82 kiloyum bu günlük benim ışığım artik aynalara küsmek yok...

Günaydin arkadaslar :)
Tüm günlügü okuduktan sonra bende yazmaya ve araniza katilmaya karar verdim :) tabiki Kabul ederseniz
Benimde boyum 1,60 kilom daha Tam belli degil birazdan tartilacam.
Bende 2 sene öncesine kadar zayiftim sonra yavas yavas almaya basladim ve suan 80lerdeyim sanirim
Bu beni cok üzüyor giysilerim hic olmuyor artik
Yaza kadar kesin vermem sart.

Günaydiin :)
Bugünki menümü yazayim bari :)
Sabah: 1 dilim tam bugday ekmegi
Yarim kibrit kutusu peynir
3 adet zeytin
Sinirsiz domates , salatalik ve acibiber
Çay
Öglen: yarim çorba kasesi müsli
Ara öğün: havuç
İkindi: 1adet gevrek ve elma
Aksam: yogurtlu çorba ve salata

Gunaydin güzeller.
Öyleyse ben de bildirimimi yapiyorum. 160 boy, yaş 25, kilom 82,6 ve hedefim 65 ancak hedefimi 79- 75- 69 olarak 5erli kilolara ayiriyorum. Beslenme duzenim ise Ayça Kaya'nin kitabiyla sayarak zayiflamak. Günlük 5 tahil 3'er porsiyon et süt meyve ve yag hakkim var. Az yagli sebze yemegi serbest.
Hadi hayirlisi kizlar. Şimdiden birkac kisi olduk, insallah beraber devam ederiz.

@zayiflicammm listenize baktım da çok az değil mi yedikleriniz.Günlük 1200 kalorinin altına düşerseniz vücut kendini korumaya geçer ve yağ yakamazsınız.Bir de tansiyonunuz filan düşer halsiz kalırsınız.Ben 4 ayda 7-8 kilo verdim. Diyetisyen eşliğinde. Spor yapamıyordum ama evde ip atladım. Basenlerimi ve popomu eritti.Bir deneyin derim.Muz çok güzel bir meyve ama diyetin ilk zamanlarında kabızlık yapıyor. Umarım dilediğiniz kiloya ulaşırsınız.

Yazilari okumadim kizlar detaylica okuyup bikgisayardan yazcam simdi disardayim sadece menunu atym dedum gelicem aksam öpüyorum sizleri

Hosgeldin nedemek tatlim buyur gel beraber yaza süper giricez basaricaz beraberce benimde giysilerim olmuyor

Ikizim dicem sana herseyimiz ayniii vazgecmek yok beraber basaricaz İNŞALLAH canim benim

Biraz az sanirim daha besinlerimi arttririm canim ip atliyorum bacak basen erisinnn benim altta sorun daha fazla gunde kac kere atladiniz acaba gerçekten denildigi gibi faydalımi
İNŞALLAH canım hepimiz başarıriz

Öğlen yemegim
Bi kase acili tarhana corbasi ictimmm

Aksam

4 adet köfte
1 kase karisik salata
2 dilim kepek ekmeği

Fotosunu telden paylascammm canlar

Gecede acikirsam tarcinli sut
1 dilim kepek ekmeği 4 adet zeytin
Bazen cok gec yattgmda bunları tuketiyorum gece çok acıkrsam

eger ilk sayfadaki diyetisyen listesinden bahsediyorsaniz o az degil bence iki dilim ekmk vermis her ogunde. 1200 kalori oluyordur. Bende ilk cok az yedim metabolizma yavaslar denildi, ekmek yemege basladim, Her ogun bir dilim yiyorum simdi. Yesil mercimek cok tok tutuyor, biraz sulu pisiriyorum corba gibi onuda yapabilirsin canim arada

Tam tarif verrrmisn canim canim bende her ogun 1 dilim yiyorum oglen yemiyorum gece yersem diye

Kisirida onermisti buarada diyetsyenim kizlar ama daha cok sebzeli

Canim ben o listeden bazen saha az yiyiorum bana diyetsyenim 6 dilim kepek ekmegi ye demisti

Ben toplam 4 dilim yiyorum en fazla ekmegi daha azaltmaya caliscam ilerde canlar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…