82 kiloyum bu günlük benim ışığım artik aynalara küsmek yok...

Adet donemini atlatym ozmn en azndan 45 dk cogaltym bugun 45 dk yurucem ama hastslktan snra hep 45 dk yurym 1 saate dayananmam bisklet flnda var ya kuzum agir gelr bayiliomusum
Allah korusun küzum bende o donem sadece leslie ve mekik cekiyorum çok dikkat et rahatsız olduğunu bilmiyordum öyleyse fazla bile o spor kuzu

Allah korusun küzum bende o donem sadece leslie ve mekik cekiyorum çok dikkat et rahatsız olduğunu bilmiyordum öyleyse fazla bile o spor kuzu

Fistigim daha regl olmadim eli kulaginda oluncs ilk 2 gun agrim oliyor yapmam 2gun sonra devam sagol bitanem benim

A ay__060

Caninin sagligi dikkat et kendjne kuzum bende kkahvalti spor sonra ise gidicem isten sonra yine gelrm opuyorunn seni Afiyet olsun balim

_060, post: 39813068, member: 533218"]Mantara bayilir oldum bu aralar ikisininde resmini aldim ypcgm kuzum sadece ilkine patates eklemem patatesle MANTARi bir arada yemedim yakşirmi bilemedim simdi [/QUOTE]

Mantarı patatesle hiç yapmadım ama tavukla çok güzel oluyor birde ben bazen sabahlari sogan biber domates mantar az yagda kavurup uzerine bir yumurta 1 dilim kizarmis ekmekle cok doyurucu oluyor tavsiye ederim

Aramiza hosgeldin canim
bencede hic masum degil iki pilavinda kalorisi ayni tipki beyaz ekmek ve kepekli ekmek arasindaki fark gibi kepekli ekmek yenilince midede sisip cok yer kapladigi icin daha doyurucu ve tok tutuyor ama beyaz ekmek ve pirinc pilavi yenilince kan sekerini hizla yukseltiyor ve daha cok aciktiriyor diye okumustum birdebulgur pilavi ve kepekli ekmek yenilince bagirsaklarada cok faydasi var tuvalet sorunu olmuyor ayrica patateste hic masum degil

Kizlar ben menumu aksamlari yazicam cuku gun icerisinde degisiyor birde tl den giriyorum her mesajı okuyamiyorum ama gördüğüm kadarıyla kalabalikmisiz yeni fark ettim kaç kişiyiz bu arada yazabilirmiyiz merak ettim

Menüm
Sabah: kahvaltidan önce 2 bardak su
Yarim kase müsli
Öglen: 1kase corba
1 dilim kepek ekmegi
Akşam: 1kase yogurda 2kasik garnitür
Aparatif: 2 şişe maden suyu 1adet portakal
Gün icinde 3lt su
Yarim saat yürüyüş

_060, post: 39813068, member: 533218"]Mantara bayilir oldum bu aralar ikisininde resmini aldim ypcgm kuzum sadece ilkine patates eklemem patatesle MANTARi bir arada yemedim yakşirmi bilemedim simdi

Mantarı patatesle hiç yapmadım ama tavukla çok güzel oluyor birde ben bazen sabahlari sogan biber domates mantar az yagda kavurup uzerine bir yumurta 1 dilim kizarmis ekmekle cok doyurucu oluyor tavsiye ederim[/QUOTE]

Okurken canim cekti yapicam bende yumuetayla mantar yakisiyormu peki

Kizlar ben menumu aksamlari yazicam cuku gun icerisinde degisiyor birde tl den giriyorum her mesajı okuyamiyorum ama gördüğüm kadarıyla kalabalikmisiz yeni fark ettim kaç kişiyiz bu arada yazabilirmiyiz merak ettim

8 9 kisiyiz canim tamam aksamlari yazablrsn bende bazen aksamlari yaziyorum tatlim

Soda super kuzum menunde guzel kuzum kofte fln seviosan kofte flan ye de direncsiz kalma makbulecim

Ah acimasiz yemekler

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…