82 kiloyum bu günlük benim ışığım artik aynalara küsmek yok...

Arkadaslar benim 15 kilo vermem gerek.her hafta verdigim kiloyu kac hmkilo daha vermem gerektigini yazarim.kac kilo oldugumu yazmayacagim :)

Super canim İNŞALLAH yaza zayf gireriz canm buarada kiz kardesjnle yapmanız guzel destek olursunuz kolay gelsin kac kilo vermen gerek canım

Canim ben 87 ile basladim tabi odem de vardirben de 85.4 idim. Hedef onöncelikle 70 sonra 62 son hedef boyum 171. Seni de takipteyim

Yuruyuz yapiyor.yek basina cani skiliyor insanin ben onu acip onla beraber yuruyorum

Leslie yi bende yeni keşfettim biraz araştırma yaptım 2 gündür yürüyüşe çıkmadığım için evde Leslie yapıyorum gerçekten çok terletiyor. Bununla 18 kilo veren olmuş tabi diyet destekli. Mil olarak seansları var. 1 mil 1 Kilometre yürümüş kadar kalori harcatıyor. Ben 3 mil yapıyorum iki gündür.

bugunki yediklerim,
sabah: beyaz peynr ve cubuk kreker cay ( evde ekmek yoktu)
oglen: tavuklu noodle corba, iki tane kraker
ara: patlamis misir
aksam: yogurt corbasi, ekmek
ara: bir elma

Tatlim ozman arzu eden boyunu kilosunu hedefini yasini yazarsa lisye yaparım

Spor olarak neler yapiyorsun canim ya ben pilates falan yapamiyorum yürüyüse zaten cikamiyorum
Ya bugun pilates yaptim beni sarmadi ya bende yürüyüş yapym diyorum bide ip atlicam bide TV'nin karsisinda yürümüş gibi yapıyorum

Kizlar ozmn kucuk bi listemi olur isteyen bugün yazsin ben ayarlarim listeyi her pazaretsi kilo bldrmi yapalım her hafta 1nci olanı alkislayalim suremizde 3 ay olsn bakalım 3ayda kac kilo vericez bildgmz tarfleri yazariz guzel bi paylasim olur

Canlar ben kurs için hazırlanıyorum erken dersim..oglen gelrm paylaşımlar da bulunuruz gorusuurzz kizlar

super olur. Bugun pirasa aldim, Pirasam yemegi yapicam, aksamlari onu yiycam. Ocak 28 de baslamistim ben uc hafta 5 kilo filan verdim, tabi ilk zaman hizli veriliyor kilo cok olunca ya. Aksamlari pirasa lahana sebze yemegi yiyordum

super olur. Bugun pirasa aldim, Pirasam yemegi yapicam, aksamlari onu yiycam. Ocak 28 de baslamistim ben uc hafta 5 kilo filan verdim, tabi ilk zaman hizli veriliyor kilo cok olunca ya. Aksamlari pirasa lahana sebze yemegi yiyordum

Zaten pırasa lahana cok az kalori cok ii yapıyosun canim hepimix ayda 7kilo versek 3 aysa 21 Buarada 3 ahfatda 5kilo super nelr yaptın baska tatlım Kahvaltida fln

Hazırlandim ders saatime ksdar günlüğüme ugrym dedim
Bugun neysem acaba onu dusunuyorum
degisik fikri olan varmi kizlar

Zaten pırasa lahana cok az kalori cok ii yapıyosun canim hepimix ayda 7kilo versek 3 aysa 21 Buarada 3 ahfatda 5kilo super nelr yaptın baska tatlım Kahvaltida fln
ilk 10 gun hic ekmek yememistim sonra ogrendimki hata yapiyorum, sonra yemege basladim gene vermeye devam ettim. Sabah ac karna 2 bardak su ictim, aksamlari ayran ictim icine limon ve kirmizi biber kattim, hic ac birakmadim kendimi surekli biseyler yedim ama abartmadim mesela bir portakali bir oturusta yemedim. Yarisini sabah-ogle arasinda yarisini ogle aksam arasinda. Bu sayede hic acikmadim. Ama bir haftadir bozdum gece yemeye basladim 2 kiloyu geri aldim.
Ben saglikli beslenme yapmak istiyorum bu sayede skilmamda, ayda uc kilo gitse azar azar geri alma olmadan, buda guzel olur. Ayda 7 kilo cok canim. Ilk zamanlarda hizli veriliyor ozellikle kilolari son zamanda aldiysan ben gibi

Hayalim en azndan 5 kilo ayda onemli saglikti tabi tatlım sendemi gec yatiyosun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…