Cuma Zayıflama Yarışması 9. Takım

slmmm kızlar aksam yemegı 1 dılım lgt ekmek 1 kocaman kase salata yedım marul domates salatalık ve lor peynırı kattım lımonla super doydummcokacimcoook

sabah
1 dilim peynir domates 1 kaynamış yumurta
veee 6-7 parça sucuk:tomato:
öğle - akşam birleştirdim
burger kingden whopper menü kolasız:tomato:
5 de yedim başka bişey yemiycem artık
gerçi daha ne yiyim
hep hafta sonu böyle oluyo

sabah
gerçi daha ne yiyim

whopperrrr bideeeeee :mymeka:kucuk hamburgerımız vardı sekerrrr:mymeka:patetes kızartmasıda yemıssındırrrrkötükedihüsone yapılacakkk hamburgerler erıyene kadar spor yapılacakk dımıı:eek:klava::1hug:

merhabalar kıslar

geçmişi okumaya vaktim yok maalesef
menümü yazıp çıkacmsabah klasik
ara yarım muz
öğle yoğurtlu ıspanak (6 kaşık) 1 dilim ekmek
ara 2 kuru kayısı bir dilim peynir
4 çorba kaşığı yağsız patates püresi bol yeşillik yarım kase yoğurt
birazdan sütümü içecem

bu günlük bu kadar
yarın giremembüyü ihtimalle pazartesi görüşürüz
hepiizi öptüm mutlu pazarlar

sabah
gerçi daha ne yiyim

:eek:klava::eek:klava: hmmmmm sakıncalı bir duruuuum

geçmiş olsun aysim bende çok kapda kalıyorum çocuklar kapatıyor bazen artık çilingir sesimi tanır oldu abla yinemi hemmen geldim diyo gülerek:roflol:
sen şükretki annen varmış benim öyle gideceğim pe bi yerde yok gurbetteyim burda
eşim desen assla anahtar taşımaz
çilingiri zengin edecez biz

canım aileden ayrı şehir zor olur tabii, allah kolaylık versin ama benim gibi çokda yakın iyi olmuyor. biz dipdibe binalarda, kuzenlerim annemler abimler hepimiz bir aradayız. hepsinden allah razı olsun ama rahat olmuyorsun. senin bir yerde tuzsuz aşın ağrısız başın. seninkiler başka şehirde galiba. keşke en azından aynı şehirde olsanız.

geçmiş yazıları okudumda biraz bu diyete takma meselesi, çok doğru valla. ben bundan önceki beş kilomu, diyet yapıyorum diyerek değilde sağlıklı besleniyorum diyerek verdim ve hiç anlamadım o kadar kilo verdiğimi. ama tabii geriye sekiz kilo kaldı vermem gereken. bayağıda fazla benim için. hiç bu kadar fazlalığım olmamıştı. o yüzden sizin aranıza katılmak istedim. yemek alışkanlığımızı değiştirmemiz çok önemli kızlar, gerisi gelir zaten. hepimizin ortak sorunu ekmek zaten. nimete sorun pardon, ekmek yeme sorunumuz var yani. ayrıca abur cubur, yoğun et yemekleri, şekerli her şey, off off. çinlilerde insan niye kilo almıyorlar, dimi?
ayrıca sürekli tartılıyoruz, bu da çok yanlış bence. kızlar diyetimiz öncelikle sağlıklı beslenme alışkanlığı kazanma diyeti olmalı, zayıflama ise ödülü. zayıfladıktan sonra diyeti, sağlıklı beslenme hakkında öğrendiğimiz herşeyi bir anda unutacaksak bence hiç başlamamalı. sonra verdiklerimizi fazlasıyla aynen geri alıyoruz, çatlaklarımızda cabası.
atalım kiloları kızlar hemde sağlıklı beslenerek. benim annem çok kilolu, kalpte var tansiyonda. ben onun gibi olmak istemediğim için bu gruptayım. belli bir yemek yemem alışkanlığı kazanıp onunla devam etmek için burdayım. peki sizin amacınız nedir kızlar?

