82 kiloyum bu günlük benim ışığım artik aynalara küsmek yok...

Sabah ekmegi yemedim koydumda.
20150307_163016.jpg

Öğlen
20150307_195809.jpg

Akşam
Kucuk kase lahana salatasi

Bugun hic ekmek tuketmedim kisir yedigim icin :KK66:

Aynen canim geneldede disarida yedigimiz icin bi haftalik kotami dolduruyorum :) vede eşim cok bozuluyor ona eşlik etmedigim icin o yuzden birazda az yemeye gayret ediyorum dengelesin diye

Guzel dusunuosun bravo tatlim esinle yuruyuste yapcaksin super kuzum planini begeniyorum :KK66:

8:30
2kasik menemen
1/2 haşlanmış yumurta (çocukların kalan parçasını yedim)
2dilim ince ve küçük kızarmış çavdar ekmeği
yeşillik, domates
4zeytin
1tatli kaşığı peynir açık şekersiz 2 brdk çay

11:00
1kucuk amasya alması

13:30
Bir kepçe kadar dana kavurma
Salata
1dilim ekmek

16; 00
1adet muz kakao ya batırıp yiyorum güzel oluyor

18:00 bugün biraz geç oldu ama
1/2 fırında palamut
bol salata

2, 5 lt şu
1saat spor
:KK52:
Bir diyet uyguluyor musun bilmiyorum ama ara ogunleri kaldirirsan iyi olur menun u çok beğendim cnm çok saglikli bir menü :-)

Kizlar kisir kaldi yarinda yesem ekmek tuketmeden bi zarari olurmu bi kase :KK43:

İyi aksamlar kizlaaarrrr
Bugun butun gun disardaydik o yuzden hic bakamadim. Hava guzeldi dolastik biraz. Tartiya pil aldik ama calismiyor, bozulmus. Ama bugun alisveris merkezinde tartildim, ustumdeki mevsimlik tunikle, kot pantolon, ayakkabi ile ve tokken 81,6 kilo çıktım, çok sevindim gercekten. Eşim ben kilo veremiyorum sandigimda tarti bozuktur demisti de ben de beni teselli icin soyluyor sanmistim yaşasin gercekten bozukmuş :-)

İyi aksamlar kizlaaarrrr
Bugun butun gun disardaydik o yuzden hic bakamadim. Hava guzeldi dolastik biraz. Tartiya pil aldik ama calismiyor, bozulmus. Ama bugun alisveris merkezinde tartildim, ustumdeki mevsimlik tunikle, kot pantolon, ayakkabi ile ve tokken 81,6 kilo çıktım, çok sevindim gercekten. Eşim ben kilo veremiyorum sandigimda tarti bozuktur demisti de ben de beni teselli icin soyluyor sanmistim yaşasin gercekten bozukmuş :-)

Bak konusmustuk kuzum yeni bi tarti almanin zamani gelmiş cok mutlu oldummm bakalim.hafataya cumaya kac olcaz :KK66: ikizim hosgeldin merak.etmistim mujde bi haberle gelmissin :KK66:

X