Cuma Zayıflama Yarışması 9. Takım

güneşli bi günden herkese selamlar.saatlerdir dışardaydım kuzucuğu gezdirdim
yemeklerim de hazır.
menümü vereyim
kahvaltı:haşlanmış yumurta,kaşar peynir,az reçel,vişne suyu,2 dilim ekmek
ara:elma 1 tane
öğlen:şehriye çorbası 1 kase ,ayran
ara:kuru kayısı ve kuru üzüm az
akşa:sebzeli bezelye az pirinç pilavı ve salata..
su 2 litre olur bugünlerde pek içemiyorumda
birazdan bisiklet ve yürüyüş yapıcam kızım uyusunda.

büşra kaçırmamış halim le dün gece 61.8 çıktım ben anlamadım bu işi su içsem kilo oluyor biri bana diyet listesi önersin lütfen

diyet lisetesi ya aslinda gecen de yazmistim su kanal d doktorum sayfasinda dr. kubilay in ornek diyet listesi var bir bak istersen berry. Offf cok halsiz hissediyorum kendimi bole acayip yorgun .. Aksama kuvvetle evde olmayacagim gene bakalim kesinlesir ise yazarim ne oldugunu ..

oooov bugün de çok az paylaşım olmuş. benim için zor bir gündü. ne iştah kaldı ne güç.. sonunda güç gelsin diye zorla sıcak çikolata içirdiler. sabah öğlen falan hiçbirşey yiyemedim.akşam bi tavuk pirzola yedim. bide kan şekerim düşmüş diye sıcak çikolata işte..
çok zor bi gündü.. antremanda da güçten düştüm gözlerim karardı..planlı bir şey değildi üzüntüden yiyemedim aslında

Merhaba Arkadaşlarrrr ! !
Bugün çok yoğundum , misafirlerim geldi. Sabah temizlik , pasta ,börek vs . Misafirler gelincede koşturmaca derken , daha şimdi girdim nete..

Arkadaşlarrrr ! Ben bugün yine saçmaladım , bir an önce kendime bir diyet listesi bulsam iyi olacak.

09:30 1 adet elma
aralarda su
17:00 Haşlanmış tavuk (1 kase ) , kırmızı kelem salatası
20:00 şekersiz çay
spor : 30 dk yürüyüş
ışte bu kadar ... Çok saçma biliyorum ama daha ilk günler olduğu için düzene koyamadım henüz

evet düzen çok önemli.. kansız çıktım tahlillerde.. düzgün bi beslenme programı lazım bana

Ya arkadaşalarrrr ! ! ! CADIARZU bu su meselesi benim kafamı çok kurcalıyor. - Su herkes için zayıflatıcımıdır ? sengözlerimebaksanab - bugün 2. günüm midem çok şiş , 68 den 69 olmuşumm :çok üzgünüm: midem , karnım ,bağırsaklarım resmen şişşş bugün misafirler bile farkettiler.

evet düzen çok önemli.. kansız çıktım tahlillerde.. düzgün bi beslenme programı lazım bana

Kansızlık çok kötü canım yaaa ! Dikkat et kendine çünkü halsizlik ve gözkararması oluyor : hayat zindan gibi olunca da diyet mutsuzluk getiriyor :1closedeyes:

Bende Diyet listelerini inceledim ama bir türlü karar veremedim , hangisini uygulayacağım bilemiyorum. :uhm:

kızlar iyi geceler annemdeydim ancak geldk ordan girdim ama kızım durmayınca yazamadm menumu sabah vericem telden girdim çok yorgunum iyi geceler demek istedim

kızlar gunaydınlar dunkü menüm

kahvaltı öglen bir arada domatesli biberli sosis 2 zeytin 2 dilim ekmek şekersiz çay bir çay kaşıgı nutlla

akşam yarım simit 1 dilim köy ekmegi biraz krem peynir birkaç zeytin şekersiz çay

