Cuma Zayıflama Yarışması 9. Takım

slm kizlar nasilsiniz kusura bakmayin yazamadim
dun ise gitmedim suan isteyim isler yogun iki dk yazip cikcam
dunku yediklerin zaten malum ,bide 1 saat spor yaptim
azcik kilo gitmis ama yarin belli olcak yarin soylerim artik kilo bildirimle birlikte

ozi canim senin kilo durumu nasil az verebilmismisin
esse sende bugun basladin hadi hayirli olsun
hacercim canim benim tam regl zamanina geliyosa aslinda ameliyata bi engel olmazda
ameliyat sirasinda veya baygin falan olcaksin ozaman kotu olabilr, bunu doktora sen ara soyle bence

eeee biz dun okadar dedik koca tencere diye
iste bitcek bi sekilde off ben bu saat oldu daha baslamadim gerci suan tam saat 2 bir ogun atlamis oldum fazla fazla iccem
catlayana kadar :) :)

kızlar vallaha öğün atlamayın bitiricem diye çatlarsınız inanın
ben dün işe biraz az getirmişim evde bitiricem diye iç iç çatladım vallaha yarın ayran mayran yok dedim
ama sonra yok cumaya kilo vermem lazım dedim yap bakalım ne olcak sabah zaten kilodan gittiğini görünce mutluluktan uçtum 73 leri görüyorum kızlar nasıl mutlu olmam
ben öneririm vallaha benim bünyede işe yarıyosa sizde yarar lapadan bin kat iii

ben ıkı kaseye yakın her ogunde tuketıyorum anca bıter
dıger detokslarda bır suru ıvır zııvr bu cok kolay ılkdefa yapıyorum
normalde ben oyle sun ye bunu ye gıbı seyler yapmam
hadı hayırlsı:)

bende içemezdim ama bu kolay içiliyo canım bende şimdi içiyorum bu son tabağım bitti şükür iş yerimdeki

valla dun ben bitiremedim cunku dun hem gec baslamistim hemde bahceye gittik biraz icemedim birazda cok yapmisim kaldi
bugun saki bitirebilir gibiyim
offf ya daha eve biraktim geldim ,anam ic ic bitmiyo ya :)
ictigimiz kadar kizlar bazen bikac kase kalabilir
belki sabahtan itiberen olsa yeterde oglen baslanildigi icin bitmiyo

merhaba arkadaşlar,bende yarın aranıza katılıyorum.fakat kilo çizelgesini yapamadım sanırım.

hosgeldin aleva.s.

kizlarr kiraz detosumun faydasini gördüm sabah tartildimmmmmm
900-1kg gitmis..yani normalde daha fazla gittigi söyleniyordu..benim kiloma göre saniyorum normal.. yaparken gercekten zorlanmadim ..aksine keyif aldim
ve gercekten biseyler attigimi fark ettim kaydirigubbakcemile3:kedi: anlayin kafamçokkarıştı

iste onemli olan bugunnn cunku bugun bi mönüm yok serbestim.. offf
birazdan arkadasima gidicem.. kendime dikkat etmeliyim yarin büyük gün
sabah bi kase kiraz ve az musli
öglen 3 sarma
aksam salata ve sebze yerim heralde

spor yapamadim :kedi:

is yerinde kac kez iciyosun
ben 4 kez icicem
canım 3 kez içiyorum ben sabah 10 da kahvaltı sonra 12 -2 -4 şekilde içiyorum
saat 6 da işten çıkıyorum 10 dakka sonra evde olduğum için hemen evde içmeye devam ediyorum 4 .tabağı

dun bıtırebıldınızmı?
kac kepce tukettıgınız 2saatte bır?

canım dün ben iş yerimde olanları bi kepçe sanırım her öğünde içiyodum ama gördümkü eve gittiğimde tencere nerdeyse dolu doluyo o yüzden evdeki öğünler çok oldu bende bu sebebten bu gün her öğüne 2 kepçe gelecek şekilde yarladım

valla dun ben bitiremedim cunku dun hem gec baslamistim hemde bahceye gittik biraz icemedim birazda cok yapmisim kaldi
bugun saki bitirebilir gibiyim
offf ya daha eve biraktim geldim ,anam ic ic bitmiyo ya :)
ictigimiz kadar kizlar bazen bikac kase kalabilir
belki sabahtan itiberen olsa yeterde oglen baslanildigi icin bitmiyo

evt canım sabahtan başlanmalı yasemin zaten 9 da başlayabilrsiniz demişti

hadi kızlar çay saati sizde gelin sizede yapayım yeşil çay
isteyenler demiyorum 9 takımdaki herkese yeşil çay benden afiyet ola

caykuryc1.jpg

hepsi siin için kızlar

merhaba kızlarr ben de yarından itibaren aranızdayım bu hafta diyet yapamadım ama 200 gr verebilmişim mekik aleti aldım bisiklet ve mekik yapmayı düşünüyorum her gün. hedef her hafta bir kilo. esse arkadaşımızdı sanırım ne kadar çok spor yapıyosun yaa günde 2 saati geçiyo heralde biz de mi o kadar yapcaz yandık o zaman :)

merhaba kızlarr ben de yarından itibaren aranızdayım bu hafta diyet yapamadım ama 200 gr verebilmişim mekik aleti aldım bisiklet ve mekik yapmayı düşünüyorum her gün. hedef her hafta bir kilo. esse arkadaşımızdı sanırım ne kadar çok spor yapıyosun yaa günde 2 saati geçiyo heralde biz de mi o kadar yapcaz yandık o zaman :)

hoş geldin canım :1hug:

X