Cuma Zayıflama Yarışması 9. Takım

ev islerim bitti 1 kepce corba+ 5 corba kasigi mantar sote+ activia mi yedim simdi de leslie teyzeyle 2 mile mi yapayim mekikimi cekeyim ..

kızlar siz ölçülü yediğinizden sporuunuzu yaptıgınızdan emin olun yeter
vucudunuz su tutabilir zaman zaman hepimize oluyor sonra yine normale döner
bende yürüyüşümü yaptım
ev işlerimi yaptım en sevmedigim iş birsürü ütü yaptım
şimdide genel egzersizlerimi yapıcam görüşürüz kızlar

bide benim sabahki kilomla akşamki kilom arasın çok fazla fark oluo mesela sbh 84sem akşam 87 falanım nedenki acaba ya çok fark var???

çok fazla fark varya.bu arada kızım evde beni deli ediyor herşeye itiraz burnunu sil,hadi ye ,terliklerini giy su iç demekten kusucam artık

kızlarrr allahıma şükür internetimm eskiye döndüüü zemuszemus

sizleri özledimmm paylaşıma devam edicemmm çok üzülmüştüm giremiyorum die

berry cim dier kızlar 3 gündür yazamıyorum bu akşam başlıyorum paylaşımaaaa

kızlar ben şimdiden yazayım berrycim kızmasın sonra baana :)

sabah:2 dilim kepek ,domates,salatalık,zeytin

ara:1 kü.ük gofret

ögle: 8 tane pazı sarması,2 dilim ekmek

akşam:salata yicemm dengelemek içinnn

bende yazıyim şimdiden

sabah:kfelks light sütle

öğlen:1 tabak makarna
light yoğurtla

akşam:karnıyarık
mücver
light yoğurt

su:2.5 lt
dans + egzersiz:1 saat tempolu
kaçamak:yok

evdeki makarnaları bitirdim annemlerede söledim bi dha almayın diye bakalım makarnayı kesince bişi değişcekmi? ah bide erken kalkmayı becerebilsem yaaaaa sinir oluorum öğlen 1de uyanıorum

günde 2 öğün k-flexle verdm valla 8 günde 1 kilo light sütle %50 yağlı tavsiye ederim haftaya lahana çorbası diyeti yapıcam

iyi akşamlar kızlar.bol misafirim var şu an.pek dengeli beslenemedim doğrusu.herkese kalorisiz günler dilerim...

herkese iyi aksamlar kizim azi dislerini patlattigi icin cok huysuz bende elimi kestim bas parmakla isaret parmagin arasindaki yumusak deriyi kestim cok derin degil ama bayagi fazla kanama olmadi dikis atilmadi ama koca bir bandajla geziyorum hergun pansuman yapiliyor saglik ocaginda kizlar bulasik makinasi yeni yikanmisti usendim bosaltmaya 2 su bardagi vardi elimde yikayim dedim kenari kirikmis azicik farketmedim hic de birakmam aslinda durularken elime bir girdi boydan kesti neyse bugunku raporuda vereyim
sabah 2 fincan tek sekerli cay kahvaltiliklar
ara sicak cikolata
ogle kisir grisini
ara 1 elma
2 parca salcali biftek salata
2 litre su
200 mekik
activia
kizlar birde ben bugun 10.activia mi yiyecegim ama halen bir fayda goremedim gece yatmadan yiyorum ondan mi acaba yada 2 haftayi dolduruncami fayda edecek ne dersiniz

Bugun ki menum
Sabah: 1 yumurta tavada, 3 zeytin. kk peynir, 5 tane eti burcak+cay

Ara: yok

Ögle: 1 kepce corba+ 5 corba kasigi mantar sote+ activia yogurt

Ara: yesil cay + 3 eti burcak

Aksam : Corba + 27 tane hamsi + 6 catal salata + yarim sogan

Ara: yesil elma

Egzersiz: 4 mile + 100 mekik + 90 kere ip

Su: 4 lt .. Yatana kadar 5 olur

kızlzr telden girmek zorunda kaldım kısaca menumu hemen yazayım kahvaltı 2dilim kepek ekmeği kaşar salam şekersiz kahve öğlen çorba salata akşam çorba salata makarna spor 2.5km yuruyus egzerszler aralarda elma yedm 2litrede su görşrz kızlar zor yazyrm

ben de hemen menümü yazıyım

sabah: nesfit

öğlen: yarım tantuni

ara: 3 4 sıkma çiğköfte

akşam: yarım bardak sebze çorbası, küçük dilim peynirli börek

egzersiz: 30 dakika yürüyüş

su:2 litre

kaçamak: öğünler haricinde birşey yok

Selamlar...

Sabah: 2 dilim ekmek + 1 kkut pey + 4 zeytin + 2 çay kaş bal

ara : 1 muz

Öğle : 2 dilim börek

Ara : 1 muz

Akşam : tavuk suyu çorba + ıspanak

Ara : 1 kurabiye + yağsız süt.

Kaçamak : 1 kurabiye

Egzersiz: 1 saat step + pilates

Su : 3 lt

iyi geceler kızlar...
sabah portakal suyu
öğle sezar salata karışık meywe suyu
akşam bir adet anne poğacası margarinsiz yağsız tutsuz
su :1litre
spor:2saat yürüyüş
ya cok geç yazıyorum frknydam ama.Okulum açıldı.Üstüne kursum başladı.Bide iş anca girebildim.CAnlarım geçmişi okuyamıyorum.ıyisiniz inşallah.Dikkat edin kendinize öpüyorum sizleri.....
Bide ben nestle yiyiordum sabah kahwaltılarında şimdi etininkini aldım.Yulaf ezmesi tadı çok kötü ya =(
Aranızda yiyen warmı?

dün netim problem çıkardı şimdi cepten girdim dün aşkam sinemadaydık.patlamış mısıra bayılırım canım hiç istemedi bu sabah eşim çok güzel zayıflamışsın dedi 5 şubattan bu yana bayağı bir vrdim 60ın altna düşdümmü tamam zaten gerisi gelicek
Dünkü menüm
Sabah:müsli light süt(kesin k-flexe dönücem)
Ara:elma
Öğlen:müsli
Ara:activia
Akşam:1 parça az yağda kızarmış alaska mezgit, 3 adet yağsız tavada sebze fingers
Su:1,5 litre
Egzersiz:yokbilmiyorumkismile (bugün acısını çıkarıcam)
Kaçak:yok

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…