82 kiloyum bu günlük benim ışığım artik aynalara küsmek yok...

Sabah ekmegi yemedim koydumda.

Öğlen

Akşam
Kucuk kase lahana salatasi

Bugun hic ekmek tuketmedim kisir yedigim icin

Aynen canim geneldede disarida yedigimiz icin bi haftalik kotami dolduruyorum :) vede eşim cok bozuluyor ona eşlik etmedigim icin o yuzden birazda az yemeye gayret ediyorum dengelesin diye

Guzel dusunuosun bravo tatlim esinle yuruyuste yapcaksin super kuzum planini begeniyorum

Bir diyet uyguluyor musun bilmiyorum ama ara ogunleri kaldirirsan iyi olur menun u çok beğendim cnm çok saglikli bir menü

Kizlar kisir kaldi yarinda yesem ekmek tuketmeden bi zarari olurmu bi kase

İyi aksamlar kizlaaarrrr
Bugun butun gun disardaydik o yuzden hic bakamadim. Hava guzeldi dolastik biraz. Tartiya pil aldik ama calismiyor, bozulmus. Ama bugun alisveris merkezinde tartildim, ustumdeki mevsimlik tunikle, kot pantolon, ayakkabi ile ve tokken 81,6 kilo çıktım, çok sevindim gercekten. Eşim ben kilo veremiyorum sandigimda tarti bozuktur demisti de ben de beni teselli icin soyluyor sanmistim yaşasin gercekten bozukmuş

Bak konusmustuk kuzum yeni bi tarti almanin zamani gelmiş cok mutlu oldummm bakalim.hafataya cumaya kac olcaz ikizim hosgeldin merak.etmistim mujde bi haberle gelmissin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…