82 kiloyum bu günlük benim ışığım artik aynalara küsmek yok...

Bak konusmustuk kuzum yeni bi tarti almanin zamani gelmiş cok mutlu oldummm bakalim.hafataya cumaya kac olcaz ikizim hosgeldin merak.etmistim mujde bi haberle gelmissin
Sag ol tatli ikizimmm, aynen tarti arastirmasina baslicam. Simdi usenmedim mutfak tartisinda bugun giydigim montumu, pantolonu hatta poşete sarip ayakkabiyi tarttim ve 1,795 kilo ettiler, telefonum da cebimdeydi o da dahil. Cok mutluyum ya cok sukur. İnsanin emeginin karsiligini almasi cok guzel bir duygu.

MASALLAH kuzummm ALLAHIN izniyle yardmiyla basaricaz INŞALLAH elimzden geleni yapıyoruz emegimizin karislgnida alicaz INŞALLAH kuzum cok mutlu oldummm ne guzel vermissin nazar degmesin bize kuzummm

MASALLAH kuzummm ALLAHIN izniyle yardmiyla basaricaz INŞALLAH elimzden geleni yapıyoruz emegimizin karislgnida alicaz INŞALLAH kuzum cok mutlu oldummm ne guzel vermissin nazar degmesin bize kuzummm
İnsallah ikizim, aynen masallah diyelim, azimle devam edelim
Onemli olan devam etmek, sabretmek canim. Zaten ben bu beslenme seklini yasam tarzi haline getirmeyi hedefliyorum, cok yemekten vazgecmeyi ogrenmeye calisiyorum, insallah basaricaz
Mukemmel gidiyoruz ikizimmm
Desteginizle kuzum

Hayat tarzi yapip kilo almamak lazim canim INSALLAH basaricaz

diyetisyenimde hayat tarzi dedi diyet diyince korkuluyormus Cok dogru soyluyosun

Bende araniza katldim

Son düzenleyen: Moderatör:

Yagmurcum ayni durumlari yasamisiz ben ocak4nde basladim mart 7 bu surede 12 kilo verdim 78.600le basladim simdi 66.400um
Gercekten oluyor menunude begeniyorum takimdasim gunlugune gelip basarilar dilemek istedim simdi kosturmam var grupta olamasamda ara ara gelip sohbete katilirim hepinize kolay gelsin
INSALLAH amaciniza ulasirsin guzeller

Bir diyet uyguluyor musun bilmiyorum ama ara ogunleri kaldirirsan iyi olur menun u çok beğendim cnm çok saglikli bir menü

Uyguladigim bir diyet yok ben normalde yediğim yemeklerin porsiyonunu kuculttum gittikcede azaltiyorum yediklerimi ben simdiye kadar haftada bir kilo verdim bakalim bundan sonra ne olacak ben yeme aliskanligimi defistirmeye hayatima sporu katmaya bol su icmeye calisiyorum evet bu menu biraz kalabalik oldu bundan sonra daha dikkatli olmaya calisicam onerin icin tesekkurler

INŞALLAH ikizim basaricaz hep boyle beslensek bu kadar caba harcmak zorunda kalmayiz kuzummm

Tebrikler takimdasim sagol destegin için beni mutlu etti arada ugrarsin tebrik ederim bizde 6li sayilari görürüz INŞALLAH öpüyorum seniii hosgeldin

Canlar ne dicem ben günde 2-3 bardaktan fazla su icen bi insan degildim belki inanmazsiniz ama hayatimda hic su yoktu sizin sayenizde günde 3lt su icer oldum simdiden o kadar farketti ki hayatim boyunca niye bunu farketmemisim diye kafami duvardan duvara vurasim geliyoorr

Yanlistan dönmüşsun ne guzel kuzum 3litre mukemmel su cildide guZellestrtir saglikli ve kilo verdiriyor kuzuucm tebrik ederim

Güya eşimde artik rejim yapacakti aksam yemegi hazirlatmadi veee beni bu saatte kaldirdi makarna yiyoruuuzzzz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…