9 cm yeterli mi?

Bundan iyi aciklama olamaz

Allah korusun inşallah iyi olur evlenecegim kişi. 24 yasındayım benim de ilişkim var da o yüzden ne öğrensem kâr diyorum.
Bende 23 yaşındayım evliyim benimde iyi kötü geçindiğim bı eşim var Allah yardım ediyor sen iyilerine layık olursun inşallah

Bu boy ve kalınlık meselesi gündem olmuş, ereksiyon hali önemli olan. Erekte olamayan, zor erekte olan, sertliğini koruyamayan bir penis yerine varsın her zaman istekli normal ölçülerde erken boşalma sorunu olmayan bir penis olsun. Eşimin penisi 16 cm civarı.
Ereksiyon halinde değilken 5-6 cm e kadar küçülüyor. Yani dışardan bakınca belli olma meselesi aldatabilir. erekte olmadan küçük olupta erekte olduğunda çok büyük oluyorsa en iyisi o diye biliyorum.

Selam hanfendi size çok katılıyorum

Benzetme, örnekleme yoluyla kalınlık tahlili bile yapılmış.
Adamların yerine kendini koyunca çok tuhaf oluyor, düşünsene; koca yanında güle oynaya telefonda takılıyor. Hayat akmaya devam ediyor... Haberin yok meğer koca, karısının cinsel organını enine boyuna binlerce erkeğin olduğu ortamda çeşitli mutfak gereçlerine benzeterek "Benim hanımınki de şöyle aha, çok da güzel tatmin oluyorum" diye yarışırcasına tarif etmiş filan.
Tamam anonimiz de yani, bu kadarı da biraz fazla mı ne?

Son düzenleme:
işlevde önemli . eşiminki 19 ama pozısyon değişimde sıkıntı illakı oluyor normalı 13-14 arası dıye okumustum

Neyse önemli olan boyu değil işlevi diyerek konuyu kilitleyelim reisim boşver

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…