Cuma Zayıflama Yarışması 9. Takım

bu gunku yediklerim
sabah 1 fincan sekersiz cay kahvaltiliklar
ara yok
oglen beyaz lahana salatasi
ara yok aksam sebzeli pilav tavuk
turk kahvesi
1,5 litre su
100 mekik yatmadan 100 daha cekerim

kızlar bu kilolar sabaha mı ait yoksa yenimi tartıldınız? ben hep sabahları tartılıorum kıyafetsiz.sizde öylemi yaptınız çnkü baya fark edio akşamla sbh arası

kızlar ben sabah 7 de yatıp öğlen 2 de kalktım malesef uykusuzluk çekiyorum..

kahvaltıda: light sütle nesfit

ara: küçük muz

akşam: 4 köşte azıcık ekmek

kaçamak: birazck tavuk göğsü

egzersiz:30 dakika yürüyüş
20 dakika masaj kemeri

su: 1.5 litre

bana berrden başka cvp veren olmuyor malesef her defasında online olanlara slm veriyorum ama hal hatır soruyorum ama cvp alamıyorum .Soğuyorum gruptan valla yavaş yavaş :KK43:

selam arkadaslar bugun internet baglantimda bir sorun oldu modem yeniledik anca ayarlandi gec kalma sebebim bu yuzdendir bir aksilik olmaz ise yarin yazacagim ben kilolarimi bugunluk listem

Sabah
Yarim kepek ekmegi tek kasarli tost+ yesil cay

Ara : yok

Öglen : 1 kase corba+ yarim karniyarik+ prebiyotik yogurt

Ara: 1 Mandalina

Aksam : 1 kase corba + 1 karniyarik+ havuc salatasi

Ara : Yesil cay

Egzersiz: 2 mile + 50 ip+ 20 mekik + 100 Bu sopayla yapilan egzersiz

Su: 3.5 lt

kızlar ben geldimm nasılsınızzz

aynı anda atmışız mesajları tatlım.görmemişim yazdığını. galiba online yok şuan başka..ben iyiyim biraz halsizim diyetten dolayı. sen nasılsın cnm diyet nasıl gidiyor kafamçokkarıştı

bana berrden başka cvp veren olmuyor malesef her defasında online olanlara slm veriyorum ama hal hatır soruyorum ama cvp alamıyorum .Soğuyorum gruptan valla yavaş yavaş :KK43:

bende yeni geldim sen nasılsın :) yarın büyük gün heyecanlımısınız? ben habire tartılıp duruorum yaa takıntı oldu:eek: birascıkta patlamış mısır yedim bu arada

bu saatte herkes gitmiş oluyo çok erkencisiniz:eek: neyse kızlar bende toparlanıp yatiim herkese ii gecelerr :)

Allahima sukurler calisio netim. Dunyadan koptum sandim bian.. Selamlar herkese ben kilomu yarin sabah soyleyecegim ya da bu aksamdan mi soyleniyor ben cuma sabahi diye biliyorum ama yanlisim varsa duzeltin canlarim..

Allahima sukurler calisio netim. Dunyadan koptum sandim bian.. Selamlar herkese ben kilomu yarin sabah soyleyecegim ya da bu aksamdan mi soyleniyor ben cuma sabahi diye biliyorum ama yanlisim varsa duzeltin canlarim..

yarın sabah en geç 10a kadar söyleniyo.zor olur diosan şimdidende söyliyebilirsin gerçi sabahları dha az çıkıo kilo:eek:

evet ben sabah soyleyeyim moralim bozulmasin heyecan yapayim bakalim ne olucak kizlar birinci oluruz biz bu gidisle baktim da verilen kilolar cok iyi ama ben kesin veremedim hic tartilmadim gecen haftadan beri catlayacagim meraktan kaydirigubbakcemile3

X