Cuma Zayıflama Yarışması 9. Takım

hcr35 koc nasilsinyerimseniben
bu dereceleri listelere bakip kendimiz mi goruyoruz yoksa net biyerde yaziyormu 1.2. diye? listeler cok ya, bizde acizya yoruyo :kedi:

ben geldim kızlar..:eek:
bugün pek giremedim bütün gün dışardaydım..hihoyyyt

hemen bugünkü yediklerimi yazıyorum..
sabah: 1 adet haşlanmış yumurta,salatalık,domates ..sınırsız şekersiz çay..birdilim ekmek..
arada :yemedim..

öğlen : bir adet patlıcan ,bir adet biber közleme yedim 1 dilim ekmekle..

arada : küçük bir kase çilek yedim..:kedi:

akşam: bir porsiyon tavuk ızgara ,salata , yarım dilim ekmek..:kedi:

bol bol su içtim ...

3 saat ve bunun 1buçuk saati yokuşlu yol yürüdüm ..mirmirmirmir
gerisi tempolu yürüş ..baya yoruldum hatta yorgunluktan öldüm ..

yeşil çayım bitti.. bugün almayı unuttum mafoldumbenhergün yeşil çayda içiyorum..
ve sandoloz sakızı -elma sirekesi kullanmayı düşünüyorum..CADIARZU

korkunun ecele faydası yok zemusum
sende bu azim varken hangi yağ tabakası sana dayanabilir ?:eek:

kendime güveniyorum ve bu takıma katılmamından bana çok büyük bir dürtü sağlıcağınıda biliyorum..amaan nebilim diyet piskolojisi heralde ..çok duygusal oluyo insan..:roflol: işte bi an aklıma geliyo öünümde uzun zaman var ve sanki bu yarışı kazanamıcam gibi geliyo bazen..işt öle düşünürken hemen 36 beden olucam aklıma geliyo ve içimi bir heyecan basıyor...
bu arada eşim hiç desteklemiyo beni ..amaan napicaksın ya ölümlü dünyada yaşın gençken ağzının tadı varken ye deyip duruyo yaşlı teyzeler der ya hep öle benimkide öle..:roflol:

kendime güveniyorum ve bu takıma katılmamından bana çok büyük bir dürtü sağlıcağınıda biliyorum..amaan nebilim diyet piskolojisi heralde ..çok duygusal oluyo insan..:roflol: işte bi an aklıma geliyo öünümde uzun zaman var ve sanki bu yarışı kazanamıcam gibi geliyo bazen..işt öle düşünürken hemen 36 beden olucam aklıma geliyo ve içimi bir heyecan basıyor...
bu arada eşim hiç desteklemiyo beni ..amaan napicaksın ya ölümlü dünyada yaşın gençken ağzının tadı varken ye deyip duruyo yaşlı teyzeler der ya hep öle benimkide öle..:roflol:

aa ben seni bekar sanıyordum kiii :kedi:
hı hıı şimdi öyle der, 36 beden olunca da ay benim canım cicim der :jeyyar:

merhaba arkadaslar,bende araniza katilmak istiyorum.burda yer var dediler,,,,cevap verirseniz sevinirim

X