Cuma Zayıflama Yarışması 9. Takım

hacerim sorcam sorcma unutuyom şu mecitefindi yağı demi
ben daha alamadımda hafta sonu unuttum biizm buralarda aktar yok dışarı çıkınca alayım bunu yürüyüştemi daha etkili spordamı

slm kizlar naslsiniz
bbugun ise gitmedim evdeyim
sizlerle cok tanisma ve konusma firsatim olmadi insallah ,bugun tanisiriz
eee diyetler nasil gidiyo
ben sabah ogle arasini guzelce kahvaltimi yptim ,ve kendimi acayip sis hissediyorum sebebi nedir bilmiyorum
iste bol su iccem, aksamlari fazla bisey yememeyi dusunuyorum
insallah bu hafta basarcam

slm cnm nasılsın bakıyorumda baya vermıssın
bense aldım geri hepsini aldım ama henuz sukur ki dıete basladığım kıloya cıkmadım :)8kılo aldım daha
bakalım bebişkom doğunca nasıl verıcem toparlanır toparlanmaz aranızdayım

sao; canim ya iyim seni sormali sen nasilsin ,az kaldi dimi doguma
e canim sen yinede hic kilo almmaisinki, 8 kilodan daha fazla vermistin dogru yani
cizelgemde 55 kilo simdi 57 kiloyum insallah tekrar 55 olcam
e peki dogum ne zaman insallah
hemen dogumdn snra veremezsin emzirceksin onemli olan bebegin nasil olsa kiloyu verirsin sen

merhaba,
hacerin teklifi ile bende geldim..biraz kendimden bahsedeyim..
57 ile evlendim..pko yüzünden inanılmaz bir kilo alımı başladı bende.ee yemeyide seven insanlarız tabi..:kedi:
74 ile hamile kaldım.82 ile doğum yaptım.hamileliğimde az kilo aldım.8 kilo kadar..doğumdan 1 hafta sonra 10 kilo tamamen gitmişti nasıl olduğunu anlamadım.72ye düşmüştüm.
sonra ye süt olsun dediler dediler 77-78lere kadar çıkardılar beni bu aile büyükleri yokmu:çok üzgünüm:
geçen hafta iyice sinir küpü halinde rejime başladım.ben fazla azimli ve inadımdır.damarım tuttu mu yaparım malesef.1 haftada sıkı bir diyet ve rejimle 73 e kadar düştüm yani 5 kilo verdim.diyetin yanında akşamlarıda yürüyüş yapıyoruz eşimle.
şimdi hedefim evlendiğim kiloya inebilmek.ama uzun vadede düşünüyorum bunu.
yapabileceğpim konusunda da kendime inanılmaz bir güvenim var.takımında fazlasıyla etkili olabileceğine inanıyorum..kaydirigubbakcemile5
artık bende varım..:lepi:

hoşgeldin canım aramıza....

bende o katlar hala duruyor 5 kilo verdiğim halde..:ecrin_bebek:

1 haftada 5 kg süper yaaaalkisalkisalkis

sao; canim ya iyim seni sormali sen nasilsin ,az kaldi dimi doguma
e canim sen yinede hic kilo almmaisinki, 8 kilodan daha fazla vermistin dogru yani
cizelgemde 55 kilo simdi 57 kiloyum insallah tekrar 55 olcam
e peki dogum ne zaman insallah
hemen dogumdn snra veremezsin emzirceksin onemli olan bebegin nasil olsa kiloyu verirsin sen

cnm saol bende iiyim :KK66: kızımla klarsılıklı bgn sbhtan berrı yatıyoruz 15 kılo vermıstım :KK66:
9 temmuz doğum tarıhım normal doğum ondan erken gelırsede memnum olurum yanı artık baya bı zorlanıyorum tabiii hemen dıet olmaz ama kalorılı seyler den yememe gıbı bır dıet hemen dusunuyroum yesıllık bol sut yapıyor 40dan sonrada ewde spora baslarım bı sure sonrada soğuklar baslayana kadar yuruyusume hemen baslamayı dusunuyorum
dua et cnm sende opuyorum gorusmek uzere
mehaydan bı haberın varmı?

cnm saol bende iiyim :KK66: kızımla klarsılıklı bgn sbhtan berrı yatıyoruz 15 kılo vermıstım :KK66:
9 temmuz doğum tarıhım normal doğum ondan erken gelırsede memnum olurum yanı artık baya bı zorlanıyorum tabiii hemen dıet olmaz ama kalorılı seyler den yememe gıbı bır dıet hemen dusunuyroum yesıllık bol sut yapıyor 40dan sonrada ewde spora baslarım bı sure sonrada soğuklar baslayana kadar yuruyusume hemen baslamayı dusunuyorum
dua et cnm sende opuyorum gorusmek uzere
mehaydan bı haberın varmı?

cok az kalmisya oguma, bundan sonrada alsan bikac kilo alirsin ve yine iyi
evet dedigin gibi tam diyet degilde yediklerine dikkat edersin ancak,ve sporda aynen oyle
mehayca iste onunda oglu olcak sanirim izine ayrildi,baya kotu olmustu o bulantilarla falan simdi duzeldi oda iyi

işte geldim burdayımmmm :roflol:

saruböcüküm hoş geldin tekrar a.s.
zemusum çizelgen hayırlı olsun kedişli kedişli :kedi:
özicim sanırım lahana yağından bahsediyorsun, evet benimki mecitefendi, sporda da yürüyüşte de çok etkili :jeyyar:

Metabolizma hızlandırıcılar :

Yeşil çay : Sabah ve yemek aralarında içiniz.
Maydanoz, narenciyeler, elma ve turp da metabolizmayı hızlandırır.

1-2 elma kabukları ile 4'e bölünür, aynı şekilde 4'e bölünmüş portakal, 4'e bölünmüş limon ile 4-5 litre su içinde 20 dk kaynatılır. ısteğe göre tarçın eklenebilir. ıştah azaltır, metabolizma hızlandırır.

işte geldim burdayımmmm :roflol:

saruböcüküm hoş geldin tekrar a.s.
zemusum çizelgen hayırlı olsun kedişli kedişli :kedi:
özicim sanırım lahana yağından bahsediyorsun, evet benimki mecitefendi, sporda da yürüyüşte de çok etkili :jeyyar:

hacer ben bu ilk çıkınca baya nette araştırmıştım ama çoğu fasa fiso diyordu
bir kısmı memnundu ama diyorlardki inceldik ama kısa zamanda kat kat kalınlaştık..
bende vazgeçmiştim almaktan..:gitme:

ben geldim bakalım ne yemişim bugün..

sabah : 1 adet haşlanmış yumurta,salatalık ,domates, bir dilim ekmek..

arada: meyvalı madensuyu içtim

öğlen :buğday çorbası sadece yoğurtla yağ yok .

arada:kahve içtim az şekerli..

akşam: salata yedim canım bişi istemedi ..koca bir tabak ..

bol bol su içtim .sandoloz sakızı üzerine elma sireksi içtim..
ve 2 mil sporumuda yaptım..
bişi yemem gayri su içerim, çay içerim ..belki bir adet salatalık yerim..

X