82 kiloyum bu günlük benim ışığım artik aynalara küsmek yok...

hoşbulduk cnmmmm Seninde düğünün hayırlı olur inşallah
inşallah hepimiz istediğimiz kilolara ulaşırız
o zaman artık bulgur pilavını kaldırıyorum menülerimden
zaten farketmiştim bulgur pilavı dün yemedim mesela 4 gram vermişim... en büyük korkum verdikten sonra kiloları geri almak

Kahvaltılarda ekmek tuket tatlim patates haslamasini cok sklkta tuketme hafta bi patataes salatasu yapablrsn bol bol yogurt tuket keten tohumlu cok tok tutuomus corba tuket
önerilerinizi dikkate alacağım. Zaten çeki düzen verecektim yediğime içtiğime bu topiği bulmam iyi oldu

AMİN balim INŞALLAH hepimiz cok mutlu olalim cok sagol
aynen ondan bende korkuyorum ama biz artik hep birlikte guclu kizlariz basarip kilomuuzuda korucaz

ne kadar guzel senin kilon benim hedefim buarada kuzum uzme cok kendini kesin 50 olursun

Hergun menu bldrimi yapioruz bize katlmak istermsin o sekilde yedikelrmizi kontrol ediyoruz
her gün katılabilir miyim bilmiyorum ama katılmaya çalışırım :) benim net bitmiş babamın telefonundan giriyorum ayın 10 unda netim gelecek müsait olduğum zamanlarda girip bildirim yapmak isterim inşallah. iyi olur :)

cnm ama vücudum da çok dengesiz dağılıyor öyle olmasa dert etmezdim. popo, bacak ve kollarımdan kilo almıyorum basen , göbek ve sırttan alıyorum kötü görünüyor (

Ben tek basina olsam rejimi yurutemem ama burda gerçekten guzel dostluklar oluyor birbirmizden guc alıyoruz tatlim senide aramzda gormek guzel yazarsn ozmn cumada kilo bldrimi yapiyoruz tatlim

cnm ama vücudum da çok dengesiz dağılıyor öyle olmasa dert etmezdim. popo, bacak ve kollarımdan kilo almıyorum basen , göbek ve sırttan alıyorum kötü görünüyor (

Anliyorim seni kuzum yanlis anlama haklsndr ben verilecek fazla kilon yok kolayca verip 50ye ulasrsn demek istedim

İp atlama ve bisiklet çok iyi kuzum enerjinin kaliyorsa her hafta on dk on dk yürüyüşü artirabilirsin

Adet donemini atlatym ozmn en azndan 45 dk cogaltym bugun 45 dk yurucem ama hastslktan snra hep 45 dk yurym 1 saate dayananmam bisklet flnda var ya kuzum agir gelr bayiliomusum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…