Cuma Zayıflama Yarışması 9. Takım

merhaba canım, evet yerimiz var ,bundan sonrası size kalmış mutlaka düzenli paylaım yapalım ,gün içerisinde yediklerimiz ve yaptığımız porları burada paylaşacağız,deneme süren başlamıştıryerimseniben
:roflol::roflol::roflol:

Davet icin cok tesekkur ederim canim, ben 3. takima alindim bile.

Tesekurler turkiye turkbayragi kaydirigubbakcemile3

arkadaşlar merhaba anca girme imkanı buldum ama hergün girmeye gayret ediyorum.bugün malesef çok kaçırdım yemek konusunda anneanneme götürmek üzere yaptığım kekten ve sarmalardan götürdüm ama bunun dışında pek yok gibi ama şunu belirtmeliyim şok diyet yapmaktan metabolizmam dumura uğramış en ufak bişeyi depo edio bu konuda yardımlarınızı bekliyorum bu arada yeni doğum yaptığımı belirtmiştim katıldığımda 80.5ti bakalım cumaya kadar ne olacak hepinize sevgilerrrrrropuyorumnanaktan

merhaba zeynepebru, arada kaçamaklar olacak ama kaçamaklar çoğalırsa sorun o zaman başlıyor. çünkü değil kilo vrmek ,almaya başlıyorsun(terübe ile sabitkaydirigubbakcemile3) şok diyetlerden sonra vücudunun tepki vermesi doğal ,imkanın var ise diyetisyene gitmeni tavsiye ederim ,zamanım yok diyorsan 3 ana öğün ve 3 araöğün beslenmen en uygun olanı (1500k kalorili)bu arada bebişin kaç aylık:emir_bebek:

vuvv katı kurallar gelmişş=) ama çokda ii olmuş yoksa biz adam olmazdk..:-) bnde kendimi toparladm artk.. bgn baya bi az yedim bu hafta 53.5 olsam süper oluck=)

canım katı kurallar demeyelim fakattakımı canlandırmak ve moyivasyonu arttırmak için koyduğumuz kurallar diyelim ,hadi bakalım bu hafta güzel sonuçlar bekliyoruz:lepi:

SLM KIZLAR, ve LIDERLER.

BEN 3. takima kancayi attim valla opuyorumnanaktan

Herkeze nasip olur inschallah, hadi ben takimima gidim biraz paylasim yapim sengözlerimebaksanab
ok semocuğum , sağlıklı kilo vermekleropuyorumnanaktan

slm eskı takımım hepınıze kolay gelsınn yurekten basarılar dılıyorm

teşekkürler canım herzaman bekleriz , sağlıcaklaopuyorumnanaktan

gnydın kıslar artık bnde burdayım size dün gece sahurda yediklerimi sayayım

şekersiz çay

5 yemek kaşığı melemen

3 adet zeytin

1 ince dilim peynir

1 tatlı kaşığı pekmez
(bu aralar pekmez ymeye özen gösterirorum kansızlık var bende)

he bu arda yatmadan önce 55 dk twist shapperimde yürüyüş yaptım umarım çabalrım boşa cıkmaz k.i.b. kızlar grsmek üzre opuyorumnanaktan

merhaba laceycim bebişim 27sinde 2aylık olucak zten 34.haftasında gelmişti hayatımın anlamı:ecrin_bebek: Allahtan çok yardım edenin var şuan annemin yanındayım.ama önümüzdeki ay okula dönmek zorundayım doğum iznim çoktan bitti ve okula döndüğümde düzenim bozulcak biliyorum bu yüzden buraya katıldım umarım başarıcam çünkü kendimi hiç bukadar tombul görmemiştimmafoldumben hepinize sevgiler

gnydın kıslar artık bnde burdayım size dün gece sahurda yediklerimi sayayım

şekersiz çay

5 yemek kaşığı melemen

3 adet zeytin

1 ince dilim peynir

1 tatlı kaşığı pekmez
(bu aralar pekmez ymeye özen gösterirorum kansızlık var bende)

he bu arda yatmadan önce 55 dk twist shapperimde yürüyüş yaptım umarım çabalrım boşa cıkmaz k.i.b. kızlar grsmek üzre opuyorumnanaktan

elacığım maşallah beslenme tatmam kaydirigubbakcemile5 saate 55 dk yaptığın spor çok güzel sen bu azminle eminim kısa sürede başarıya ulaşacaksın

merhaba laceycim bebişim 27sinde 2aylık olucak zten 34.haftasında gelmişti hayatımın anlamı:ecrin_bebek: Allahtan çok yardım edenin var şuan annemin yanındayım.ama önümüzdeki ay okula dönmek zorundayım doğum iznim çoktan bitti ve okula döndüğümde düzenim bozulcak biliyorum bu yüzden buraya katıldım umarım başarıcam çünkü kendimi hiç bukadar tombul görmemiştimmafoldumben hepinize sevgiler

zeynepciğim bebeğini Allah bağışlası:nazar: daha yeni anne sayılırsın vücudun henüz kendini toparlayamadığı için sana şu anda çok tombul görünüyordur ,biraz düzenli beslenme ile eski formuna ulaşacaksın. kaydirigubbakcemile5
bu arada okul demişken ne okulu canım gerçi öğrtim görevlisi yazıyor avartaında üniversite mi,bende öğretmenim 1 eylülde okula başlayacağız

tsk lacey inş öle olur kabızlık sorunum var o olmasa dha da vercem ama srkli aynı sey denemedgm bse klmadı npcm ya yardım edin:KK43:

zeynepciğim bebeğini Allah bağışlası daha yeni anne sayılırsın vücudun henüz kendini toparlayamadığı için sana şu anda çok tombul görünüyordur ,biraz düzenli beslenme ile eski formuna ulaşacaksın.
bu arada okul demişken ne okulu canım gerçi öğrtim görevlisi yazıyor avartaında üniversite mi,bende öğretmenim 1 eylülde okula başlayacağız
laceycim evet öğretim görevlisiyim ankara üniversitesinde benimde resmi olarak 14ünde başlıyor yeni yılım sende öğretmenmişsin çok sevindim bu arada atlamadan söylim bu sabah bir dilim kepekli ekmekle biraz peynir yedim bide bir olaydan çok müzdaribim su içemiyorum yani şöyle yeteri keder su içtiğim hiç olmadı neden böyleyim bilemiyorum