gece 2 grsini birkaç fıstık

spor: 4 5 km arası tempolu yürüyüş yarım saat sahildeki spor altlerini kullandım
bizim sahille yandaki sahil birleşti burdan bir çıktık teee diğer sahile kadar çok yoruldum ama iyi bir spor oldu
su 2 litreyi azcık geçmişimdir

berrycim canım bende dün sabah 1 kilo fazla geldim sinirimden nasıl agladım eşimde diyorki sen kendine ne yapıyosun böyle ekmek bile yemiyosun dogru düzgün nasıl oldu bu diyo o bile şaşırdı artk:S

elvavencim dikkat et canım özellikle enerji veren lifli besinler ye çok yoruluyorsun belliki

canancım gerçekten düzenli beslenme çok önemli anlamadan bünyeyi çok aç bırakıncada metoblzma sinyal veriyormuş açım diye daha az çalışıyormuş

mevcanım nasılsın canım

grbcenim bende br bakayım o listeye bu ara bende düzensiz beslendiğimi hissediyorum :S

selam kizlar dun gece 4 gibi eve geldim sabah kalktik kahvalti camasir felan derken bu saat oldu anca net e bakabiliyorum.. Bugun ki menum

Sabah: kahvaltiliklarf + cay

Ara: yok

Ögle: 3, 5 pogoca

Ara: yok

Aksam: domates corbasi + 8 hamsi

Ara: meyve olur

Egzersiz: 2 mile

Su: 3 lt

kızlar meraba ben döndümmmmmm kamptan :) çok yoruldum sürekli odun topladım yemek yedim balık tuttum :) ne bulursam yedim vallahi ve çok az su içtim.listemi vermeye yarından itibaren devam edicem...4ncü olmuşuz tebrik ediorum hepmizi 1nciliğe layık olduğumuzuda unutmayalım ama :) öptüm hepinisi

menum:1 dilim çavdar ve klasik kahvaltı
Ara:az tuzsuz çekirdek ve beyaz leblebi
Öğlen:k flex ve activia
Ara:çekirdek ve leblebi
Akşam:2 dolma ve yoğurt ve beyaz ekmek
Egzersiz:yok(sindirim sistemimde bir problem var karnım ağrıyor ve çok kramp var)
Su:1 litre
Kaçak:1 tane ufak çikolata kinder serçe parmağı kadar

saol büşracım. bugün telafi ettim menümü

saçımı boyattım bugün de çok mutluyum o yuzden zemuszemus

menümü de yazıyım bugün biraz kaçamak yaptım ama..

öğlen:nesfit

ara:künefenin 4 te biri

akşam: çorba ve salata

kaçamak: künefe

su:2litre

egzersiz:yok

iyi geceler kızlar bebişlerimle ilgileniyorum oğlum ateşlendi kızımda da öksürük başladı ama çok fazla.. Sürekli onlarlayım başlarından ayrılamıyorum
Yarın doktora götüreceğim oğlum çok hasta öyle halsiz yatıyor moralim sıfır benimde .. Giremezsem beni hoşgörün başlarından ayrılamıyorum

SELAM BEN 3. GRUPTANIM BU HAFTA KıLO ALDIĞIM ıÇıN CEZAM:

BEN ŞıŞKONUN ÖNDE GıDENı,PıSBOĞASIN TA KENDıSıYıM.alsanaalsanasmile
AHANDA YAZA DÜĞÜNEDE BÖYLE GıDERıM ARTIKIN

sismanunlukadinlar.jpg

HEPıNıZE ıYı ZAYIFLAMALARa.s.a.s.VERDıĞıM RAHATSIZLIKTAN DOLAYI ÖZÜR DıLERıM

merhaba kızlar. hastalıktan geberiyoruz eşim ve ben. DOruk.a geçmesin diye uğraşıyoruz. Yatak döşek yatıyoruz. 2 gündür ne bulursak onu yiyoruz. spor falan da yalan oldu tabii. berry bana birkaç gün izin verir misin, paylaşımda bulunamayacağım. Kilo gidiyor ama her nasılsa? Maşallah diyeyim kendime.

X