9 cm yeterli mi?

Kalın ve 18 cm mi Kalınlık ne kadar olmalı peki? Çay bardağı gibi örnekleme yapabilirsiniz diğer türlü pek anlamıyorum açıkçası

Kalın ve 18 cm mi Kalınlık ne kadar olmalı peki? Çay bardağı gibi örnekleme yapabilirsiniz diğer türlü pek anlamıyorum açıkçası
Kalın cam bardağı var ya ince belli onun başı kadar olmalı enaz bence ince beli kadar olursa hava gazı gibi olur

Valla ben de belini düşünmüştüm kalın diye Sizin dediginiz baya kalın oluyor gözüm korktu valla
Ne gözün korkacak canım ya cocuk bile çıkıyor ordan bir bardak kalınlığın lafı mı olur  Hem istekli isen tadını bir kere aldınmı uzun ve kalının her gece istersin birde eşin işi biliyor önce sen diyorsa

Valla herkes kalın deyince benim gözümde en kalın o canlandı Amaaan gelsin de uzun kalın fark etmez bu saatten sonra
Kaç yaşındasınki bu kadar evlilik istiyorsun evlilik ilişki tek deil çok zor kimine iyi huylu çıkar kimine zorba hanzo adam çıkar ama o iş tabyy evliliğin insanların olmazsa olmazı

Kaç yaşındasınki bu kadar evlilik istiyorsun evlilik ilişki tek deil çok zor kimine iyi huylu çıkar kimine zorba hanzo adam çıkar ama o iş tabyy evliliğin insanların olmazsa olmazı
Allah korusun inşallah iyi olur evlenecegim kişi. 24 yasındayım benim de ilişkim var da o yüzden ne öğrensem kâr diyorum.

İtiraf ediyorum yorum okumak için açtığım oluyor inanılmaz eğlenceli cevaplar ama madem açılmış konu kendi deneyimlerimizden yardımcı olmakta fayda var, 9 cm oldukça küçük evlilik olacaksa yakın gelecekte yetmiyor diye konu açmanız çok olası cinsellik evliliğin direği işler orada yolunda gitmiyorsa günlük yaşamınıza motivasyonunuza çocuk büyütmenize bile yansır

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…