82 kiloyum bu günlük benim ışığım artik aynalara küsmek yok...

Bak konusmustuk kuzum yeni bi tarti almanin zamani gelmiş cok mutlu oldummm bakalim.hafataya cumaya kac olcaz :KK66: ikizim hosgeldin merak.etmistim mujde bi haberle gelmissin :KK66:
Sag ol tatli ikizimmm, aynen tarti arastirmasina baslicam. Simdi usenmedim mutfak tartisinda bugun giydigim montumu, pantolonu hatta poşete sarip ayakkabiyi tarttim ve 1,795 kilo ettiler, telefonum da cebimdeydi o da dahil. Cok mutluyum ya cok sukur. İnsanin emeginin karsiligini almasi cok guzel bir duygu.

Sag ol tatli ikizimmm, aynen tarti arastirmasina baslicam. Simdi usenmedim mutfak tartisinda bugun giydigim montumu, pantolonu hatta poşete sarip ayakkabiyi tarttim ve 1,795 kilo ettiler, telefonum da cebimdeydi o da dahil. Cok mutluyum ya cok sukur. İnsanin emeginin karsiligini almasi cok guzel bir duygu.

MASALLAH kuzummm :KK66: ALLAHIN izniyle yardmiyla basaricaz INŞALLAH elimzden geleni yapıyoruz emegimizin karislgnida alicaz INŞALLAH kuzum cok mutlu oldummm ne guzel vermissin nazar degmesin bize kuzummm:nazar::KK19:

MASALLAH kuzummm :KK66: ALLAHIN izniyle yardmiyla basaricaz INŞALLAH elimzden geleni yapıyoruz emegimizin karislgnida alicaz INŞALLAH kuzum cok mutlu oldummm ne guzel vermissin nazar degmesin bize kuzummm:nazar::KK19:
İnsallah ikizim, aynen masallah diyelim, azimle devam edelim :KK55:
Onemli olan devam etmek, sabretmek canim. Zaten ben bu beslenme seklini yasam tarzi haline getirmeyi hedefliyorum, cok yemekten vazgecmeyi ogrenmeye calisiyorum, insallah basaricaz
Mukemmel gidiyoruz ikizimmm :KK60:
Desteginizle kuzum :KK68:

Onemli olan devam etmek, sabretmek canim. Zaten ben bu beslenme seklini yasam tarzi haline getirmeyi hedefliyorum, cok yemekten vazgecmeyi ogrenmeye calisiyorum, insallah basaricaz

Hayat tarzi yapip kilo almamak lazim canim INSALLAH basaricaz :KK66:

diyetisyenimde hayat tarzi dedi diyet diyince korkuluyormus Cok dogru soyluyosun :KK66:

Bende araniza katldim :KK66:

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben bu hale nasil geldim bilmiyorum resmen aynalara küstüm. S m beden giyrrken şimdi Xl oldum tabi haliyle catklarimda oldu bunu kendime nasil yaptim hala inanamiyorum ben 3 yilda boyle oldum 3 yil once 58 kiloydum. gece yeme aliskanligi cips cola abur cubur uyku duzensizligi stres surekli yeme istegi bu pazartesi rejim yapıcam diye diye tokken bile tika pasa yediklerim 76yken beni 82 kiloya getirdi kendim basaramiyordum bende buraya günlük acmaya karar verdim başarı oykum olucak bu yazilar benim...
ALLAHIM kimset ederse temmuzda düğünum var ben o gelinliğe su perisi gibi girmek istiyorum en güzel günümde en guzel olmak istiyorum İNŞALLAH.

Kadinlar kulübü bize bu guzel imkani vermis ne güzel günlük tutabiliyoruz.Bu günlük bana çıktığım yolda isik olucak artik vazgecmicegime eminim basaricam.

Diyetisyene gittim ama onca diyeti rafa kaldirdim cok bilgim var ama uygulayan yoktu ama artik tembelliği birakicam...

