Cuma Zayıflama Yarışması 9. Takım

selam kızlar bende geldim aranıza , toplaşmış görünce sizi :)
beni de yazın yarışmaya olur mu ama pek iddialı değilim belirtim
çünkü hedefime yaklaştıkça kilo vermem zorlaşıyor , eskisi gibi veremiyorum.
yarın kilomu yazarım işten gelince şu anki kilom 65.800 , boyum 172 cm.

yo yo
yeni ögreniyorum yaa sorayim dedim
tamam simdi ben 9. takimdayim ve bu platformda bulusyoruz
ya ya ya sa sa sa 9. takim za yif laaakaydirigubbakcemile2hihoyyyt

kafanizda varmi biseyler onumuzdeki bir hafta icin?
aslinda benim yogun bir haftam evde islerim cok ama istiyorum bunu ve aklimda var biseyler
sizlerin?

arkadaşlar şimdi başlayalım tanışma merasimine ,

33 yaşındayım,1.60 boyunda, 84 ile başladığım bu yolda şimdi 78 kiloyum ,

evliyim , 3 çocuğum var, 2 kız ve 1 erkek evladım var, ALLAHIM bağışlarsa ,

7 yıl öncesine kadar 52 kilo ile zayıf ve sağlıklı bir bayandım

çocukluğumdan beri zayıf olan ben 7 yıl önce hastalanıp kortizonlu ilaçlar kullandım ameliyat oldum sonuç yığınla kilo
cebine taş doldur yoksa rüzgar seni götürecek dedikleri bana

şimdide ay sen hala kilolumusun az yesende versen kilonu demeleri hem delirtiyor hem

üzüyor bilmiyorlar ne çektiğimi,az yediğimi biliyorlar hastalanıpta kilo aldığımı bildikleri halde bu

davranışları beni deli ediyor:eek:klava:

kiloyu taşıyan ben tasası onlara kalıyor ,

bırakın ben yeterince üzülüyorum zaten kötükedihüso

gına geldi artık ve bu kilolardan kurtulmak istiyorum,

ilkbahardayız ve ben yaza azda ihtimal olsa incecik girmek istiyorum zemuszemus

yardımınıza ihtiyacım ver ve burada sizlerleyim ,

temmuzun sonuna kadar hiç değilse 70 olmam gerek ,

düğünler başlıyor :eek:lmaz:

geçen yıl buraya zayıflamak için üye oldum ama bazı ailevi sorunlar beni bu zamana kadar getirdi bu kilo ile ,

şimdi silkelenme zamanı allahım hakımızda hayırlısını nasip etsin inşallah...........

Son düzenleme:
bende bügün 31 oldum :)
160 b. 68 kiloyum 67 de olabilir. regl gunum geldi cunku :)
bende ortalama hep 57 58 kilolardaydim.. iki dogumumdan sonra da.. cocuklarimin dogumunda hep hastaneden 58 kilo ile ciktim ve maksimum kilom 68 di hamileliklerimde.. simdi o kilodayim inanamiyorum...
ben gecen yillarda bi kaa gecirdim ve o tatsiz kazadan sonra yeniden dogum yapmis gibi 10 kilo aldim ve onlari vermeye calisacagim simdi sizlerle :)
ben bu aralar inanilmaz dondurma manyagi oldum.. gecen haftalarda bir hafta icinde 4 kutu 450 gr (1 litre) dondurmalardan tek basima yemisim :1rolleyes:
ve simdi mc de mc flurry yi soslarda karistiryolar inanilmaz bir tat... kendime hakim olamiyorum bir bahane bulup hergun o dondurmadan aliyorum
en cok zorlanicagim konu bu olucak heralde

bende bügün 31 oldum :)
160 b. 68 kiloyum 67 de olabilir. regl gunum geldi cunku :)
bende ortalama hep 57 58 kilolardaydim.. iki dogumumdan sonra da.. cocuklarimin dogumunda hep hastaneden 58 kilo ile ciktim ve maksimum kilom 68 di hamileliklerimde.. simdi o kilodayim inanamiyorum...
ben gecen yillarda bi kaa gecirdim ve o tatsiz kazadan sonra yeniden dogum yapmis gibi 10 kilo aldim ve onlari vermeye calisacagim simdi sizlerle :)
ben bu aralar inanilmaz dondurma manyagi oldum.. gecen haftalarda bir hafta icinde 4 kutu 450 gr (1 litre) dondurmalardan tek basima yemisim :1rolleyes:
ve simdi mc de mc flurry yi soslarda karistiryolar inanilmaz bir tat... kendime hakim olamiyorum bir bahane bulup hergun o dondurmadan aliyorum
en cok zorlanicagim konu bu olucak heralde

mutlu yıllar canım daha nice yıllara inşallah ,a.s.
eşimle bizimde bugün evlilik yıldönümümüz tesadüfe bakopuyorumnanaktan
ALLAHIM size eşiniz ve yavrularınızla beraber hayılrı uzun ömürler nasip etsin inşallah.........

dgsn6fn9.gif

55531031birthday3ne4.gif

aaaa cok tesekkur ederimmm..amin ins

evet cok guzel bir tesadüf
benim adim da ferhan
memnun oldum.. yarin sabah görüsürz arkadaslaryerimseniben

herkese günaydınlar düm adımı yazmayı unutmuşum heycandan heralde:)))
ben özlem 28 yaş .1,68 boy. bu gün itibariyle kilo 77

başka bişey yazmıcam demi hacerim ,hepinize bol zayıflamalı günler diiliyorum arkadslar ben motive olacağımıza ço k inanıyorum inş hepimiz sınavları başarı ile geçicez

X