ya kızlar haftasonu çok kötü oluo ya. hepdışarıda olunca. ortama ayak uydurmak durumunda kalıyoruz:KK43: herkes yerken de bakılmıo:) bende bi dürüm çiğköfte yedim .5 gbi . şimdide 50 tane mekik çektim:))

kızlar sizi ipek kızımla tanıştırayım

teyzeleri bu köfteyide takıma alın bu ay çok kilo almış doktor biraz az yesin dedikaydirigubbakcemile2

yerim ben o ipek köftesni
nasılda tatlı doymıycam bebeğe ben zaten
allah nazarlardan saklasın annesi çok şeker maaşallah

kızlar malum hafta sonu pek girilmiyor
menümü yazayım sabah klasik
ara -yok (sabah geç yendiği için)
öğle tavuklu salata 1 dilim ekmek
ar4a 2 kuru kayısı
akşam 2 tane hasanpaşa köfte ızgara mantar ve salata

bu gün tempolu olmasada eşimle, çocukları gezdiririken 3-4 saat yürüdük
yavaştı ama yinede iyi oldu açık havada yürümek

neysem iyi geceler herkeslere yarın görüşürüüüz
ha kızlar diyetisyenim artık günde 2 kez yürümemi tavsiye etti 1 saat sabah 1 saat akşam
sabah yürüyüşümü dışarda yapacam akşamı bantta artık
2 saatide bantta yapınca bacaklarım çok kötü ağrıyor sonra

ıyı aksamlar kızlar bugun ben yıne 2 ogunle gecırdım haftasonu olunca gec kalkıyorum:eek:
sabah(ogle)2 dılım lıght ekmek domates peynır sekersız cay
ara:cevız kuru kayısı
akşam:1tabak domates sooslu kepeklı makarna yedım yag katmadım sade hasladım kızlar sosuna da atmadım olmus dımı
1 saat sporumuda yaptım bısıklet cevırdım dusuk ayrda ama

kaptanım canım ablam bu hafta super sonuclar alcaksın ıns.hepımız bu hafta verelımde dereceye falan gırelım olmaz mııısositososito

gunaydnnn bebısınnn masallah cok tatlııı bebeklere ölüp bıterımmm helede kız çocuklarına allahım bana ve herkese saglıklı çocuklar nasıp etsın:asigim::nazar:

yerim ben o ipek köftesni
nasılda tatlı doymıycam bebeğe ben zaten
allah nazarlardan saklasın annesi çok şeker maaşallah

kızlar malum hafta sonu pek girilmiyor
menümü yazayım sabah klasik
ara -yok (sabah geç yendiği için)
öğle tavuklu salata 1 dilim ekmek
ar4a 2 kuru kayısı
akşam 2 tane hasanpaşa köfte ızgara mantar ve salata

bu gün tempolu olmasada eşimle, çocukları gezdiririken 3-4 saat yürüdük
yavaştı ama yinede iyi oldu açık havada yürümek

neysem iyi geceler herkeslere yarın görüşürüüüz
ha kızlar diyetisyenim artık günde 2 kez yürümemi tavsiye etti 1 saat sabah 1 saat akşam
sabah yürüyüşümü dışarda yapacam akşamı bantta artık
2 saatide bantta yapınca bacaklarım çok kötü ağrıyor sonra
teşekkür ederim canım benim

ıyı aksamlar kızlar bugun ben yıne 2 ogunle gecırdım haftasonu olunca gec kalkıyorum:eek:
sabah(ogle)2 dılım lıght ekmek domates peynır sekersız cay
ara:cevız kuru kayısı
akşam:1tabak domates sooslu kepeklı makarna yedım yag katmadım sade hasladım kızlar sosuna da atmadım olmus dımı
1 saat sporumuda yaptım bısıklet cevırdım dusuk ayrda ama

kaptanım canım ablam bu hafta super sonuclar alcaksın ıns.hepımız bu hafta verelımde dereceye falan gırelım olmaz mııısositososito

gunaydnnn bebısınnn masallah cok tatlııı bebeklere ölüp bıterımmm helede kız çocuklarına allahım bana ve herkese saglıklı çocuklar nasıp etsın:asigim::nazar:

teşekkür ederim canım
allahım bütün isteyenlere yaşatsın böyle bir mutluluğu:1hug:

kızlar günaydın :)

sabah kahvaltısı menümü iletiyim hemen :)
çavdar ekmeği. beyaz peynir. biber. 2 zeytin
bide cay... şimdide sakız çiğniyorum:)

X