Cuma Zayıflama Yarışması 9. Takım

berrycim bugün senin başın kalaabalık listeler kontroller istersen canan arkadaşımıza biraz bilgi vereyim ben

merhaba Canan
takımımızda herkes istedigi diyeti uyguluyor ancak takım kaptanımızın bize sunduğu bir takım şartlarda var tabiki
mesela günde 2 litre su içmek 1 saat spor yapmak
yapılmaması gerkeenler 2 gun üst üste kaçamak yapmamak 2 gun üst üste spor yapmamak gibi
kaptanımızında dediği gibi geçmişi okuduğunda daha iyi anlayabilirsin
aslında kısacası sağlıklı yaşamaya ve birbirimizi motive etmeye çalışıyoruz

berrycim bugün senin başın kalaabalık listeler kontroller istersen canan arkadaşımıza biraz bilgi vereyim ben

merhaba Canan
takımımızda herkes istedigi diyeti uyguluyor ancak takım kaptanımızın bize sunduğu bir takım şartlarda var tabiki
mesela günde 2 litre su içmek 1 saat spor yapmak
yapılmaması gerkeenler 2 gun üst üste kaçamak yapmamak 2 gun üst üste spor yapmamak gibi
kaptanımızında dediği gibi geçmişi okuduğunda daha iyi anlayabilirsin
aslında kısacası sağlıklı yaşamaya ve birbirimizi motive etmeye çalışıyoruz

Teşekkür ederim canım ! olumunekankayizsmile
O zaman bugün mutlaka 2 litre su ve 1 saat spor yapmalıyımm guclubacismile Harika ! Şimdiden motive oldum bile kaydirigubbakcemile2

tünaydın kızlar.genel olarak iyi sayılırz yinede.herkesi tebrik ederim.alırız veririz olabilir moral bozmak yok.
canancım bsrnzm nin dediği gibi kurallarımız bu şekilde.hergün düzenli paylaşım olmalı burda sadece liste verip gitmek olmuyor.ha tabii işinin olduğu günler hariç.amaç birbirimizi motive etmek canım.
[/B]

sabah yürüyüşüm yaptım kızlar.
kahvaltımı yazayım
ılık su
1 bardak portakal suyu,az kaşar ve beyaz peynir,haşlanmış patates,1 dilim ekmek.
ara:elma yedim
henüz yemek yapmadım kalanını akşam bildircem.
[/B]

yeni gelen arkadasimiz hosgeldin hadi bakalim cuma ya kadar goster kendini:))

Ya kizlar biri bana bi fikir versin simdi tartildim 61.0 geliyorum bu ne simdi saka mi? Aklim fikrim ermiyor artik hafta basi pazertesi hep fazla cikiyorum cuma ya boyle oluyor hele bir de bugun boyle olunca n'oluyor dedim bir fikri olan var mi? sastim kaldim. Ev temizligi bitti, arda'yi uyuttum simdi biraz dinleneyim dedim esim 2.30 gibi gelecek evden cikmamiz gene 3 u bulur arda'yi da kaynanam bakmaya gelecek kucuk cocukla alisveris cok zaman aliyor hele birde grip olayimizi tam atlatamadik sonucta aksam 8 gibi evde olurum ben yani bugun ki listemi gec bildirebilirim kaynanam anca gidince girebilirim nete ..

tünaydın kızlar.genel olarak iyi sayılırz yinede.herkesi tebrik ederim.alırız veririz olabilir moral bozmak yok.
canancım bsrnzm nin dediği gibi kurallarımız bu şekilde.hergün düzenli paylaşım olmalı burda sadece liste verip gitmek olmuyor.ha tabii işinin olduğu günler hariç.amaç birbirimizi motive etmek canım.
[/B]

olumunekankayizsmile Teşekkür ederim canım ! Ama lütfen şu kilo cetveli nasıl oluşturulacak bana bu konuda yardım edin ! :sinifsinif:

mevcancım dahada iyi olucaz canım baharda geliyo kilolarımız belki hızlanır biraz
grbcenim canım bende anlamıyorum benimde hafta içi normal geliyorum 100 200 gram eksik hafta sonu tartıldıgımda birden 400 500 gram eksik görnüyorum hafta içi yine eskiye dönüyor dalga geçiyor bizimle :)))

Arkadaşalar ! Sabah 1 adet portakal yedim. Dahada bişey yemedim , ne yiyeceğim henüz kara da vermedim CADIARZU bu arada ben bu su içmeyi nasıl başaracağım bakalım. Hiç alışık değilim su içmeye aklıma bile gelmiyor yaa . Saat kaç oldu ben denüz bir bardak bile su iiçmedim :1closedeyes:

canan gecmis sayfalara bakarsan ornekleri gorursun neler yapiyoruz, nasil liste sunuyoruz.. Kilo cizelgesi ya da cetveli icin diyet gruplari sayfasinda kilo cizelgesi nasil yapilir diye bir baslik var oraya bir gozat istersen ordan neyi, nasil yapacagini gorebilirsin olmaz ise sor gene yardim ederiz.

dun sabah doktorum programindan aldigim bi kac kucuk not arkadaslar dr. gürkan kubilay di konuklari..

Der ki kendileri...

Birakilacak spor yapilmayacak spordur...

Metabolizmamiz bizden 10 kat daha akillidir..

Ve Doyma hissine yardimci yiyecakler ise..

Enginar, Kuskonmaz, Brokoli, Brüksel lahanasi, Kereviz, Patlican, Ispanak, Kivircik

Et yemegi var ise diyor yanina sebze yapiniz ve once sebze'den baslayiniz (kolay sindirim icin) ve yemeginizi yavas yiyiniz.

grbcenim çok saol canım bende izledim dün gürkan kubilayın sitesine girdim baktım 2 aylık tedavi ücreti 400 tl miş
ya bende kıyafet almıyorum 2 aydır kilo vericem diye ama hala 70 kiloya bile düşemedim :SS

X