82 kiloyum bu günlük benim ışığım artik aynalara küsmek yok...

79 kusuru görmüşken tekrar 81 oldum beeeenn biliyomusunuzzz (
mısafır geldı 3-4 gun ust uste sonra böyle olduu gaflete dustumm (

79 kusuru görmüşken tekrar 81 oldum beeeenn biliyomusunuzzz (
mısafır geldı 3-4 gun ust uste sonra böyle olduu gaflete dustumm (
Kuzum strees yapma bi detoks yap 3 4 gunde 2 kilo alman imkansız belki 1 kilo almis olabilrsin ama 2 kilo degildir çünkü toksin birikmistr kuzum gel sende bize katil kuzum mayisa kadar 65 olalım

Canlar kuru patlican dolmasiydi yedigim onunda kalorisi 1 adet 79 kaloriymis ne guzel ya mutlu oldum yarin öğlen bidaha yerim nasipse

Canim benim balli lokmam sen beni sık bogaz etmezsin kuzum ben dogru duzgun giremiyorum diye üzülüyorum bile beni nasıl mutlu etti anlatamam. Canim sende benim kıymetli arkadasimsin
Canimsin kuzum kendini ayarla kendini özletme kuzum cok sagol balimmmm

akşam neden hiç bir şey yemedin canım olmaz öyle... saldırırsın saçma sapan kalorili şeylere.. bir çorba bir salata olurdu hani fena olmazdı

Kuzum ne guzel diyeti eğlenceli bir hale dönüştürüyorsun. Hayran kaldım örnek aliyorum seni bebeğim
Kuzum diyete alıştım çok şükür sonucta ben bu diyeti mayisa kadar yapmak zorundayım zorundaysam en azindan hayattanda tat aliyim diyorum kendimce
Cok teşekür ederim bende senin azmine hayranim prenses

Gunaydin gece kuşlarım sıze yetinmek mumkun degil once bızde esimde gece mız gundu muz karısıktı ama cocuk olunca ona gore devam ediyor duzen hatta uyısada uyusak diyoruz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…