Cuma Zayıflama Yarışması 9. Takım

ben dolaba koymadim ocak ustunde duruyo simdilik cunku suyunu dolaptan doktum baya soguk zaten dolapta yer yok
anam senin kaynanada zannetmem cocuga yaptigini znnetsin ,koskoca tencereyi iccek hali yokya cocugun
kacinci tasini iccen ,ben bu saat oldu 1 tas ictim bu tencereyi nasil bitircem valla bilmiyorum
kalkim bi tas daha icim bari :) :)

sempatik`m sendemi ondan yapiyosun? aaa olmaz öyle tencereyi yap koy ocagin üsütüne yiyceksin yiyceksin kaydirigubbakcemile3

galibu lahana corbasi gibi nekadar icersen okadar yag yakiyo

şimdi yiceğim 3 tabağaım olucak canım çünkü öyle söyledi her iki saate bir yencekmiş ve 2lt bu gün muhakkak biticekmiş
saat 12/14/16 içiyorum işte
18-20-22 şeklinde içilecek yani günde 6 kere içilecekmiş
kahvaltı ondna yapılyo çünkü ondna sonraki her iki saatte bir içiliyomuş
evet çok sıvı zaten içinde varmı yokmu anlamıyosunzu bile diyorum ya sanki cacık

bak daha iyi anliyorum simdii.. zaten iki gün diymi?

zemus (afedersiniz) idrarindan yagin ciktigini görüyosun demisti
öyle bi durum olursa paylasirmisin :)

e simdi ben bir tasi 2 de ictim
anam bu bi tasla bitmez ben acele etmem lazim :) kalkim bi daha icim
ozi sen tabakmi taslami iciyosun :)

çorba kaseleri yokmu canım onlarla içiyom benim kahvaltı kasem vardı onu getirdim yanımda ona döküp döküp içtim bu iş yeirnde son içisim gerisini evde içicem ama saat 10 a kadar nasıl bitcek bende bilmiyom 2 saat arayla dedi bu kaseleri büyütmek gerek heral

canım idraradan yağ çıkma 2 . günde oluyomuş
bende onu merak ediyorum ama şimdi bile her gidişte bakıyom :roflol:
ama inanın benim ayaklarım ağrıyo wc ye gitmekten
normalde de su içen olduğum için

ya tas tas icsekde bu bitcege benzemiyo benimgozumde, bide aksam 10 kadar icersek ben sabah tartida sis olarak gozukurum
bide salak gibi sarmisak koydum ,iyi kokum diye :) sarmisakta cok sisiriyo insani, yarin ise gitcem koymam artik
ozi ayni corba tasiyla iciyorum simdi 2. yi ictim
birazdan bahceye gizcez, ne kadar kaliriz orda bilmiyorum
yine yanima biraz alcam icersem icerim orda

valla bende merak ettim bu idrar isinide idrarda bakinca belli olmaz be hehehe :) :)

iç iç canım vallaha ben yarın 2 kupa şeklinde içicem heralde kaşıkla olmadna kupa ile içilecek bişeyde bu zaten

dibini dik kafaya :tomato:
dibini kaşıkla o zaman caanım ben yarınki tabağı büyük getirem bide yemek kaşığı getirem bu gün ball kaşığı ,le yedim zor oldu

ooo ozaman senin bugun cok isin var desene ,tatli kasigiyla ,bi tencereyi nasil iccen ,
gerci isten evde gitceksin ozaman tasla tepene dikip icersin :)

ooo ozaman senin bugun cok isin var desene ,tatli kasigiyla ,bi tencereyi nasil iccen ,
gerci isten evde gitceksin ozaman tasla tepene dikip icersin :)

çok şükür işe ayırdığım bitti ,gerisi evde artık kafayamı dikerim bitirmek için içinemi gömülüp hüpletirim sırnaşık şey

kesın boyle oluyomu hemn yapııym malzemeyı aldım lıght yogurt aldım yarına ıns baslıyorum
kizlarrrr az once abim aradi gelinimiz dogum yapmis sabah ,ikinci yiyenim oldu erkekhihoyyythihoyyythihoyyyt
cnm hayırlı olsun teyzelııgn
allah analı babalı buyutsun

e canim ben islatmadim duduklude hasladim simdi lokum gibi olmus valla, sen baya sert haslamisin desene
simdi bi kase iccem ben icine az kekkik ve sarmisak falanda kattim
kekık nane sarmısak koyarım bayılırm ben:))
dibini dik kafaya :tomato:
dibini kaşıkla o zaman caanım ben yarınki tabağı büyük getirem bide yemek kaşığı getirem bu gün ball kaşığı ,le yedim zor oldu

ohohoh afıyet ola ıns ıse yarar
bende kar nıklı arkadasla bugn bulusutm denıze sııfr bıyerde
bırazdan 7 km kosar gelırım bıldırımımı yaparım kar nıklı arkadasım
benım 83 kılo halımı bılıyo bayagı zayıfladın dedı:asigim:

evet kızlar ben geldım
buugn sabah 1 avuc kıraz 4 adet kayısı
öğlen 1 tost yeşil çay
aksam sadece ayran ve taze fasulye zeytın yaglı 1 tabak
ama sadece fasulyeyı yedım suyunu degıl:)) 3.2 lt su
300 mekik 30 dk leslie ile yer egsersizi
1saat açık hava yürüyüş 1 saat koşu bandında 7 km koşu

iyigeceler yedi cüceler bende geldim..
sabah yarım dilim kepekli ekmek üzerine krem peynir
öğlen kayısı,kavun
akşam salata
2 litre su,1 saat yürüyüşümüzü yaptık gene.
bu arada Sympathique hayırlı olsun canım Allah analı babalı dedeli neneli büyütsün inşallah

bende bitmek üzereyim 2 günüm kaldı ondan sonra daha iyi inerim diye düşünüyorum..69um..benim için büyük başarı..bu rakamları görmek.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…