9 cm yeterli mi?

Ben çok acayip kalın olmadıkca kalınlıkdan şikayet eden duymadım.. Zaten mantıken kalın olacakki dolduracak uyaracak Kalın ve 18 cm en ideali bence ki benimkinin öyle ve işini cok ama cok iyi biliyor.. Artık düzeldikde tadını alabiliyorum 🤗🤗Kim derse ki bunlar önemli değil inanmam
Kalın ve 18 cm mi :KK57: Kalınlık ne kadar olmalı peki? Çay bardağı gibi örnekleme yapabilirsiniz diğer türlü pek anlamıyorum açıkçası :oops:

Kalın ve 18 cm mi :KK57: Kalınlık ne kadar olmalı peki? Çay bardağı gibi örnekleme yapabilirsiniz diğer türlü pek anlamıyorum açıkçası :oops:
Kalın cam bardağı var ya ince belli onun başı kadar olmalı enaz bence ince beli kadar olursa hava gazı gibi olur 😂😂😂

Valla ben de belini düşünmüştüm kalın diye 😅 Sizin dediginiz baya kalın oluyor gözüm korktu valla 😂😂
Ne gözün korkacak canım ya cocuk bile çıkıyor ordan bir bardak kalınlığın lafı mı olur  Hem istekli isen tadını bir kere aldınmı uzun ve kalının her gece istersin birde eşin işi biliyor önce sen diyorsa

Valla herkes kalın deyince benim gözümde en kalın o canlandı 😅 Amaaan gelsin de uzun kalın fark etmez bu saatten sonra 😂
😂 Kaç yaşındasınki bu kadar evlilik istiyorsun evlilik ilişki tek deil çok zor kimine iyi huylu çıkar kimine zorba hanzo adam çıkar ama o iş tabyy evliliğin insanların olmazsa olmazı 🙄😄

😂 Kaç yaşındasınki bu kadar evlilik istiyorsun evlilik ilişki tek deil çok zor kimine iyi huylu çıkar kimine zorba hanzo adam çıkar ama o iş tabyy evliliğin insanların olmazsa olmazı 🙄😄
Allah korusun inşallah iyi olur evlenecegim kişi. 24 yasındayım benim de ilişkim var da o yüzden ne öğrensem kâr diyorum.

İtiraf ediyorum yorum okumak için açtığım oluyor inanılmaz eğlenceli cevaplar :KK70:ama madem açılmış konu kendi deneyimlerimizden yardımcı olmakta fayda var, 9 cm oldukça küçük evlilik olacaksa yakın gelecekte yetmiyor diye konu açmanız çok olası cinsellik evliliğin direği işler orada yolunda gitmiyorsa günlük yaşamınıza motivasyonunuza çocuk büyütmenize bile yansır

X