Cuma Zayıflama Yarışması 9. Takım

cnm aklımda hep amelıyatın
bugn fotona baktım burnunda bısey varm ıdıye gayet guzelsın :nazar:
dıle getıırp hep uzmuuym dıye demuıyorum
ama dua edıyorum sana canım
inş su gıbı akıp gecer amelıyatın

sakin ol canımm
sağlık olsun her şeyden önce
tabıkı saglık ama regl olunca gobek sısıyo bıttınce anında 1 kg gıdıyo

bende bitmek üzereyim 2 günüm kaldı ondan sonra daha iyi inerim diye düşünüyorum..69um..benim için büyük başarı..bu rakamları görmek.

cnm ben 73 deyım once dıyodum 70 lı rakamı gorsem gordum sımdıde dıyom 60 lı rakamı 69.5 gorsem ahh ama zamanla ıns hepımız ıstedııgımız kıloya ıncezz

cnm aklımda hep amelıyatın
bugn fotona baktım burnunda bısey varm ıdıye gayet guzelsın :nazar:
dıle getıırp hep uzmuuym dıye demuıyorum
ama dua edıyorum sana canım
inş su gıbı akıp gecer amelıyatın

Allah razı olsun canım benim
Sağlık için oluyorum, yoksa asla yatmam bıçak altına
İnşallah canım :Saruboceq:

günaydddııınnn..:a.s.:
hacerim ameliyat günü hepimiz burda duacın olucaz canım.özelden birimize nonu verebilirmisin?bilgi sahibi yaparı<z birbirimizi..
Allahın izni ile sağsalim atlatıcaksın bak gör:Saruboceq:
esse inşallah canım ben 57ye odakladım kendimi.1 sene olur 2 sene olur..farketmez ama vericem vericez:lepi:

vallahi benim şu an tek korkum ameliyat günü regl olmak
inşallah olmam yaaa mafoldumben

hacerim düşünme bunu düşündükçe daha stres yaparsın ve gelmicei varsada gelir

hepinize kocaman günaydın kızlar dünü anlatmama gerek yok sanırım koca gün ayran iç iç dur şiştim patladım tabi 3 lt su 2 bardak yeşil çayda cabası ağzıma başka bişey sürmedim bu gün için hazırlığımızda yaptım ama akşam haşlamaya bırakıp kızı uyutmaya gittim ben uyuya kal eşim beni kaldırma tencere yan mafoldumbenmafoldumben
kurtardığımı kurtardım yeniden yapamazdım çünkü ne nohut vardı nede mercimek ben yaptığımda saat 12 olduğu içinde açık yer olmıcağındna kurtardıklarımı ayranıma kattım kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3
a vallaha dün tencere biticek dediler eve git iç iç bitmiyo akşam zorlandım açıkcası bitiriccem diye ama bu gün yanıma biraz daha çok getirdim işte daha çok içicem evede az kaldı o yüzden
şimdi faydası varmı diyenler için bende merakımdna bu gün gene basküle çıktım ama üstümde ince bi bady vardı dün çıktığım gibi çıktım yani spordan sonra tartıldım 73,7 geldim arkadslar yarın bakalım en olcak
umarım bu baskül beni kandırmıyordur Çok üzgünüm çoookÇok üzgünüm çoook
artık kilo çizelgemi bu hafta değişmek istiyorum bende had ihanımlar bu günkü ayran günümüde başarıyla atlatıp sabaha güzel bi kilo yazmak istiyorum buraya

günaydın kızlarrr nasılsınızzzzz.. özledim sizleriiiiiii

ya bişi sorucam sizee. ben akşam ütü yaparken böle ince paspas gibi bişi var . naylonumsu üstü.. ütü oraya değdi. eridi gibi ütünün arkası hep iz oldu. çıkaramadımda nası çıkar o ya bi fikri olan varmı ?

kızlar bne nohutu sabah namazı ısladım yanı 4de sımdı pişisrcem hepsını bır katsam olurm dudukluye bıde ıkı gun ubır anda pişisrcem kc dk haşlamak lazım

of sancımda var bu ıkı gunluk detoks ıyı gelcek sabaha regl oluurm şiiş olcam ıns alır şişliği
suyunu cok fazla koymucaz dımı

hoşbulduk özi,Bursalı değilim ama eşimin işi nedeniyle üç yıldır buradayız.Nilüferde oturuyorum.biliyormusun buraları?

bu konuda hıc bılgım yok hacer
doktora bı sorsan ne olur ne olmaz
saglık sonucta

ve kızlar bend e basladım detoksa
kahvaltıda bır avuc maydanoz yedım :))
samcım cok her an olabılırm bu halde yer egsersızlerımı yaptım
aksama cok otu olursam kosuyu yapamıcam
bırazdna cıkcam eltım oglu sunnet olcak kırvelıge gıdıyorum :))
orda nasıl corbayı kımseye gorunmeden ıccem onu dusunuyorum:KK43:
alev h.g cnm aramıza boyun kac merak ettım benm ıstedıgm kılodasın suan:)

kızlar mrb hacercim canım kusura bakma ben diger topige yazmıştım
burayada yazdım zannediyordum bu aralar biraz moralim bozuk aklım
pek basımda deil tasınma işleriyle ugrasıyorum pek kiloyla ilgilenemedim
sizi yarı yolda bırakmak istemezdim niyetim saygısızlık yapmak değildi özür dilerim

X