 300 denicem bakalım ve 150 de itme

günaydınlar kızlar
200 gram almışım esas beni falakaya çekmek lazım :)
neden bukadar dengesiz besleniyorum buna dur diyemiyorum iyice saldım vermem gereken 10 kilo daha varken hemde :KK43:(
bu arada kızlar dediğim termal kuşaklardan çarşıda baktık ama bulamadık hep titreşimli kemerler var sezeryanlı oldugum için onları istemedim
eşim dün akşam bir geldi elinde termal kuşak megerse pazartesi sipariş vermiş netten
ben iyice bunalım konusu yaptım diye göbegimi :KK70:D
sabah termal tuzunu sürdüm kuşagıda taktım
genel egzersizlerimi yaptım
şimdide leslie yapıcam hemen kalkıyorum görüşürüz mjxmjxxx
bu hafta kendime hedef koyuyorum 2 kilo vericem öyle yada böyle verilecek bu 2 kilo veremessem bana ceza düşünün kızlar :)))

2 mile leslie yaptım kızlar kızım saat 11 gibi uyur o zamana kadar ortalıgı toparlıycam sonrada yürüyüş :)) ama leslieyi yapana kadar karın bel bölgem su içinde kaldı eşofmanım bile ıslandı :KK70:DD bu iyiye işaret gibi :)

zayıflama kemeri hangi marka termal korse mi? nasıl oluyor tuzla kulanılıyor.parafinlililer tuzla kulanılmıyor.sanırım termal olandan seninki

evet berrycim termal kemer termal tuzuda yanında yarım kiloluk gitti gidiyordan almış eşim kargoyla birlikte 22 23 tl arası bişey benim en çok fazlalıgım göbek bel sırt kısmımda canım çok sarkık sabahtan beri spor yapıyorum acaip terletiyor bakalım zamanla daha iyi belli olur
yürüyüşümüde yaptım 1.5 km son 2 dksi koştum 8 km hızla sonrada duşa girdim şimdide biraz ortalıgı toparlıyım sabahtan beri hoplayıp zıplıyorum :KK70:DDD

X