82 kiloyum bu günlük benim ışığım artik aynalara küsmek yok...

Ooo sporun guzel masallah. Ben senin ilk sayfada paylastigin listeye bakmistim guzeldi. Onemli olan et sut meyve sebze ekmek hepsini dengeli yemek tabi, saglikli beslenmek.

Ooo sporun guzel masallah. Ben senin ilk sayfada paylastigin listeye bakmistim guzeldi. Onemli olan et sut meyve sebze ekmek hepsini dengeli yemek tabi, saglikli beslenmek.

Aynen canim bu listeye gore hareket ediyourm; ) AMİN çok sagol 1 saat sporu 1 bucuk saate cikarmak isitorum canım

İnce kot kumaştan yazlik uzun gomlekler oluyor ya, geçen sene yakismadigi icin almamiştim. Bu yaza kilo verirsem onlardan alayim diyorum. Senin zayiflayinca alip giymek istedigin kiyafetler neler diyorum

Ay simdi anladım ikizim onlar super oluyor
benimde hayalim.renkli renkli tisortler ay sagim.cikti solum cikti derdi olmadan giymek güzel bi pamtolonum var inun icne girmek bide guzel bi elbise eski kiyafetlerim Hic olmuyor hepsinE kavusmak istiorum kuzummm

Ayy aynen kuzum ya dolaptaki kiyafetlerimi ozledimmm.
Ben yatiyorum canim iyi geceler.
Yarin yeni bir gün. Hadi bakalim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…