9 cm yeterli mi?

MrsDelfino
Benimki söylemişti ya 7-8 olduğunu görünüyor zaten, saklamaya gerek yok.
"Moskova Üiversitesi’nden bir grup araştırmacının iddiasına göre bir erkeğin penis uzunluğu, ayağının uzunluğu ile bağlantılı. Ruslara göre ayakkabı numarası 49 olan kişinin penisi 18,2 cm, 40 olaninki ise 15,2 cm uzunluğunda.Almanya’da yayımlanan Bild am Sonntag Gazetesi’nde yer alan habere göre Rus araştırmacılar, dünyanın dört bir yanından binlerce erkeğin penisini ölçerek bu hesabın tutup tutmadığını ortaya çıkarmaya çalıştılar. Yapılan değerlendirme sonucunda ise hesabın yüzde 90 oranında tuttuğu ortaya çıktı.İŞTE FORMÜLRusların formülü ise çok basit: ‘Ayak uzunluğu + 5 cm: 2’Araştırmacılar, bu formülü bir örnekle açıklıyorlar: 43 numara ayakkabı giyen birisinin ortalama ayak uzunluğu 27,4 cm. Buna 5 cm ekleniyor ve toplamda 32,4 cm sonucu çıkıyor. Bu sonuç ikiye bölündüğünde elde edilen 16,2 cm, o kişinin penis boyunu veriyor.Ayakkabı numarası Ayak uzunluğu Penis uzunluğu40 25,4 cm 15,2 cm41 26,1 cm 15,6 cm42 26,8 cm 15,9 cm43 27,4 cm 16,2 cm44 28,1 cm 16,6 cm45 28,7 cm 16,9 cm46 29,4 cm 17,3 cm47 30,1 cm 17,6 cm48 30,7 cm 17,9 cm49 31,4 cm 18,2 cm "

Bu doğru mu acaba biri var da dışardan bakinca penisinin küçük olduğunda şüpheleniyorum hiç belli olmuyor pantolonun üzerinden çaktırmadan bakınca ayakları büyük gibi ama bu doğruysa korkmama gerek yok sanırım. Boyu 187 çocuğun bende ona şaşırıyorum 180 eski sevgilim 16 cm olduğunu söylemişti. Bunun ki de o civarda olması lazım ama hiç belli değil onun belliydi dışardan bakınca.

Konu sahibi konunu sabote etmis olabilirim biraz kusura bakma. Bilimsel olarak 8 cm yeterli diyorlar dogru tatmin eder hamile kalabilirsin ama bence ne kadar uzunsa o kadar iyi olur diye düşünüyorum. Mesela 8 cm biri içinde git gel yaptığında düşün birde 16 cm birininkini. Uzun olan daha çok yol kat eder daha zevk verir diye düşünüyorum. Önemli olan boyu değil işlevi bence şehir efsanesi. Erekte süreleri aynı olan uzun ve kısa karsilastirdiginda tabiki uzun olan daha iyi olur. Zaten uzun ama cinsel sorunları olan biri ile kıyaslamaya gerek yok.

Benim gözlemlediğim 44-46 giyen 190 üstü iki kişi var biri 25 vardır, diğeri 7-8 bir şeydi. Simdiki de 40 numara, 170'e yakın boyu 16. Çoğunlukla 14 civarında oluyor nadiren tam ereksiyon oluyor, olduğunda da bende ağrı yapıyor günlerce. Ben her zaman tam ereksiyon olamamasından fazlasıyla memnunum

40 giyiyor boyu da ayak numarası da benimle aynı. Penisi küçük kendi 190 üstü olanın ayakları çok daha büyüktü. 44-46 falan giyiyordu.
Ayak numarası ile alakasi yok o zaman ya yani doğru olmasaydı senin kucuk olan uzun boynunun 16 buçuk civarı olması gerekirdi.
Simdikininde 15 civarı. Şimdiki yaklaşmış araştırma verilerine yakın.
Dogru da olabilir belki uzun boylu olan çocuğun genetik bir sorunu mu vardı ki.
Benim su anki konuştuğum çocuk 42 civarı giyiyordur çok büyük değil ayakları 15 16 cm civarı olması lazım perisinin ama hiç belli olmuyor fotoğraflarına falan iyice bakıyorum yok gibi. Boylu poslu çocuğun tövbe est

Dışarıdan çok belli olmuyorsa ortalama civarıdır. Şimdikinin belli oluyor mesela ama eski o küçük olanın önü kız gibi duruyordu pantolonda falan Nelere dikkat etmişim Belli olmuyorsa küçük çıkabilir

25 mi o da çok fazla ayakkabı numarasindan gidersek en fazla 17 buçuk olması gerekirdi. Demekki alakasi yok.

Son düzenleme:
Ay yok ya belli değil bende boylu poslu diye abayı yaktım. Ellerine bakıyorum ayaklarına bakıyorum yok yani kestiremiyorum. Elleri ayakları kucuk de sayılmaz buyuk de normal bir erkekge göre.
Ortalama dediğin kaç cm oluyor 12 13 civarı mi

Aynen ortalama 11-12'ymiş ülkemizde. O 25 vardır dediğim adam yabancı

Konuyu merakla takip ediyorum, gerçekten boy mu önemli kalınlık mı ben de merak ediyorum
Bence en önemlisi işlevi sonra kalınlığı sonra boyu ama enaz önemli boyda enaz 14 olacak ki ele gelsin seye gelsin Her şey den önemlisi ise ön sevişmeyi bilen bencil olmayan önce sen diyen eş yada partner

Bence en önemlisi işlevi sonra kalınlığı sonra boyu ama enaz önemli boyda enaz 14 olacak ki ele gelsin seye gelsin Her şey den önemlisi ise ön sevişmeyi bilen bencil olmayan önce sen diyen eş yada partner
14 cm cetvele bir bakayım ne kadar ediyor Ama duyduğuma göre Türk erkeklerinin ortalama 13 cm oluyormuş en büyüğü ne kadar doğru bilmiyorum tabii ki O zaman kalın ve işlevli biri gelmesi için dua etmekten başka şansımız yok

Ortalama boy ne kadar oluyor bilmiyorum da kalın acıtmaz mı ya
Ben çok acayip kalın olmadıkca kalınlıkdan şikayet eden duymadım.. Zaten mantıken kalın olacakki dolduracak uyaracak Kalın ve 18 cm en ideali bence ki benimkinin öyle ve işini cok ama cok iyi biliyor.. Artık düzeldikde tadını alabiliyorum Kim derse ki bunlar önemli değil inanmam

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…