Cuma Zayıflama Yarışması 9. Takım

kizlar takimda degisiklik var sanirim, yeniden yapilandirma gibi.

neler oluyor, bizi de bilgilendirir misiniz?

kizlar takimda degisiklik var sanirim, yeniden yapilandirma gibi.

neler oluyor, bizi de bilgilendirir misiniz?

herkesler mezun oldu bazı arkadaşlarımızda geri dönmek üzere ayrıldı..
9. takım kapanıcakken. hacercik el koydu ve yeni bi takım kurdua.s.

yulafcım çizelgene hayran kaldım maşallah nasıl verdin kiloları

diyete baslayali 5 ay bitecek 19unda.

kisaca anlatmak gerekirse aksam 19.30dan sonra birsey yememeye dikkat ediyorum.

haftada minimum 5 gun 90 dakika yuruyorum.

az yiyorum bir de =)

istedikten sonra basariyor insan.

eminim sen de en kisa surede kurtulacaksin kilolarindan.

90 dk vay bee.. süreyi arttırmam gerek ozaman..

sınıfın en başarısız öğencisi olabilirm bunu en baştan söyleyeyim arkadslar çünkü benim inanılmaz yavaş giden bi kilom var bu durum ciddi anlamda beni çok üzüyor bakıyorum herkes bi haftada 2 kilo verdim diyor ben nerdeyse bir aya o kiloyu verebilmek için kıvranıyom nedendir anlamadım gitti
nerde yanlış yapıyomk acaba suyumu içiyom sporu yapıyom yürüyüşde yapıyom
yadaben herşey çok çabuk olsun istediiğimden böyle oluyor bu şok diyetler çok başımı döndürmüş heralde bende hemen vereyim istiyorum
az önce öğlen yemeğimi yedim tavuk ve salata yanındada yarım dilim ekmek
gene su içmeye devam

arkadaşlar öğlen çorba içtim ve salata yedimmm..

ben bugün işten 1 saat erken çıkıcam yani 5 te. 2 günlüğüne tatile gidioruz:)
yani haftasınu buralarda olamayacağım. şimdilik hepinizi çok çok öpüyor başarılar diliyorum

tebrikler gerçekten. benim en biyik eksiğim spor hem tembelim hem vakit yok. ancak akşamları evde 15-20dk bisiklete biniyorum o kadar. benim bir bıcırğım varda pek müsade etmiyo:bbo:

ayhhh öglen bi ciktim evden yeni girdim.. ve sanki biraz gerginim kafamçokkarıştı

sabah yedigimle duruyorum:kedi: yalaaaaaannnnnnnn
yine mc e ugrayip ms flurry yedimmmmmmmafoldumben
bisi olmaz dimi
olmaz dimiiii
ya son bikac haftadir hatta aydir böyle dondurma krizim var
onun disinda iradeliyim benÇok üzgünüm çoook
ama ben diyete basladigim zamanlarda siki tutarsam ilklerinde verebiliyorum birkac kilo
64 de kadar cabuk sonra yasakkelime sonra zorlaniyorum...

ama burdaki ortam müthis..keyifle kilolari vericem .. buna inaniyorum.. burdada olmazsa harbi ben sevmisim kilolari , yaslanmisim diyip oturucam pamuk popomun uzerine

sevgilerrrrr:1hug:

merhaba hacerciğim ,takımı yeniden canlandırdığın için ellerine sağlıkbuyrunnnnnnnnn
zeynepciğim en son böyle bir yol bulduk. takımların takımı 9. takım böyle bir sonu hakedemezdi. bende evimi taşıdım ve int bağlantısı kuruldu. 12 temmuza kadar buralardayım . daha sonrasında tatil ve dönüşte hep beraberizkaydirigubbakcemile5 kocaman öpücükler hacerciğimŞeniz

arkadaşlar selam :1hug: gece gece ne selamı diyen şekerler:kedi: çok yoğun bir gün geçirdim ,fazla paylaşımım olmadı afedersiniz,
kilo vermesi kaplumbağa kadar yavaş olan ben,ev işiydi çocuklardı misafirdi,bir dakika durmuyorum ,
kendime dahi ancak bu saate vakit ayırdım,kaydirigubbakcemile3
bebişler uyuyunca ancak k.k. ya uğradım opuyorumnanaktanbugün azcık diyeti bozdum gibi oldu klava:

hepinize iyi geceler tatlı rüyalar :1hug:a.s.

NOT:arkadaşlar çok yorgunum bugünkü mönümü yarın sabah yazarım ok. kaydirigubbakcemile5

günaydın herkese bu sabah sporumu yaptım (40 dakika) sirkeli suyumu içtim streçli yürüyüşümüde yaptım(30 dak) ve gene işteyim en kötüsü bu işte hafta sonu çalışmak offffffff ama ne yapalım buna da şükür öğlene kadar çalışcam ben çok şükür
sabah sabah aç karnına kirazlarımı yedim 3 bardak su içtim şimdilik , az sonrada bi poğca bi bardak çay içicem hazırlıyorum hepinizi öptüm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…