Cuma Zayıflama Yarışması 9. Takım

kıyamam sanaaa
geçmiş olsun canımmm
512272aqviadpnpp.gif

sırnaşık şey olllleeyyyyyy tabiki bildiririm, böyle bir fırsat buldum kaçırır mıyım hiççç sırnaşık şey
Sympathique canım seni de tebrik ederim, bende bir ikiz halası olarak duygularını çok iyi anlıyorum ve hala olma ayrıcalığının tadını çıkarmanı dilerim, tekrar hayırlı olsun, Allah analı babalı büyütsün:ecrin_bebek:

sırnaşık şey olllleeyyyyyy tabiki bildiririm, böyle bir fırsat buldum kaçırır mıyım hiççç sırnaşık şey
Sympathique canım seni de tebrik ederim, bende bir ikiz halası olarak duygularını çok iyi anlıyorum ve hala olma ayrıcalığının tadını çıkarmanı dilerim, tekrar hayırlı olsun, Allah analı babalı büyütsün:ecrin_bebek:

merci canimya ,tadini sence nasil cikarim ben fransada onlar turkiyede gormuyorum etmiyorum
tabi saglik bi sekilde olduya ,gun gelip gorcez insallah

hadi inş canım
saol hacerim bu arada ben nohutları adma gibi haşlamadığım için dişime doluyo oda ağıyı artırıyo ah salak kafa ah nohutu ıslatsana

e canim ben islatmadim duduklude hasladim simdi lokum gibi olmus valla, sen baya sert haslamisin desene
simdi bi kase iccem ben icine az kekkik ve sarmisak falanda kattim

hehe hele beni hiç sorma bi bardak ayranı zor içerdim bu gün 2 lt ayran bide 3 lt su yeşi,l çay
akşamada bi soda içerim artık midem patlar ama benim mide acayip şiş :1rolleyes:

heh dün akşam kirazcılardan özendim eve gider gitmez bi tabak kiraz yedim ama saplarını atmadım onlarıda kaynatıp içtim güzelce :bbo:

canım babam oy babam babam aklıma geldi ben bekarkene tabiki hani 59 60 larda gezerken böyle seyleri duymayan ben babam yaptığı için çok garipser adama tuaf tuaf bakar her şey içilirmi be baba derdim şimdi kervan döndü dolaştı bana döndü şimdi babam bana diyo bunlar yenirmi içilirmi :çok üzgünüm:

canım babamya asla yaptıklarını kınamıcam bidaha ,bide kızlar iş yerime sabah amcamın oğlu geldi özlemcim kilo almışsın demezmi :çok üzgünüm: pöffffffffff nasıl üzldüm bu sözü bayadır duymuyodum herkes zayıfladın diyodu motive oluyodum onlar beni en on düğünde görmüştüde :çok üzgünüm:

kizlarrrr az once abim aradi gelinimiz dogum yapmis sabah ,ikinci yiyenim oldu erkekhihoyyythihoyyythihoyyyt
gözün aydin :teytey:

acaba ben hangi kilomu alayım kızlar allahım bu sabah 74 gü gördüm ya hehe
acaba ben hangi kilodayım :uhm:

ya bakin sabah yasadigimi anlatiyim.. uzerimde cok ince esofmanla ciktim tartiya..hafif... ciktim 61 600 gösterdi... "ya gecen fark etmistim böyle bisey üsen me soyun cik" dedim kendi kendime spoyunup ciktim kac gösterdi tahmin edinnnnn..tarti ayni yerde duruyor 1 dk sonra cikiyorum..sadece ustumdekileri cikardim taaam 61 gösterdim:1shok:
yani ben derdim ki ustumdekiler ennn fazla 100 grdir der uzulurdum..sabahlari uyandiginizda soyunup cikin tartiya.. su fln icmeden ..
bu olayin bilimsel bi aciklamasi vardir.. kesinn:uhm:CADIARZU

hiii birde ozi`m bende haftaya yaparim belki bu corbayi.. nasil anlatsana?mercimek salatalik flnda koydun mu icine? garip olmuyormu? ben nette cok baktim ama hic bulamadim böyle birsey..sadece bir ayran corbasi diye buldum ondada bulgur yerine bugday var..mercimek ve salatalik yok.. bu corbada benim kafam karisti yaa.. zemusta yok:çok üzgünüm:

arkadaşlar merhaba ,
hacerciğim özür dilerim 3 haftadır giremedim netim bugün bağlandı ,işti evdi telaşım fazlaydı ,afedersin ,
özür diliyorum takımda değilsem ,bildirirsen sevinirim teşekkürler ...........

