9 cm yeterli mi?

arkadaş libidosu yüksek alev alev bir kadınım ama iki yıldır sert görüntümden dolayı bir çocukla sadece bakışıyoruz. çocuğunki 9 deği 1 cm bile olsa razıyım ama yok yok yok :kızgın::kızgın::kızgın::kızgın::kızgın::kızgın:
İyi ki bakısma ile kalmıs beraber olsan bırak 1i 3 cm bile cıksa hayal kırıklığı olurdu büyük bence

kalın ve 9 cm olan bir penis yeterli mi? ben 13-14 cm gibi olanın normal olacağını düşünüyordum. yükseklerde gözüm de yoktu. nişanlıyım, ilişki yaşamıyoruz.

sanırım bana garip gelen onun boyunun 1.90 olması ve böyle olması bunu da söylemeden geçemeyeceğim :)
Ben evlendiğimde hiçbir şey bilmiyordum. Keşke daha önce burayı keşfetseymişim. Bazı şeyleri de yeni yeni görüyorum

9 olduğunu nasıl anladınız peki? Neden 8 veya 10 değil, ölçtünüz mü?
Genelde erkekler ölçüyorlar ya 😅 benim hep partnerlerim söylemişti. Bir de mesela küçük penisli erkek arkadaşımınkini elimde tuttuğumda 4 parmağım üst üste geldiğinde tamamını kaplamış oluyordum 😂 Oradan da anlıyor insan.

Genelde erkekler ölçüyorlar ya 😅 benim hep partnerlerim söylemişti. Bir de mesela küçük penisli erkek arkadaşımınkini elimde tuttuğumda 4 parmağım üst üste geldiğinde tamamını kaplamış oluyordum 😂 Oradan da anlıyor insan.
Agsjahsjshs bu hiç aklıma gelmemişti, çok mantıklı. 🤣 Ama ölçen erkeğin 9 cm’yi kolay kolay sindirip kız arkadaşına söyleyeceğini sanmıyorum ya.

aynen soramadıgım birininkini çaktırmadan elimle ölçmüştüm. eve geldim ölçtüm 18.5, allahım dedim sen ne güzel şeyler yaratıyorsun böyle.... :KK70: :KK70: :KK70: :KK70:

X