.Yemeklerimi hergun resimli olarak paylasicagim
.Pazartesi günleri kilo bildirim yapıcagim
.Hergün spor yapicagim
.Genelde yemeklerimde kalori takibi yapicagim.
.En önemlisi pes etmicegim...

INANMAK BASARMANIN YARISIDIR..

ALLAHIM kilo vermek isteyen herkese benimle birlikte yardım etsin İNŞALLAH.

Kilom 82
Boyum 160
Yasim 25

Baslama tarihim 23 subat
1.Hedef tarihim 15 haziran= kilo 60/65
2.hedef tarihim 25 temmuz=kilo 55/60

haziran icin 3 ay 22 gun kaldi

Temmuz icin 5 ay 5 gun kaldi

benimle bu yolda gitmek isteyen arkadaşlarda buyursun gelsin :KK66:

1.ayim dolsun kilo bildirimini buraya eklicem:KK49:

Yagmurcum ayni durumlari yasamisiz ben ocak4nde basladim mart 7 bu surede 12 kilo verdim 78.600le basladim simdi 66.400um:nazar:
Gercekten oluyor menunude begeniyorum takimdasim gunlugune gelip basarilar dilemek istedim simdi kosturmam var grupta olamasamda ara ara gelip sohbete katilirim hepinize kolay gelsin :KK19::KK15:
INSALLAH amaciniza ulasirsin guzeller:KK66:

Bir diyet uyguluyor musun bilmiyorum ama ara ogunleri kaldirirsan iyi olur menun u çok beğendim cnm çok saglikli bir menü :-)

Uyguladigim bir diyet yok ben normalde yediğim yemeklerin porsiyonunu kuculttum gittikcede azaltiyorum yediklerimi ben simdiye kadar haftada bir kilo verdim bakalim bundan sonra ne olacak ben yeme aliskanligimi defistirmeye hayatima sporu katmaya bol su icmeye calisiyorum evet bu menu biraz kalabalik oldu bundan sonra daha dikkatli olmaya calisicam onerin icin tesekkurler

INŞALLAH ikizim basaricaz hep boyle beslensek bu kadar caba harcmak zorunda kalmayiz kuzummm :KK66:

Yagmurcum ayni durumlari yasamisiz ben ocak4nde basladim mart 7 bu surede 12 kilo verdim 78.600le basladim simdi 66.400um:nazar:
Gercekten oluyor menunude begeniyorum takimdasim gunlugune gelip basarilar dilemek istedim simdi kosturmam var grupta olamasamda ara ara gelip sohbete katilirim hepinize kolay gelsin :KK19::KK15:
INSALLAH amaciniza ulasirsin guzeller:KK66:

Tebrikler takimdasim sagol destegin için beni mutlu etti arada ugrarsin tebrik ederim bizde 6li sayilari görürüz INŞALLAH öpüyorum seniii hosgeldin :KK66:

Canlar ne dicem ben günde 2-3 bardaktan fazla su icen bi insan degildim belki inanmazsiniz ama hayatimda hic su yoktu sizin sayenizde günde 3lt su icer oldum simdiden o kadar farketti ki hayatim boyunca niye bunu farketmemisim diye kafami duvardan duvara vurasim geliyoorr :KK61:

Canlar ne dicem ben günde 2-3 bardaktan fazla su icen bi insan degildim belki inanmazsiniz ama hayatimda hic su yoktu sizin sayenizde günde 3lt su icer oldum simdiden o kadar farketti ki hayatim boyunca niye bunu farketmemisim diye kafami duvardan duvara vurasim geliyoorr :KK61:

Yanlistan dönmüşsun ne guzel kuzum 3litre mukemmel :KK66: su cildide guZellestrtir saglikli ve kilo verdiriyor kuzuucm:KK66: tebrik ederim

Güya eşimde artik rejim yapacakti aksam yemegi hazirlatmadi veee beni bu saatte kaldirdi makarna yiyoruuuzzzz :KK70: :KK70:

X