Cuma Zayıflama Yarışması 9. Takım

ben bugun oglen kahvaltı yaptım kızarmıs ekmek zeytın peynır yumurta bol salatalık domates arada baska bır sey yemedım aksam ıse tavuk ve uc kasık pırınc pılavı o kadar

ay komşularrrr ben çatlamak üzereyim akşam yemeğini abarttım mafoldumben

2 kaşık semiz otu yemeği, 7 sarma ve 1 kase cacık yedim. Çat diye çatlamak üzereyim :bbo:

ay komşularrrr ben çatlamak üzereyim akşam yemeğini abarttım mafoldumben

2 kaşık semiz otu yemeği, 7 sarma ve 1 kase cacık yedim. Çat diye çatlamak üzereyim :bbo:

ay evdekiler sarmayı unutacak benim yüzümden..yapmıyorum kaç gündür..
benim işim daha zor hacer iki çocuk ve eş ..ben bunlara sürekli börek çörek yapmak zorundayım..mafoldumben.yoksa hepsi erir biter benden önce..:roflol:

selam kızlar..
bende yürüyüşten sonra geldim banyomu yaptım kızım ile ilgilendim birazdan da yedirip yatıracağım.
kendimde yatacağım.taakatim yok hiç.
akşam yemeği olarak tavuk ızgara ve yoğurt yedim.
sonra herzamanki gibi eşim ve kızım ile bebek arabasını benim sürmem şartı ile deniz kıyısında yürüyüşümüzü yaptık.1 saat kadar.
evimize çok yakın kondisyon parkı var.orda da aletler ile 15 dakika kadar çalıştım.
vucudum sanki katlarımın duruyor olmasına rağmen toparladı gibi.
inşallah daha da incelicem.

selamlarrr..
öncelikle bütün takim arkadaslarimi kocaman:1hug: Şeniz
yogun bi gundu,,simdi oturabiliyorum pc ye.. kisaca yediklerimi yazip bende sizler gibi dalayim ruyalar alemine.. cokta guzel bi kitap okuyordum ..onunda sayfalarini kokliyayim biraz..evet bugün yediklerim
sabah:soguk bi sanduvic(marul peynir biber ve bi dilim salam vardi icinde)
öglen :light yogurt (kucuk kutulardan) yarim saat sonrasinda bir muz ve bir avuc leblebi
aksam:cok kücük ince bir parca börek:kedi: ve karisik mevsim salata SADECE 1 tane lahana ve yine sadece bir tane yaprak sarmasi:kedi:

spora da aynen devam...

sevgilerrrrr

gidecek hacerim gidecek.ben inanıyorum..
yaz boyu bu tempoyu tutturdum ya 57 ye düşemem belki ama en azından yaz sonuna kadar hedefim 65..
bu arada takımda sessizlik dizboyu..
kahvaltımı yapıcam domates,salatalık,zeytin ve peynir yemeyi planlıyorum..

günaydın arkadaşlar herkese çookkk güsel bi salı günü diliyorum..

bende şimdi masam oturdum kahvaltımı yapıcam. bugün değişiklik olarak
simit ve çay :)

ya bakin simdi ne oldu
ben cuma sabah 64 800 dün sonra istepazartesi sabah hani son tartilmamdi bir daha tartilmiycaktim cumaya kadar:) sabah 64 200 gösterdi ..mutlu oldum
sonra aksam arkadaslar bakalim tartilalim fln malesef ciktim yine tartiya
hhadi aksam flndi diyelim ama az once baktim 65
yani ben dün ne yedim ki 65 gösterdi yani sadece 2 sarma mi yanikafamçokkarıştı sinirlendim ama pes etmek yok asla demekki o iki sarmayida yemiycekmisiz
tamam yemeyiz
zatende pek sevmem
:umursamaz:
bilen arkadaslarim yorumlayabilir mi bu durumu
böyle gram oynamalari normal mi?(800- 900 gram?)

simdi kisa sporumu yapip cikicam evden aksama kadar yokum malesef
dost kalina.s.:1hug:

günaydın arkadaşlar herkese çookkk güsel bi salı günü diliyorum..

bende şimdi masam oturdum kahvaltımı yapıcam. bugün değişiklik olarak
simit ve çay :)

hehe benimde kahvaltım çay ve simitti ,ay çok bi lezzetli şu simit yacokacimcoook

ya bakin simdi ne oldu
ben cuma sabah 64 800 dün sonra istepazartesi sabah hani son tartilmamdi bir daha tartilmiycaktim cumaya kadar:) sabah 64 200 gösterdi ..mutlu oldum
sonra aksam arkadaslar bakalim tartilalim fln malesef ciktim yine tartiya
hhadi aksam flndi diyelim ama az once baktim 65
yani ben dün ne yedim ki 65 gösterdi yani sadece 2 sarma mi yanikafamçokkarıştı sinirlendim ama pes etmek yok asla demekki o iki sarmayida yemiycekmisiz
tamam yemeyiz
zatende pek sevmem
:umursamaz:
bilen arkadaslarim yorumlayabilir mi bu durumu
böyle gram oynamalari normal mi?(800- 900 gram?)

simdi kisa sporumu yapip cikicam evden aksama kadar yokum malesef
dost kalina.s.:1hug:

canım hasas basküllerede bu ço k normal onlar bi sabit olmuyo o yüzde nen güzel i haftada bi sabhlayin aç karnına çıkmak diye düşünüyorum bende senin gibiydim hatta benimki 2 kilo fazla gösteriyodu deliriyodum ama benim kızın kilosu belli tam 9 onu 9 tarttığında diyodumki normal bu sırnaşık şeysırnaşık şey nasıl ki kıızmı 11 kilo gösteriyodu benide hemen 2 ki,lo fazla göstreriyodu , oyüzden bi kere basküle çık ve o kilo senin kilon olsun

slm güzeller nasılsınız,
hatunlar önceki sonraki resimleri ekledim sonra hayal bize demedin demeyin :KK70:...

nerde bu resimler canım ben göremedim de :umursamaz:

X