82 kiloyum bu günlük benim ışığım artik aynalara küsmek yok...

Arkadaşım sen bu m enuyle nasıl doyuyorsun senin menüye bakınca ben kendimi nerelerden atayım

Arkadaşım sen bu m enuyle nasıl doyuyorsun senin menüye bakınca ben kendimi nerelerden atayım

Aynen biraz az olmus kofte fln eklerse makbulecim icin cok iyi olur kuzum cok azimli makbuleeeem bende 1000 kaloriyi gecmemeye calsiyorum basarrmak icin tatlim.napalim

Ikizin yok ama ben burdayim simdi bulasiklari topladim menumu yazicam ama arkadasin menuye bakinca utaniyorum yazmasam mi acaba

Az yemekde cok iyi olmuyor kuzum hem vitanimsiz oluyor hemde diyetten erken bkliyor yani ben oyle oluyorum 1000 kalori alim yapiyorum 300 kalori sporla yakiyorum 700 kaliyor

Canim iyi guzel diyorsun ama bura bile 800 kaloriye denk geliyor yoksa bende hic mennun degilim. Bazi seylerden kisiyorum ki canim bisey isterse ucundan azicik yiyebileyim diye

Bende sbaah yazmicam menulerimi cunku deisikler olabiliyor aksam yazmak en iyisi

Canim iyi guzel diyorsun ama bura bile 800 kaloriye denk geliyor yoksa bende hic mennun degilim. Bazi seylerden kisiyorum ki canim bisey isterse ucundan azicik yiyebileyim diye

Sen super gidiyosun spor yapiyomusun guzellik

8:30
2kasik menemen
1/2 haşlanmış yumurta (çocukların kalan parçasını yedim)
2dilim ince ve küçük kızarmış çavdar ekmeği
yeşillik, domates
4zeytin
1tatli kaşığı peynir açık şekersiz 2 brdk çay

11:00
1kucuk amasya alması

13:30
Bir kepçe kadar dana kavurma
Salata
1dilim ekmek

16; 00
1adet muz kakao ya batırıp yiyorum güzel oluyor

18:00 bugün biraz geç oldu ama
1/2 fırında palamut
bol salata

2, 5 lt şu
1saat spor

Afiyet olsun evet biraz fazla ama dengelersin sporla tatlim

Tamam da makbulecim bence pekte saglikli bir menu degil sagligin bozulmasin sonra Allah korusun

Sabah
Bir dilim elma
15 dk sonra

Kahvaltı
Sahanda iki koy yumurtası
Bir küçük tuzsuz domates
İki dlim tuzsz peynir
İki tuzsuz zeytin bir bcuk dilim çavdar ekmeği
İki fincan cay seker yerine bir cay kaşigi bal

Öğle
Bir kase bol yeşillikli kısır
6 yaprak marul
2 bardak ayran

Aksam
Bir haşlanma tavuk but
Salata ( adaşım sağolsun )

Su iki lt

Spor
Leslie
50 ip atlama

Tamam da makbulecim bence pekte saglikli bir menu degil sagligin bozulmasin sonra Allah korusun
Canim zaten her zaman boyle degil ki. Gecen hafta biraz daha yogundu ama mutlaka sütümü baligimi yogurdumu meyvemi tuketiyorum ama zaman dilimine ayirdim. Vede esimin tatil gunününde cok etkisi var :)

mkblgünleri821193 .!.:
Canim zaten her zaman boyle degil ki. Gecen hafta biraz daha yogundu ama mutlaka sütümü baligimi yogurdumu meyvemi tuketiyorum ama zaman dilimine ayirdim. Vede esimin tatil gunününde cok etkisi var :)
Bende tatil günlerinde biraz fazla yiyorum ve geç saate kalıyor aksam yemegi

Makbulenin ki az benim ki çok orta yolu bulmak lazım evet katılıyorum bu hafta ne oldu bilmiyorum biraz fazla yiyorum gerçekten ozel gunumdeyim ondan olabilir mi acaba

Ondan olablr kuzum bende olmak istiyorum canim hic busi çekmiyor tam tersi

Hanımlar yeni farkettim iki tane makbulemi var ben mi yanlış goruyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…