82 kiloyum bu günlük benim ışığım artik aynalara küsmek yok...

12 yi gecirmiyorum, 6 da filan yemek yedim, cay icerken canim tatli biseyler yemek istiyor bir tane hurma yada gun kurusu kayisi yedim. aksam acikirsamda( genelde canimda istedi :) ) ayran ictim hep. Hic ac birakmayacagim kendimi. ACikinca diyet filan gozum gormuyor cunku

bi tane kirmizili cicek desenli elbise almistim gecen ay, cok dar geliyordu aldigimda. Kendimi onla hayal ediyorum ince gorunuslu, elbisenin bol geldigi motive ediyor beni :) 5 kilo versem giyerim rahat, bir ay sonra hem havalarda isinir biraz

bi tane kirmizili cicek desenli elbise almistim gecen ay, cok dar geliyordu aldigimda. Kendimi onla hayal ediyorum ince gorunuslu, elbisenin bol geldigi motive ediyor beni :) 5 kilo versem giyerim rahat, bir ay sonra hem havalarda isinir biraz

Aynen canim cok guzel motive oluyor
Evet ilk baharda bol bol yuruyuste yaparız

Ayran cok faydali canm bende ayran cacık yiyiorum seviyorum sen gece acikiyomusun oturdgun zmn

ben surekli atistiriyorum canim. bugunu anlatayim sana. 6.30 da yemek yedim, alisverise gittim, geldim portakal yedim 9 da, 10 da cay ictim bir tane hurma yedim yaninda, boyle yeyince acikmiyorum cok sukur

ben surekli atistiriyorum canim. bugunu anlatayim sana. 6.30 da yemek yedim, alisverise gittim, geldim portakal yedim 9 da, 10 da cay ictim bir tane hurma yedim yaninda, boyle yeyince acikmiyorum cok sukur

En guzeli canım hadi kolay gelsin

Kucuk muz yenilebilir miii
en sevdigim sey :) meyve yenmez diyenlere inanmiyorum ben. Kek yeme deyince anlarim icine birsuru seker katiliyor filan ama muz oyle mi dogal.
bazen ben sabahlari kahvaltida bir tane muz ve bir bardak sut iciyorum, muhtesem ikilim benim :) 200 kalori almis oluyorum. ikiside saglikli

Dimi ya hersey yasak olunca insanın morali bozuluyor sutle muz super ikili bende oglen meyve saltasi yicem 1 mandalina yarim el a 1 muz bunları meyve tabagjna koyarsam kac kalori olur kuzum

sen bir haftada 70 li sayilara dusersin :) buda motive edici ne guzel, benim daha var boyle bir degisime.
tartida 70li sayilari gorur gormez haber ver olurmu. sabah ac karna mekik ve yuruyuzude unutma

Mekik kac kere cekiyim tatlim

Cok sagol tatlim zaten her pazartesi fotolu kilo bildirimi yapicam İNŞALLAH istedgmz kiloya ulasrz

Dimi ya hersey yasak olunca insanın morali bozuluyor sutle muz super ikili bende oglen meyve saltasi yicem 1 mandalina yarim el a 1 muz bunları meyve tabagjna koyarsam kac kalori olur kuzum
muz (ortalama) 105 kalori ( diger meyvelerle birlikte yiyeceksen ve bu senin ici ara ogunse bence yarisini ye yarisinida yarin yersin)
mandalina :50
yarim elmada : 40 diyelim en fazla 200 kalori aliyorsun.

muz (ortalama) 105 kalori ( diger meyvelerle birlikte yiyeceksen ve bu senin ici ara ogunse bence yarisini ye yarisinida yarin yersin)
mandalina :50
yarim elmada : 40 diyelim en fazla 200 kalori aliyorsun.

Tamam tatlim çokta degilmis kalorisi muz cok kucuk bilerek kucuk aldim buyuk yemym die

Ben meyve salatasi oglen yada ara düşünüyorum acikrsam yada bi mandalina yerim daha düşünmedim Bakalim zaten paylasrm yedigimi aksam

Tamam tatlim çokta degilmis kalorisi muz cok kucuk bilerek kucuk aldim buyuk yemym die

Ben meyve salatasi oglen yada ara düşünüyorum acikrsam yada bi mandalina yerim daha düşünmedim Bakalim zaten paylasrm yedigimi aksam
ara yapiyorsan benim gibi yapmani tavsiye ederim, yarim elmayi ye 30-40 dk sonra mandalina ye

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…