Cuma Zayıflama Yarışması 9. Takım

kizlar biliyosunuz ben turkiyede degilim caykur yok burda :)
herhangi bir yesil cayalsam yine ayni olur dimi
bide tuvalete falan cikariyomu bu yesil cay

hoşbulduk canım kilo bildirimini illa cuma sabahı mı yapıcaz öğleden sonrası olmaz mı ya da perşembe gecesi sabah işe gidiyorum giremeyebilirim

canım bende çaykur almıyomki eklediğime bakma sen yeşil çay olsunda düzenli kullanımda işe yarıyo
insirah perşembe gecesinden de verebiliyorsun kilonu cuma sabahıda cuma öğlene kadar bildirmiş olman gerekli

kızlar sabah ütüdeki lekeyi soran vardı kimdi hatırlayamadım
ütü soğukken tuz ve limonla silinirse ütüdeki lekeler gidiyormuş :nazar:

kızlar bugün spor yapayım dedim, güzelce çöp poşetlerimi sardım tam yarım saati geçmişti böle terlemişim rahatlamışım, bi akrabamız çıkıvermesin mi eve:kedi: erkek bir de, aaa arkasından da babam
oturduğum yerde kaldım çünkü hışırr hışırr ötüyorum kıpraşıncadelikafadulden
ay nasıl utandım anlatamam, sonra onlar gidince bir kalktım ama 1 saat filan oturmuştum
koltuk nasıl ıslanmış nasıl ıslanmış:sm_cool:
bundan sonra sabahları yapıcam sporumu yaa

kızlar bugün spor yapayım dedim, güzelce çöp poşetlerimi sardım tam yarım saati geçmişti böle terlemişim rahatlamışım, bi akrabamız çıkıvermesin mi eve:kedi: erkek bir de, aaa arkasından da babam
ay nasıl utandım anlatamam, sonra onlar gidince bir kalktım ama 1 saat filan oturmuştum

tebrikler zeynepçimm
utanılacak bir şey yapmıyorsun ki
sağlığın için, kendin için bir şeyler yapıyorsun
umarım böyle devam edersin
sabahları spor yaparsan gün boyu dinç olursun zemuszemus

merhaba kızlarr ben de yarından itibaren aranızdayım bu hafta diyet yapamadım ama 200 gr verebilmişim mekik aleti aldım bisiklet ve mekik yapmayı düşünüyorum her gün. hedef her hafta bir kilo. esse arkadaşımızdı sanırım ne kadar çok spor yapıyosun yaa günde 2 saati geçiyo heralde biz de mi o kadar yapcaz yandık o zaman :)
cnm burda yarısak
benım topıktede bırbıırmıze destek olak spor yapıyosan beklerım
http://www.kadinlarkulubu.com/spor-saglikli-yasam/278154-kosu-bandi-spor-forma-kavusmak.html
es se bi başka canım onun hızına yetişmek ne mümkün sırnaşık şey

opuyorumnanaktanopuyorumnanaktanopuyorumnanaktan napııym kılo veremıyorum bu kadar yogun yapmasam:KK43:

gecmıs ola:)
bnde dun kosu bandında ıken kulaklık taktııgm ııcn
hıc bısey duymuyorum dısardan
kapıcı gelmıs kapıya aıdat ıcın
dıyokı ervde herhalde tadıalt var
basıyorum zıel duymuyosun tak tak tak:)
koptummm=:)
buarada ben yesıl cayın hakıkıısnı yanı aktardakı
yaprak seklındekını alıp ıcıyorum 3 aydır

9. TAKIM **114. ETAP**

pokahontas (58 / 58 / 0 / 0&#37:KK66:
özi16 (74,8 / %)
Pia ( 61,5 / %)
es_se (73 %)
zemus (64 / % )
Sympathique (57,5%)
Saruboceq (70 0%)
estel (72/ %)
insirah (74,8 / %)
alev200 (65 / %)

9. TAKIM TOPLAM KıLO ( %)

Son düzenleme:
ben de diyet yapamıyorum sporla kilo verebileceğimi düşündüm bisiklet sürüyorum her gün en az yarım saat mekik aleti de aldım daha gelmedi twist mi ne de hediye ediyomuş onu da yaparım iki topici bi bi arada nası götürüyosun yaa hızına yetişmek imkansız :)

obursirin hafta içinde kilosunu bildirmediği için bu hafta ekleyemiyorum listeye onu
geçerli liste yukarıda arkadaşlar
lütfen listede ismi olan herkes yarın saat 15.00'e kadar kilosunu bildirsin

ben bu hafta dahil miyim sizi bu haftaya dahil etmicez demiştiniz sanki ben de bu hafta diyet yapamadım çok fazla ama yine de 200 gr verdim

yarın sabah tartılayım bildiririm size 200 gr daha gider en az. siz bilirsiniz yarışmayı etkilemezse bu hafta ekleyin olmaz mı öyle :)

X