Cuma Zayıflama Yarışması 9. Takım

bide hacerim ben şu imza işini beceremedim bi yardım alsam

bende varimÇok üzgünüm çoook

sizde hoşgeldinizzzza arkadaşlarrrrr:)))

arkadaşlar hepinize merhabalar...

öncelikle belirtmek isterim 9. takım gercekten uğurlu bi takım:))))
tekrardah hepiniz hoş geldiniz. burada bolca paylaşımla kurltulucaz bu kilolardan inşallah..
ben 3 hafta sonra evlenicem:)) yani 3 hafta kadar daha buradayım.ardından15 gün izin 15-20 günde yeni evime net bağlatmak dolayısı ile 1-1.5 ay kadar olamayabilirim.

anlamadığınız bi durum olursa bişi merak edeseniz banada sorabilirsiniz. elimden geldiğince yardımcı olurum...

haydi hepimize bol bol sanslar:))

arkadaşlar günaydına.s. kilom yine aynı ,78 kilo ile takıma giriş yapıyorum ,
hacerciğim nerelerdesin ,11 'e az kaldı :1hug:

Kul nâfilelerle bana durmadan yaklaşır, nihayet onu severim. Bir kere de onu sevdim mi, artık o kulumun işiteceği kulağı olurum, göreceği gözü olurum. (Kudsi Hadis)

sevilen kullardan olmak duasıyla... cumanız mübarek olsun arkadaşlar....

şimdi sabah kahvaltımı yapıyorum. kepek ekmeği beyaz peynir domates salatalık biber ve sekersiz cay...

bende kahvaltımı ,sabah 8 de yaptım ,
2 dilim ekmek,peynir ,domates,salatalık birkaç zeytin ve çay eşliğinde şimdide arada meyve yemeyi düşünüyorum ,bebeğimi uyutunca ,yürümeyi ve egzersiz yapmayı düşünüyorum ,
görüşmek üzere......

günaydinnnn
bugün yasadigim yerde tatildi ve biraz gec uyandim 9:30 gibimirmirmirmir´
uyandigim gibi tartiya kostum 67 gösterdi :uhm: dün 68 dim.. ama iki tabak sabah sade aksam biraz misir ve marulla tatlandirilmis haslanmis patatesten baska birsey yemedim..birde benim regl günüm gelmisti..bugun yarin lurum onunda sisligi olur bende hep..buhafta iyi gecicek bakalim... begendigim bi diyet programi vardi dün basladigim , ona devam edicem .. sabah kahvaltida yine haslanmis yda firinlanmis patates yiycem :)

Barbi, özi,pokahantas,berfinsena hepimize basarilar.. a.s.berfincim seninde cuman mübarek olsuna.s.

yeni gelen arkadaşlar
hoşgeldiniz şekerler
ben geri dönmek üzere ayrıldım
kabul ederseniz arada sohbetlerinize katılmak isterim

hosbulduk tsk ederim pokahantas
ayrica allah tamamina erdirsin kisa bir zaman kalmis.. allahim ne eglencelidir simdi alisverisler , gezmeler

bende 10.10 da kalktım bir dilim peynirli ekmek ve yarım çay içtim sonra tüüümm evin temizilğini yaptım şimdide nivea body cd si yapıp duşa gireceğim sonra arkadaşıma gitmek üzere 20dakikalık yol yürüyeceğim

1. TAKIM **108. ETAP**

nrymn (59,1 / 59,1 0/ 0&#37
neşemeşe ( 75,9 / 74,3 / 1,6 / 2,11% )
hayat70 (59,0 /59,0 /0 ,00/0,00 %)
KHENA (63,9 /63,9 /0,00 / 0,00 %)
herbal ( 89,9 / 89,2 / 0,7 / 0,78%)
çelik198408 ( 68,8 / 68,1 / 0,7 / 1,02 %)
yulaf ( 65,6 / 65,4 / 0,2 / 0,30 % )
flawless ( 60,3 / 60,8 / -0,5 /- 0,83 %)

1. TAKIM TOPLAM KıLO( 542,5/ 539,8 / 2,70/ 0,50%)

kizlar kontrol edebilir misiniz?

listeniz doğru yulafçım...

canım hemen kilonu yazar mısın
listeye eklemem için

geç kaldım özür dilerim kızlar yaa Çok üzgünüm çoook

hacer ben de yaışa katılmak istiyorum ama kilomu p.tesi bildirsem olur mu? yani benim için yarış p.tesi başlasa. bir de kural falan var mı?:uhm:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…