82 kiloyum bu günlük benim ışığım artik aynalara küsmek yok...

Yagmurcum ayni durumlari yasamisiz ben ocak4nde basladim mart 7 bu surede 12 kilo verdim 78.600le basladim simdi 66.400um:nazar:
Gercekten oluyor menunude begeniyorum takimdasim gunlugune gelip basarilar dilemek istedim simdi kosturmam var grupta olamasamda ara ara gelip sohbete katilirim hepinize kolay gelsin :KK19::KK15:
INSALLAH amaciniza ulasirsin guzeller:KK66:
bizlede paylaaaaaass lutfeen neler yiyosun neler yapiyosun masallah iyi kilo vermissin insallah en kisa zmaanda istedigin kiloya ulasirsin, bende ocaktan beri kilo vercam diyom bisey yapmiyodum, burda arkadaslarla tanistigimdan beri biraz daha motiveliyim, boyle seninki gibi guzel hikayeler duyuncada daha motive oluyor insan, sagol :)

Canlar yatmadan kendimi tanıtıyim ben 7takimdayimm zayiflicammm menusunu cok begeniyorum gunlugunde yer almak istedim ben buket:KK76: 12 kilo verdim yola drvam ediyorum
hosgeldin canim, sen benim motive kaynagimsin, boyle devam edersin insallah seni gordukce bizde motive oluruz. Bende azimle ocakta baslasaydim simdi daha ince olacaktim, ama artik basladik saglikli beslenmeye, yaza daha guzel bayanlar olarak girecegiz,

="mkble, post: 39826421, member: 662015"]Güya eşimde artik rejim yapacakti aksam yemegi hazirlatmadi veee beni bu saatte kaldirdi makarna yiyoruuuzzzz :KK70: :KK70:[/QUOTE]
Anammm kiz sakin bende yedim deme bu saatte hemde makarnaaa:rolleyes::KK12:

Canlar ne dicem ben günde 2-3 bardaktan fazla su icen bi insan degildim belki inanmazsiniz ama hayatimda hic su yoktu sizin sayenizde günde 3lt su icer oldum simdiden o kadar farketti ki hayatim boyunca niye bunu farketmemisim diye kafami duvardan duvara vurasim geliyoorr :KK61:
Tebik ederim canim, su hayattir :KK50:

image.jpg

Kizlar gönül rahatligiyla yapabilecegimiz bir tarif ben icinden sekeri cikararak yaptim cok güzel ve doyurucu olduu :)

Bir yazi okumustum ne kadar dogru bilmiyorum ama yemeklerinize fazladan yag un havuc patates bulgur mayonez gibi seyler katmayin kalorisini yukseltmeyin diyordu birde geçen gün eşim mercimek köftesi istedi yaptım bi bakayım kaç kaloriymis kaç adet yiyeyim diye iki tane köfte 1dilim ekmekmis sasirdim hemen bir tabak hazırladım eltime gonderdim yani evden çıkardım yoksa dayanamayıp yerdim.
PAYLASMAK GUZELDIR DIMI ARKADASLAR :KK71:

Kizlar ben bugun kayinvalidemleri cagirdim manti yapicaz yani gelsin kilolar :KK42:

Kizlar simdi baktim 1buyuk porsiyon yogurtlu manti 471 kaloriymis
birde fittingo. Com diye bir site var bilen varmi bakmanızı tavsiye ederim belki işinize yarayabilir
BEN MANTI YAPMAYA GIDIYORUM :KK54:

Kizlar simdi baktim 1buyuk porsiyon yogurtlu manti 471 kaloriymis
birde fittingo. Com diye bir site var bilen varmi bakmanızı tavsiye ederim belki işinize yarayabilir
BEN MANTI YAPMAYA GIDIYORUM :KK54:
evde yaptigimiz yiyecekler okadar zararli olmasa gerek, sonucta kendin yapiyorsun, mantiyi yaparkende ugrasacaksin yogur ac kalori kaybedeceksin. 471 fenada degilmis okadar, kotu degl bir ogun, iki tabak yememek gerek tabi :) Ben gecende bir rest da makarna yedim, eve gelince sitelerne girip bir baktim 1200 kaloriymis, pisman oldum yedigime.

evde yaptigimiz yiyecekler okadar zararli olmasa gerek, sonucta kendin yapiyorsun, mantiyi yaparkende ugrasacaksin yogur ac kalori kaybedeceksin. 471 fenada degilmis okadar, kotu degl bir ogun, iki tabak yememek gerek tabi :) Ben gecende bir rest da makarna yedim, eve gelince sitelerne girip bir baktim 1200 kaloriymis, pisman oldum yedigime.
canım o makarna diğilmiş demekki atom bombası falanmış :KK53:

Hanımlar birazcık kendimizden bahsetsek tanitsak olurum ne dersiniz? :KK16:

Ben kendimi tanityim

ben gerci günlüğün basinda tanitmistim ama yine yazym :KK66:
25 yasindayim kendim icin gelinlik icin zayflicam amac bu :KK66: yaza dugun var INŞALLAH hepinizi beklerim :KK66:

X