özi16
zemus
insirah
SeYnePP
ohcanımadeğsin
zeynepebru
lolomuz
ela52

evet arkadaşlar listemizin son hali bu gibi ama paylaşım malesef 0 .
yarışmamızın kurallarından biride mutlaka paylaşımdır arkadaşlar . lütfen nete giremediğiniz zaman mazeretinizi belirtiniz . 1 hafta boyunca yeterince katılımı sağlamayan arkadaşlar diskalifiye edilecektir.
ayrıca yeni yarışmacılarımız 1 hafta deneme süresi içinde tam katılım sağlarlarsa
takımda kalmaya hak kazanacaktırlar

arkadslar kızımla uğrasıyorum ve ciddi işlerimde çok yoğun kıızmdan bir sürü tahlil alınıyo hakkımızda hayırlısı o küçücük canındna 5 tüp kan aldılar yavrumdan o yüzden kafam biraz dağınık kızlar

tsk lacey inş öle olur kabızlık sorunum var o olmasa dha da vercem ama srkli aynı sey denemedgm bse klmadı npcm ya yardım edin:KK43:

vallaha benimdee size tavsiyem arkadslar sirkeli su bende sirkeli su sayesinde bu sorunumdan kurtuldum ama sirke elma sirkesi olucak ve su ılık olucak

bu arada bu gün itibariyle adet oldum ama yediklerime elimden geldiğince dikkat ediyorum kızlar ramazan ama inanın dikkat ediyorum 2 lt suyumu muhakkak içiyorum orucumu yarım lt su ile açıyorum ve sahurda muhakak sirkeli su içiyorum sahurda bi dilim ekmek ve kahvaltılık bide kavun takıntım var muhakak biş dilim kavun yiyorum hem sindirim içinde iyi oluyor akşam yemeklerinde de az az yiyirum sonra yemiyormuyum yiyorum ama azla hazımsızlık olmadı

zeynepciğim bebeğini Allah bağışlası daha yeni anne sayılırsın vücudun henüz kendini toparlayamadığı için sana şu anda çok tombul görünüyordur ,biraz düzenli beslenme ile eski formuna ulaşacaksın.
laceycim evet öğretim görevlisiyim ankara üniversitesinde benimde resmi olarak 14ünde başlıyor yeni yılım sende öğretmenmişsin çok sevindim bu arada atlamadan söylim bu sabah bir dilim kepekli ekmekle biraz peynir yedim bide bir olaydan çok müzdaribim su içemiyorum yani şöyle yeteri keder su içtiğim hiç olmadı neden böyleyim bilemiyorum

kendinizi suya zorlayın lütfen diyetlerin en büyük faydası su ile olur ve soğuk sudan da uzak durun lütfen insan isteyince herşeyin olabileceğini siz bizden daha ii biliyorsunuzdur eminim bakın bende çalışan bi bayanım ve masamdan su şişem asla eksik olmaz o su şişesi içer bi,tiril ve yerine hemen doldurulur ramzzanda bende korktum ama hayır 2 lt rahat içiyorum zaten içemezsem ço k rahatsız olurum

canım kabızlık için bildiğim kadarı ile bol sıvı alımı ve posalı yiyecekler tüketmelisin
aa alıntı yapmıştım ben neden olmadı :eek:

arkadslar kızımla uğrasıyorum ve ciddi işlerimde çok yoğun kıızmdan bir sürü tahlil alınıyo hakkımızda hayırlısı o küçücük canındna 5 tüp kan aldılar yavrumdan o yüzden kafam biraz dağınık kızlar

vallaha benimdee size tavsiyem arkadslar sirkeli su bende sirkeli su sayesinde bu sorunumdan kurtuldum ama sirke elma sirkesi olucak ve su ılık olucak

bu arada bu gün itibariyle adet oldum ama yediklerime elimden geldiğince dikkat ediyorum kızlar ramazan ama inanın dikkat ediyorum 2 lt suyumu muhakkak içiyorum orucumu yarım lt su ile açıyorum ve sahurda muhakak sirkeli su içiyorum sahurda bi dilim ekmek ve kahvaltılık bide kavun takıntım var muhakak biş dilim kavun yiyorum hem sindirim içinde iyi oluyor akşam yemeklerinde de az az yiyirum sonra yemiyormuyum yiyorum ama azla hazımsızlık olmadı

öziciğim çok geçmiş olsun ,bizi için öp hayatım:emir_bebek:bende iftarda ço su içip hafifi besleniyorum birde hergün iftar öncesi tartılıyorum bir önceki günden en az 100g eksik çıkmaya çalışıyorumkaydirigubbakcemile3

ya geçmişi okuyamadım yada kaçırdım bilmiyorum lacey sen dingiltere kraliçesi hacercim değilsin demi

hayır öziciğim ben hacer değilimzemuszemus ben takımın esi kaptanı ve ilk kurucularından takımı canlandırmak ve hacere yardımcı olma için burdayımkaydirigubbakcemile2

X