82 kiloyum bu günlük benim ışığım artik aynalara küsmek yok...

bugunki menum
sabah: peynir ,3 zeytin, domates, salatalik, ince bir dilim ekmek , cay
ara: yarim elma, cay ictim bir tane kuru kayisi ile
oglen: bol limonlu pirasa yeegi, nce bir dilim ekmek ( onceden pirasa cok yemezdim, 3 sene hic agzima surmedim bu aralar canim istiyor iki kez pisirdim :))
ara: patlamis misir, 3 tane cubuk yedim, yuvarlak olanlardan
aksam;pirincli yogurt corbasi, salata, ince bir dilim ekmek
yatmadanda bir bardak ayran, icine limon ve kirmizi biber katip
cayin yaninda bir hurma

benim yediklerim hakkinda br onerisi olan olursa sevinirim, bu arada en az 2 litre su icmeye calisiyorum gunde, yemeklerden bir saat once

Canim benim doktorum.eger yagliysa ve tuzluysa patlamış mısır yasak katogorusine giriyormus onun yerine formun nisir patlagini önerdi tatlim diger türlu menun super tatlim

Canim benim doktorum.eger yagliysa ve tuzluysa patlamış mısır yasak katogorusine giriyormus onun yerine formun nisir patlagini önerdi tatlim diger türlu menun super tatlim
sana oelden yazacaktim, izin vermiyor. Yeni mi uyesin KK ya

Kizlar gece yatmadan bi mandalina yiyim dedim migdem yandi bjdaha gece portakal yada mandalina yemicem gece uyandım zar zor biraz dhaa uyumusum şimdi daha iyiyim

Kizlar bugun neyicegimi soyliyim dunku menulerimden tuketicem

Kahvalti
  • Domates peynirli kepekli tost
  • Salatalik
  • 3 adet zeytin

Öğlen

• Bir kase tarhana çorbası ( bi kepce)
  • Cacık

Akşam
  • 3 adet köfte
  • Bir kase salata
  • 1 dilim ekmek
  • Ayran

Acikirsam saglikli bi sekilde takviye yaparım
menum böyle

benim yediklerim hakkinda br onerisi olan olursa sevinirim, bu arada en az 2 litre su icmeye calisiyorum gunde, yemeklerden bir saat once
Canim sabah ne kadar peynir yiyorsun, bir kibrit kutusu kadarsa, gun icinde et tavuk balik veya yumurtayla takviye edebilirsin cunku gunluk üç porsiyon protein almamiz lazim.
Patlamis misiri ne kadar yedin, bir su bardagi patlamis misir bir dilim ekmeğe denk.
B12, demir alabilmek için et, balik yumurtayi ihmal etmeyelim.

Canim ara ogune sutlu kahve ve oglen yemegine bir kase yogurt ekleyebilirsin. Gunde üç bardak süt veya yogurt tüketmemiz lazim kalsiyum için.
Bir de meyve eklersen super olur

Canim ara ogune sutlu kahve ve oglen yemegine bir kase yogurt ekleyebilirsin. Gunde üç bardak süt veya yogurt tüketmemiz lazim kalsiyum için.
Bir de meyve eklersen super olur

Sutu gece icsem bi sakinca olurmu gec yattgm zamanlar kuzum tamam tatlim yogurt yerim önerin icin cok sagol ben kiviyi cok sebiyorum o saminclsi meyvemi bilemedim

Günaydınnnn guzeller
Ben hergun 5 tahil 3 er meyve, et, süt tüketiyorum.
Bugün kahvaltida 2 dilim ekmekten tost (50 gr yani 2 tahil hakkim gitti),
Hurma ve kuru üzüm 1porsiyon
5 çiğ badem yedim.

Öglen balik, bol limonlu salata ve 1 dilim ekmek yemeyi dusunuyorum.

Sutu gece icsem bi sakinca olurmu gec yattgm zamanlar kuzum tamam tatlim yogurt yerim önerin icin cok sagol ben kiviyi cok sebiyorum o saminclsi meyvemi bilemedim
Ben diyetisyene giderken gece 10 a kadar süt içebilirsin demişti canim. 1 kivi 1 porsiyon meyve oluyor ben gunde 3 porsiyon meyve tuketiyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…