Cuma Zayıflama Yarışması 9. Takım

kızlar moral bozmak yok lütfen akşam tartılmayın şişknlk olabilirkarnım nasıl ağrıyor kasıldım resmen kızım okuldan gelicek birazdan akşama k-flex yicem ben

merhaba arkadaşlar
SABAH:1 KATI YUMURTA 1 BARDAK ÇAY 1 ŞEKERLı
ÖĞLEN:YARIM SıMıT BıRAZ PEYNıR 1 BARDAK VıŞNE SUYU
AKŞAM: SADECE SALATA
SU ıÇMEYE DEVAM EDıYORUMM

bugun ki menum

sabah: 2 cherry domates, 2 zeytin, 1 dilim salatalik, 1 dilim ince salam, 1 dilim ince kasar, yarim esmer ekmek+cay

Ara: ceyrek wasa+activia

Öglen: 15 hamsi+ yarim salata kasesi salata + 2 dilim sogan

Ara: 3 burcak + yesil cay

Aksam : Henuz belli degil aksama dogum gunune gidecegiz ne olur yemekte bilemiyorum ama gece de olsa yazarim neler yedigimi

Ara: kesin meyve olacak( genelde meyve de soyarlar yemekten sonradelikafadulden )

Spor : 4 mile + 100 mekik + hizli tempoda 45 dk.da markete gidis gelis goren bana bakiodu cocuk arabasiyla ucuyoduk yolda:)))

Su: suana kadar 2.5 yatana kadar kesin 4 yada 4.25 olur

gene herkes girip cikmis ne zaman sayfaya baksam kimse olmuyor ya da bir mj atilip kaciliyor olmuyor boyle hanimlar:dilcikar: gelin yamacima sizleri motive edecegim...:1hug: ayrica kizlar ben dun tartida tam tamina 64.100 gelirken oglen itibari ile 63.300 geliyorum demek ki neymis bunlar olabiler seylermis degil mi moral bozmak yok biz bu yola bu tur seylerin olabilecegini bilerek ciktik bu hafta 1 kilo fazlamiz olur ama 2 hafta sonra bi bakmisiz 2 kilo vermisiz .. Gram bile versek sukredelim cunki onlar bizi tasiyacak coklu rakamlara ehe haydin harekette bereket vardir :sm_cool:

grübcen canım bugün hiç tadım tuzum yok ya öglenden sonra başımda çok döndü bayılıcak gibi oldum şimdi iyiyim çok şükür ama yürüyüşümü yapamadım hiçte halim yok çok moralsizim

kızlar ben menumu vereyim
kahvaltı
bir domates bir biber çok az peynir bir dilim kaşar bir dilim salam bir fincan şekersiz kahve
ara 4 gunkurusu
öglen salata çorba 1 dilim kepek ekmeği
aaraa
1 elma
akşam 10 15 tane hamsi ve salata
su 1.5 ltre yatana kadar 2 litre olur umarım
spor yürüyüşümü yapamadım 20 mekik bacak basen hareketleri 20 dk

saolun kızlar valla moral verdiniz bana..umarım şişkinlik yada spordan ötürü oluşan ödemlerdir.haftaya perşembe belli olur zaten.bu hafta çok ama çok dikkatli yiyeceğim kesinlikle kaçamak yo.şu an 65 haftaya hedefim 63 olarak..

ya kızlar inanmıyorum ya.. 1 kilo almış gözüküyorum resmen.. reglim yaklaştı göğüslerim bile şişti. tualet sorunu da yaşıyorum şuan.moralim alt üst

kızlar bende raporumu vereyim

sabah:1 dilim ekmek peynir zeytin

öğle:yoğurt 2 kaşık pilav karnıbahar yemeği

ogle :kayısı

akşam:2 yumurta ile omlet

su:1 lt dahada içerim
egzzersiz:yok:KK43: ama yaparım

elvaven sorma bende de 1 kilo fazla görünüyor.anlamadım bu işi az ye deli gibi spor yap sonuzu fazla fazla kilolar..

kızlar fazla giremiyorum ufak bebeğim hastalandı ben rahatsızım zaten yemediğim halde kilo veremiyorum pzt den beri tartılmıyorum enson 72 çıkmıştım
çok moralim bozulmuştu cumaya kadar tartılmayacağım diye sözverdim kendime. cuma sabahı 7gibi bildiririm
Spora başlamak istiyorum bu pazartesi

sabah:müsli ve y.yağlı süt
Ara:activia
Öğlen:krem peynirli gevrek
Ara:elma
Akşam:yoğurt çorbası,8adet fındık.
Su:az içtim tamamlıcam
Egzersiz:20 dakika yürüyüşmafoldumben
Kaçak:1 adet çubuk kinder çikolata(işaret barmağı kadar)

ben geçen hafta 65 demiştim. bu hafta 66 :'(

elvaven 68 / 66 / 65 / 66
haftaya hedefim tekrar 65

ha menüyü yazmayı unutuyodum

sabah: nesfit

öğlen: tavuk ızgara

akşam: 1 tabak pilav ve et sote

su:2 litre

kaçamak: yok

egzersiz: 30 dakika yürüyüş

iyi geceler misafir oldugu icin giremedim bi gun
sabah nestfit sut
ara elma
ogle yok
1 fincan cay 1 dilim kek
aksam kahvaltilik yesil cay
activia

kizlar tartildim simdi bu hafta reglim henuz bitmedigi icin sadece 100 gr verebilmisim
63.9 sabah ac karnina tekrar tartilirim degisiklik olursa yazarim

X