Cuma Zayıflama Yarışması 9. Takım

kızlar herşeyi yapıyorum ama şu yavaş yemek yeme işini yapamadım gitti.bi iki lokma çiğneye çiğneye yiyorum.gerisini atlı kovalar gibi.o yüzden hep bi tıkanıklık oluyor bende.

kızlar ben sadece perşembeden perşembeye tartılıyorum.o gün ki öğünüm,ne kadar su içtiğim,ne kadar tuvalete çıkıp çıkmadığım,sporumu ne kadar yaptığım kilomda çok fark ediyor.bence sık sık tartılıp aklınızı bulandırmayım.moral bozmaktan başka bi işe yaramaz inanın.

sanırım mezzoz du yazan tartıldım 2 kilo fazla çıktım demişti galiba.moralim bozuldu bir sürü çikolata yedim sayamadım bile dedi.misal o gün tartılmasaydı o çikolataları yemezdi.demek istediğim bu işte kızlar.haftada bie kez tartılın moralinizide bozmayın..

haklısın mevcancım banada çok oluyor çikolataya saldırmak istiyorum resmen biran diyorumkiaman bukadar aç geziyosun sevdigin şeyleri yemiyosun kızın uyuynca iki dk dinlenmek yerine yürüyosun yne farkeden bişey yok boşver gitsin diyorum sonra diyorumki bukadar şey yapıpta gitmiyosa demekki yesem ne olurum bırakmak yok diyorum hemen :))

Selam kızlar! CANAN hoşgeldin.

Şifayı feci kapmışım. Her tarafım dökülüyor. Doruk da sağ olsun akşamları 1 saat ayakta sallamdan uyumuyor. Geçici olduğunu umuyorum. Şimdiden menümü sunsam, akşama garantti veremiyorum. Eşim de hasta...

Sabah: 1 yumurtadan az yağlı peynirli omlet - 2 dilim ekmek - 1 kkut pey - 4 zeytin - 2 çay kaş bal

Ara: 1 küçük muz - yarım elma

Öğle : 3 yemek kaş pilav - 3 yem kaş kuru fas - 2 yemek kaş. zeytin yağlı mantar sote - salata

Ara: 1 kuru kayısı - 3 kepekli bisk - yeşilçay - biberiye - kekik karışımı

Akşam: öğle menüsünün aynısı

ara : meyve ve çayla kaptmayı planlıyorum. süt içesim yok bu aralar :KK43:

Hasta olduğum için spora da gidemiyorum. Salı diyetisyen kontrolüm var 65 lerde olmak istiyorum.

tazefasulye geçmişler olsun aman dikkat et bebişinde var saglıgın çok önemli

kızlr bende menumu vereyim abime gidebiliriz

kahvaltı bir dilim kpk ekmek bir domates bir biber 2 zeytin çok az peynir

ara 2 grisini

öğlen bir kase patates salatası bir kase baharatlı yogurt

ara 2 piknik bisküvi 3 küçük kare çikolata ufak bir elma

akşam henuz belli değil yemek yapmadım sadece çorba var şuanda eşim yemiş olacak bnde salata çorba yerim

spor yarım saat genel egzerszler 68 otur kalk

kaçak piknik bisküvi kare çikolata

haa birde 3 tane hurma yedim kızlar suyumda 2 litre ya nedense dünde bugünde zorla su içiyorum ama suyun haricinde yeşilçay içiyorum

Büşracım, teşekkür ederim. Su yerine yeşil çay iççilmez ama! sakın ha! yeşil çay aksine idrara çıkarttırır. bu nedenle gerek yeşil çay, gerek zayıflama çayı içenlerin ekstra su içmesi gerekir. çay - kahve ve zayıflama çayları vücuttan su attırır. vücut susuz kalır, o suyun yerine konması gerekir.

ayyy bu hafta yine formdan düşmüşüz kızlar canlanalım hadi artık ya.. bahar geldi bile of yaz da yaklaştı hızlanmak gerek canancım sen de hoşgeldin canım..

menümü de ekliyim.

sabah:nesfit

öğlen: patates yemeği

akşam: 1 tane pırasa böreği

egzersiz:15 dakika hızlı yürüyüş

su:litre

kaçamak: yok

kızlar iyi akşamlar menüm dünle aynı sporumuda 1saat yaptım bu hafta yüklenicem bakalım yıne yerimdemi sayacağım

ben de yarın voleybol antrenmanına gidicem. nisanda maçlarımız başlıyor. daha sıkı spor yapabilicem bu yuzden. ollley

Merhaba arkadaşlarrr ! ! !
Sabah : 1 portakal
Öğlen : Salata
saat 4 : elma
saat 7 : 1 bardak süt
akşam : ezogelin çorba , iki kaşık yoğurt
1,5 litre su (2 yapıcam onu )
40 dk yürüyüşşş ( ben 2 hafta önce ameliyat oldum , sporda biraz zorlanıyorum , kaptanıma soracağım bakalım , beni spordan birkaç hafta muaf tutsa olur mu diye )

Arkadaşlarr , ışte benim ilkkk günüm. Yani biraz saçmalamış olabilirim ama malum tecrübesizim, halen nasıl bir diyet uygulayacağım karar veremedim CADIARZU

kizlar selamlar eve geldim yarim saat sonra esimin amcasi ile karisi oturmaya geldi anca gittiler.. Bugun cok igrenc bir menuye sahibim ..
Sabah: 2 kuru kayisi

Ara: kucuk kasenin yarisi nesfit

Ögle: 1 tabak kapuska

Ara ve aksam ikisi bir arada 1 simit

Cay + 2 benimo :))

Su: sanirim 2 lt

Spor : Maalesf yok bugun bayagi bir kosar tarzda yurudum

iyi akşamlar kızlar.görümcengile gittik o yüzden giremedim.şu an çok uykusuzum yarın girerim artık.
canancım aslında çizelge çok kolay.çizelge nasıl yapılır bölümüne gir.altta yeni düzene göre nereyi yapıştıracağın yazıyor.dikkatli okursan anlarsın.

eve yeni geldik sayılır kızlar bihtosta yemekteydik neler neler hazırlamış
Sabah:çin böreği
Ara:kuruyemiş
Öğlen:kflex
Ara:kuruyemiş
Akşam:1 adet patlıcan dolması,kereviz salatası,pilav,körili tavuk ve 3 sarma ve diyet kola
Su:2 litre
Egzersiz:yürüyüş
Kaçak:pilav

kızlar gunaydınlar menulere bakıyorumda hepimiz çok dikkat ediyoruz
ama kilolara pek yansımıyor bu ara bahar geldi kilo verme süreci başlasın hadi emrediyorum yağlarıma yansınlar gitsinler:KK70:
canancım menun sadece biraz az olmuş yani mesela biz genel olarak ekmegi tatlıyı kısıyoruz onun haricinde saglıklı yemekleri yiyoruz abartmadan çokta katı diyet listelerimiz yok takımca
ama aralarda meyve süt gibi besinler tüketmen çok güzel

berrycim ohhh yinede çok yememişsin canım sen zaten hiçbir zaman ucunu çok kaçırmıyorsun mşllh

kızlar ipoda daglarda nekadar egleniyodur kimbilir

hadi görüşürüz kızlar ben kahvemi içiyorum kızımı yatırayım kahvaltı hazırlıcam

X