Cuma Zayıflama Yarışması 9. Takım

mrb kızlar a.s.
bugün cuma olduğunu unutmuşum resmen :KK43:
dün gece çok kötü tıkandım o yüzden bugün doktora gittim...burnum tıkalı,kulaklarım tıkalı gibi acayip bi basınç ve ağrı,boğazımda ağrı,ses değişikliği...tek sebebi alerjiymiş...
her sene bahar aylarında gözlerim kızarıp şişerdi ama bu sene böyle oldu.. alerjim ilerlemiş :S alerji hapı ve aqua verdi dr..mayıs sonuna kadar bu ilaçları kullancam bi de açık alana çıkarken maske tak dedi,ne mümkün :S yürüyüş yapamıcam galiba..onun yerine kondisyon bisikleti sürmeye çalışırım...
bugün yediklerimi hiç yazmayayım :eek:
Cuma olduğunu unutup kilomu bildirmediğim için tekrar tekrar özürdilerim :eek: Şeniz

mrb kızlar a.s.
dün gece çok kötü tıkandım o yüzden bugün doktora gittim...burnum tıkalı,kulaklarım tıkalı gibi acayip bi basınç ve ağrı,boğazımda ağrı,ses değişikliği...tek sebebi alerjiymiş...
her sene bahar aylarında gözlerim kızarıp şişerdi ama bu sene böyle oldu.. alerjim ilerlemiş :S alerji hapı ve aqua verdi dr..mayıs sonuna kadar bu ilaçları kullancam bi de

geçmiş olsun tatlımm a.s.

mrb kızlar a.s.
Bugün cuma olduğunu unutmuşum resmen :KK43:
Her sene bahar aylarında gözlerim kızarıp şişerdi ama bu sene böyle oldu.. Alerjim ilerlemiş :s alerji hapı ve aqua verdi dr..mayıs sonuna kadar bu ilaçları kullancam bi de açık alana çıkarken maske tak dedi,ne mümkün :s yürüyüş yapamıcam galiba..onun yerine kondisyon bisikleti sürmeye çalışırım...
Bugün yediklerimi hiç yazmayayım :eek:
Cuma olduğunu unutup kilomu bildirmediğim için tekrar tekrar özürdilerim :eek: şeniz

çok çok geçmişler olsun:KK43:

mrb kızlar a.s.
her sene bahar aylarında gözlerim kızarıp şişerdi ama bu sene böyle oldu.. alerjim ilerlemiş :S alerji hapı ve aqua verdi dr..mayıs sonuna kadar bu ilaçları kullancam bi de açık alana çıkarken maske tak dedi,ne mümkün :S yürüyüş yapamıcam galiba..onun yerine kondisyon bisikleti sürmeye çalışırım...
Cuma olduğunu unutup kilomu bildirmediğim için tekrar tekrar özürdilerim :eek: Şeniz

canım geçmiş olsun
kendine dikkat et
çabucak iyileşirsin inşallah

günaydınlar arkadaşlarım:)

hava cok güzel tam yürüyüş yapmalık:)
sabah kahvaltım. kepek ekmeğine tost beyaz peynirli ve cay

günaydın kızçeler

dün akşam iş çıkışı eşimle yürüdük

eve geldim 2 yemek kaşığı bakla yedim yoğurtla ekmeksiz

ama sonraaaaaa aşırı bir tatlı krizine yenik düştüm ve kaşık kaşık nutella yedimm :eek:

ama kızlar öyle kötü oldumki gözüm hiçbirşey görmedi vallahi

hani koşarsınız ve çok susarsınızda sonra o susuzluğun üstüne soğuk bir bardak su içersiniz ya aynı öyle bir histi vallahi

yedim nutellamı rahatladım

bu sabahta 2 dilim uno ligh kk peynir 1 tatlı kaşığı krem peynir 2 zeytin yedim

leyloş geçmiş olsun canım benimde var alerjim ama burun ameliyatından sonra biraz hafifledi
burun etlerim şişiyordu ve nefes alamıyordum gözlerimden şaşıp şapır yaşlar akıyordu yolda herkes garip garişp bakıyordu,yüzüm şişiyordu alerjiden
neler çektim ben o alerjiden
şimdi biraz daha iyiyim eskiye göre

mrb kızlar a.s.

CANIM GEÇMİŞ OLSUN:nazar:

günaydın güzeller takımı terikler üçüncü olmuşuzz

leylacım geçmiş olsun

çubukcum üzülme olur arada bir öyle

kızlar canım çok sıkkın bu gün dün gece sabaha kadar uyumadaım

dün diyetisyen kontrolüm vardı gittim tartıya çıktım oda ne göreyim benim tartıda 300 gram vermiş görünüyodum belki saat farkı nedeniylede 500 gr almışım
o kadar üzüldüm ki anlatamam

çünkü bu hafta günde 2 saat yürüdüm hatta bazen dahada fazla
diyetime çok dikkatliydim zaten regl dönemi filan da değil
ve 2 haftadır tartı ileri gitti

doktorumunda morali bozuldu artık

ağlamamak için zor tıttum kendimi orda

diyet yapıp kilo almaktansa yiyerek kilo almayı tercih ederim ben bırakıyorum artık dedim hiç bişey diyemiycem bende şaşırdım kaldım diyor
sonra bir metabolizma uzmanına görünmem gerektiğini ve piskoolojik yardım almam gerektiğini söyledi
hacettepede bir prof önerdi ona git dedi
daha ciddi bir şeyler yapılması gerekiyor
her şeyden önemlisi bunun altında mutlaka yatan bir sebep var ortaya çıkması gerekiyor dedi

yani anlıycanız doktoruda delirttim rsmen

o yine diyete devam bozma kilo alırsın dedi yine her hafta sonu tartılmaya gel dedi ama bir ay gitmiycem
çünkü o tartıya çıkmak bile canımı sıkmaya yetiyor

ve sevgili takımcım sizden de 2 hafta izin istiyorum hiç tartılmak istemiyorum birkaç hafta hiç değilse
kendimi iyi hissedinceye kedar benim kilomu sabit geçelim
tartılmak ve kötüyü görmek canımı çok sıktı artık

Son düzenleme:
zeynep abla sıkma canını
ara ver biraz inan çok iyi geliyor
tartıyıda kaldır görme bile
hiç tartılma 2 hafta
diyetine devam et ve diyet yaptığını düşünme
bakalım sonra ne olacak
vücudun artık direnmeyede geçmiş olabilir
yada stresten olabilir
kafanı dinle biraz

ayy benim herşeyi yiyesim var,iştahım çok açııııııkk cokacimcoook
şimdi elma yiyorum 1 tane,biraz keser belki iştahımı

topkekımm canım nolur uzulme hem gec satte gıtmıssın yaaa ondandır ..bence doktorun onerdıgı uzmana gıt canım ,önemli olan saglıgın sen kendını nasıl ıyı hıssedersen :teselli:

X