9 cm yeterli mi?

İlk başlarda kediler su içiyor ya onun gibiydi ama tecrübelenince gayett iyi olur rahatlıyoruz yahu tereyağdan kıl çeker gibi

Ben cogu zaman birlesmeye gerek kalmadan bosaliyorum ama illaki bi icindeyken boşalma var birde oralla boşalmak var ikisinin keyfi de bi baska oluyor ama içindeyken daha keyifli onuda söylemek lazim

Ben cogu zaman birlesmeye gerek kalmadan bosaliyorum ama illaki bi icindeyken boşalma var birde oralla boşalmak var ikisinin keyfi de bi baska oluyor ama içindeyken daha keyifli onuda söylemek lazim
ÇOK ŞANSLISIN BENCE BEN HER BİRLİKTELİKTE BOŞALMA OLMUYYOR MALESEF EŞLE ALAKALI OLDUGUNU DÜŞÜNMÜYORUM BEN KONSANTRE OLAMIYORUM GİBİ

ÇOK ŞANSLISIN BENCE BEN HER BİRLİKTELİKTE BOŞALMA OLMUYYOR MALESEF EŞLE ALAKALI OLDUGUNU DÜŞÜNMÜYORUM BEN KONSANTRE OLAMIYORUM GİBİ

Yüzde yüz doğru tesbit ama ikiside lazım ama birinci öncelik konsantre olmak sonrasi zaten kolay oluyor benim söylemek istedigim bir cok erkek oral yapmayi sevmiyor ve bircok kadin bundan mahrum kaliyor aslinda deginmek istedigim konu orasiydi

ORAL YAPIYOR EŞİM HATTA SEVİYOR BU DURUMU SORUN BENDE :)

nasıl böyle cm ini şak diye söylüyorsunuz cidden merak ettim
tam o an ay askım bir dur diyip mezuraya mı koşuyorsunuz göz kararı mı
Ben mezurayla ölçmüştüm akddjjdkffkdkdkfk
O an ani esti zaten geyik falan yapıyorduk kalktım ölçtüm

Ancak sen üstteyken kendi kendine alırsın zevk ama farklı pozisyonlarda malesef zor olur. Hani adamın hareketi kısıtlı olacak. Kısıtlı olunca sende bişey hissedemeyeceksin.

9 cm la yapacağına hiç yapma daha iyi bence tamam boy cok önemli değil önemli olan ön sevişme, erken bosalmama sevişmeyi bilme ama 9 cm ne serce parmağı gibi canım.. Hem suan bile bu konuyu acıyorsan asla tam emin olmadan evlenme bence..

Yani kizlar neymiş, boyu 190 şeyi uzundur, ayağı büyük ayağının yarısı kadardır safsatalarina inanmamak lazimmiş. Önemli olan kullanmayi bilmesi zaten. Bir de cinsellik gibi onemli bir konuyu evlendikten sonraya bırakınca bazı sürprizlerle karsilasabilirsiniz. Erkenden gormeniz iyi olmus. Kendine guveni varsa bu halinden memnunsa onu hiç bozmayin.

birlikte olmadığını anladım da nerden anlamış 9 cm olduğunu ölçümü kendimi yapt sorulmazki by adam rencide olur kucukse
Eline almis eline tuttugu yerin ustune azicik daha cikmis penis o kadarmis. Sonra gelmis evde onu ölçmüş 9 (dokuz) cm cikmis

Hala kac santim diye mi sordun diyen var. Kizlar sapi tutmus anladiniz mi ddjsksk tutmuş bakmis elinin icinde kaybolmus. Eve gelmis elini ölçmüş. Ay ben kocamin penis ölçüsünü bilmem. Çoğumuz da bilmiyoruzdur. Boyle bir sey sorulur mu zaten? yetiyor mu yetmiyor mu ona bakar oper basimiza koyariz

Öpüp başı agzımıza yada baska yerimize koysak olmaz mı

Basina koymamaydin iyiydi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…