keske bisekilde ulassaydiniz yaaamafoldumben ben ilk geldigimde sizde vardiniz üzüldüm aramizda olamamanizabenneyaptımki

ozicim onlar kitleyene kadar biz biarazdaha konusuruz :)

az once kayinvaldim gordu tencerede bu ne nekadr corba yapmisin kim iccek onu diyeo
bende ben didim kadin sasirdi :)
ay su falan icmem bide magazaya gitcez tuvaletim falan gelirse
en iyisi dsade corbami icerim
sen yesil cayi sekersizmi iciyosun
bi ben alisamadim sekersiz caya
kiraz saplarinda oh afiyetle icmisin yarasin canim ,gercekten cok faydaliymis
ben saplarini ,kurabiye yapcam bidaki aldigimda :) :)

ben kiraz diyeti yapiyorum (yaaaaaa) oyuzden yediklerimi yazmama gerek yok
spor: 200 mekik, 200 ip atlama, 3erde 20 ser kalca hareketlerim, 10 schnav,90 dk yürüyüs(aksam üstü yapicam)

sporuma sinavda ekledi10la basladim bakalim.. ama ben yerden degil koltiga dayanarak yapiyorum:)

birde gercekten toksinatiyorum galiba... yani detayina girip anlatmam hos olmaya bilir ama -tatlicadiarzu- kilo vermekten ziyade .. cimin temizlendigini görüyorum (sorry):kedi:kaydirigubbakcemile3

piacım canım 2 lt ayranın içine 2 salatalık rendele ,4 yemek kaşığı haşlanmış nohut, 4 yemek kaşığı haşlanmış yemeklik bulgur ,4 yemek kaşığıda haşlanmış yeşil mercimek kat karıştır
sbah saat 10 da bi dilim kepekli ekmek bi yumurta peynir domates salatalık yeşillik yeniyomuş bi bardak ta yeşil çay
sonra her iki saate bir bu hazırladığıumız ayrandna i,çicekmişisz en son saat 10 daa içilecekmiş
ama bu esnada sadece su ve yeşil çay içebilrmişiz bide günde bir tane sade soda içelebiliyomuş
tadını sormuşsun bence tadı süper bişey vallaha cacık içiyom gibi acıkmanız söz konusus bile olmaz ayran zaten şişiryo her iki saatte bi kase yemek tıkıyo bide üstüne su patlıcak gibi oluyonuz vallaha :roflol:
yapan arkads nohutu önceden ıslatmış daha sonra nohut mercimek ve bulguru beraber düdüklüye koymuş yarım saat haşlamış

ozicim onlar kitleyene kadar biz biarazdaha konusuruz :)

az once kayinvaldim gordu tencerede bu ne nekadr corba yapmisin kim iccek onu diyeo
bende ben didim kadin sasirdi :)
ay su falan icmem bide magazaya gitcez tuvaletim falan gelirse
en iyisi dsade corbami icerim
sen yesil cayi sekersizmi iciyosun
bi ben alisamadim sekersiz caya
kiraz saplarinda oh afiyetle icmisin yarasin canim ,gercekten cok faydaliymis
ben saplarini ,kurabiye yapcam bidaki aldigimda :) :)

sen ve bu kaynanan beni öldürceksiniz gülmekten :roflol::roflol:
benimki görmemişti ama mdolabı açıp bişey alırsa görüp sorar kesin yada kızıma çorba yaptım sanmıştır kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3
ay kıza alıp içiriyomuş kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3
benimki zaten bi deri bi kemik yavrum görünmezlere karışır artık kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3:roflol::roflol::roflol::roflol:

yeşil çayoı şekersiz içiyorum canım sabah kahvaltıda içtim şimid çorbayı içeyim 5 gibi bi daha yeşil çay içicem

ay patronum sağolsun ne düşünceli adam adma mben simit poğca artık yemicem kepekli ekmek yicem demiştim diye bu gün bi paket almış gelmiş kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

2 lt ayrana göre malzemeler az olduguna göre baya sivi sulu öyle mi?
birde mercimek harbi nasil oluyoki icinde ?
bide bide 2 saatte bir icmek sart mi? yani nekadar icersen okadar iyi mantigimi? yoksa sadece aciktiginda icsen yeter mi?

yada mesela bi 2 ltden hazirladigin seyi gun icinde bitirsen yetermi? mesela öglen yersin sonra ikindi sonra aksam .. iki satte bir baya zor disarda olunca islerimiz olunca?..

lütfen paylas bizimle tecrübelerini ozicimmmm Şeniz
tamam mi!!kötükedihüso
tamam mi canim :1hug:
kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

X