9 cm yeterli mi?

arkadaş libidosu yüksek alev alev bir kadınım ama iki yıldır sert görüntümden dolayı bir çocukla sadece bakışıyoruz. çocuğunki 9 deği 1 cm bile olsa razıyım ama yok yok yok
İyi ki bakısma ile kalmıs beraber olsan bırak 1i 3 cm bile cıksa hayal kırıklığı olurdu büyük bence

Ben evlendiğimde hiçbir şey bilmiyordum. Keşke daha önce burayı keşfetseymişim. Bazı şeyleri de yeni yeni görüyorum

9 olduğunu nasıl anladınız peki? Neden 8 veya 10 değil, ölçtünüz mü?
Genelde erkekler ölçüyorlar ya benim hep partnerlerim söylemişti. Bir de mesela küçük penisli erkek arkadaşımınkini elimde tuttuğumda 4 parmağım üst üste geldiğinde tamamını kaplamış oluyordum Oradan da anlıyor insan.

Agsjahsjshs bu hiç aklıma gelmemişti, çok mantıklı. Ama ölçen erkeğin 9 cm’yi kolay kolay sindirip kız arkadaşına söyleyeceğini sanmıyorum ya.

aynen soramadıgım birininkini çaktırmadan elimle ölçmüştüm. eve geldim ölçtüm 18.5, allahım dedim sen ne güzel şeyler yaratıyorsun böyle....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…