Cuma Zayıflama Yarışması 9. Takım

iyi akşamlar kızlar.çok halsiz ve iştahsızım bugün.bir elma ve muzla duruyorum desem yeridir.midemde bulanıyor.grip olmuşum hafiften off nolcam böyle ya...

ohh ipocum afiyet olsun şekerim.kaloriyi bol bol almışsın bugünlük.biraz spor yap rahatlarsın canım.bu saatten sonrada ağır yeme dengeler gidersin dert etme boşver.

ohh ipocum afiyet olsun şekerim.kaloriyi bol bol almışsın bugünlük.biraz spor yap rahatlarsın canım.bu saatten sonrada ağır yeme dengeler gidersin dert etme boşver.

saol cnm ehhehe:) biraz twister yaptım bende oturuorum kös kös akşam yemeğide ne yiyceğim belli diil dha

iyi aksamlar kizlar bugun ki menum

Sabah: normal kahvaltiliklar + cay

Ara: yok

Ögle: 5 biskuvi + cay

Ara: 2 biskuvi

Aksam: 1 kepce corba + bir tabagin yarisi bulgur + turlu + cacik

Ara: kahve

Egzersiz: 2 mile

Su:3.5 lt

kızlar iyi akşamlar telden girmek durumundayım menumu yazayım kahvaltı öğlen birlikte br dilim ekmek domates biber sosis az yyedim akşam çorba br karnıyarık su2ltre spor 20dk egzersz yarım saat yuruyus

bu arada kızlar kilo verdiğimi farketmeye başladılar kaynım pek anlaşamskta eşime abi kendine bakıp yengemi açmı bırakıyosun dedi biz anlamadk önce çok zayıflamş ya falan dedi çok mutlu oldum

ipo ben terml korse istiyorum parafinli korse tuzla kullanılmıy or ve mavi.parafinli olan beyaz.
Sabah:simit ,peynir,zeytin
Ara:yok
Öğlen:nesfit activia
Ara:kepekli ekmek tost
Akşam:1 tabak mantıcokacimcoook
Spor:20 dakika dans +fitness ve 20 dakika temposuz yürüyüş
Su:2 litre
Kaçak:mantı

Ay ne güzel bsrnzm banada buaralar elin yüzün niye şiş diyorlar =(
sabah kahvaltsı : kslfeks
ara:1adet lokum
öğle 5 adet yaprak sarması
akşam kfleks
su:2litre birazdan bide elma yiyeceğim mcukk hepinize =)

herkese merhaba
sabah:biraz menemen 1 bardak çay 2 tane zeytin
öglen:geç kahvaltı yarım simit daha doğrusu akşamüstü
akşam:kızarmış bir parça tavuk ve salata bir bardak ayran
suana kadar 2 litre su içtim yatana kadar devam edicem herkese iyi geceler

ipo ben terml korse istiyorum parafinli korse tuzla kullanılmıy or ve mavi.parafinli olan beyaz.
Sabah:simit ,peynir,zeytin
Ara:yok
Öğlen:nesfit activia
Ara:kepekli ekmek tost
Akşam:1 tabak mantıcokacimcoook
Spor:20 dakika dans +fitness ve 20 dakika temposuz yürüyüş
Su:2 litre
Kaçak:mantı

linkteki mavi olan değilmiydi berrycim bndede mavi olan var zaten termali mavi oluyo doğru diosun ama ben werdiğim adrestekinide termal sandım

bende menümü veriim abuk sabuk bir menü...

sabah:kahvaltı+su böreği yarım dilim

öğlen:2 dilim su böreği
tatlı kurabiye-2-3 tane

akşam:şinitzel
light yoğurt
mücver

su:1.5 lt
spor:10dk twister+15 dk yürüyüş(yokuş inip çıktım)

kaçamak:börekler tatlılar ...

sabah: nesfit

öğlen: sossuz sarımsaklı yoğurtlu yağsız makarna yarım tabak

ara: elma

akşam: 6 tane lahana sarması

egzersiz:yok

kaçamak: makarna

su:2 litre

pazar günleri nedense salıyo herkes eyvahedigeldismile

bu arada kızlar kilo verdiğimi farketmeye başladılar kaynım pek anlaşamskta eşime abi kendine bakıp yengemi açmı bırakıyosun dedi biz anlamadk önce çok zayıflamş ya falan dedi çok mutlu oldum

cnm ya çok sevindim diğerleri tarafından fark edilmek çok güzel bi duygu:) banada annemle babam dio fark etti baya kaç verdin falan diolar ama ben sölemiorum dha kaç olduğunu :) bide çok abartıolar gbime gelio sonuçta anneyle baba yani mutlu olıyim diede sölüyo olablrler

cnm ya çok sevindim diğerleri tarafından fark edilmek çok güzel bi duygu:) banada annemle babam dio fark etti baya kaç verdin falan diolar ama ben sölemiorum dha kaç olduğunu :) bide çok abartıolar gbime gelio sonuçta anneyle baba yani mutlu olıyim diede sölüyo olablrler

yok canım anne babalar en iyi fark edenler. sevin diye demezler, fark etmişlerdir.. ben de karar verdim. yarın annemin doğumgününden sonra çok daha sıkı çok daha kurallı diyet yapıcam.. çok yavaşladı kilo vermem bana bu hafta veremem gibi geldi. o yuzden şok diyet gibi bişey yapıcam.erkek arkadaşım da kendi üniversitesine döndü bugün 2 hafta falan gelmez eskişehire. dışarda yemek yemem artık.. bu 2 haftayı iyi değerlendirmem lazım :Saruboceq:

Selam..

Sabah: çeyrek yufkadan otlu gözleme + 2 dilim ekmek + 1 kkut pey + 3 zeytin + 1 katı yumurta

Ara: 1 muz

Öğle: çeyrek yufkadan otlu gözleme

Ara: 1/4 simit + 1/3 kkut pey

Akşam: ızgara balık + salata

Ara: yağsız süt

Su : 3 lt

Kaçamak: gözlemeler sayılabilir.

X