82 kiloyum bu günlük benim ışığım artik aynalara küsmek yok...

Gunaydin gece kuşlarım sıze yetinmek mumkun degil once bızde esimde gece mız gundu muz karısıktı ama cocuk olunca ona gore devam ediyor duzen hatta uyısada uyusak diyoruz
Merhaba canim benim haklısın bebis olunca ona gore ayak uydurulmasi lazimmm ALLAH anali babali büyütsun kuzunu

Kahvaltim guzeller domatesli maydonozlu lor peynirli omletim 1 yumurtadan yaptim yag tavaya cok az koydugum için sekli boyle oldu tavadan alamadim

Kahvaltim
Sebzeli omlet
2 adet zeytin

Öglen
1 peynirli sandivic
1 bardak ayran

Aksami planladim
1 tane kuru patlıcan dolması (79 kalori)
2 kasik yoğurt
1 dilim ekmek

Araögun
Tarcinli Türk kahvesi(sekersiz)

Sporum

2 saat yürüyüş tempolu

Aksam yemeginden sonrada alisverise cikicaz 2 3 saatte öyle yürümüs olurum kosturma olur oh misss canlar

Masallah kızlar ne kadar az yenmiş böyle bende simdi sporumu yapıp gelip yazıcam ama Sizinkiler yanında utanırım yazmaya galıba

Kızlar menuler artik verilmiyor sanki eskisi gibi buraya gelmiyosunuz üzülüyorum beni yalniz birakmayin beraber basaricaz bakin ocak bitti mayisa ne kaldi canlar haydi tempoyu artiralim INSALLAH basaralimmmm

Kızlar menuler artik verilmiyor sanki eskisi gibi buraya gelmiyosunuz üzülüyorum beni yalniz birakmayin beraber basaricaz bakin ocak bitti mayisa ne kaldi canlar haydi tempoyu artiralim INSALLAH basaralimmmm
kuzum inan isteyerek değil daha diikatli olucam yalnız bırakmam seni prensesim
canlarım buraya yaz geldi bile off... bugün gündüz 19 dereceydi. şimdi yürüyüşten geldim nasıl sıcak basıyor dedim banamı sadece diye ama değil. kısa kollu badi ve eşofman üstü vardı en son dayanamadım eşofman üstünü çıkardım. şort giyen bile gördüm bahar geldi ya..daha da fazla çabalamak gerek

Iyı aksamlar menumu vereyim gec bıle kaldım
Kahvaltı
2 etimek
1 yumurtali peynirli omlet

Oglen
4 kasık zeytinyağlı taze fasulye
3 kasık yogurt
1 kasık patlıcan musakka

Aksam 17 gıbı
4 kasık patlican musakka
3 kasık yogurt
1 etimek
Hem arkası
Meyveli 2 form biskuvi bu etimek ve biskuvi gercekten olmadı zor frenledim cok pişmanım

3.5 lt su

Spor
50 dk tempolu yuruyus
50 dk zumba
20 mekik
20 sguat

Toplam 850 kalorı
Of kızlar ya hergun azaltayım diyorum olmuyor ilerlemede pek yok

Hadi canım mm of cok bunaldım su istanbuldan evimde bi tarafı gunes almıyor zaten ben Adanalıyım guneye sıcak illere dogru gitmek istiyorum ama zor burdan Dogu görevi var daha kimbilir nasıl kiş bır memlekete gidecez

Menunde sikinti yokki balimmm niye üzülüyorsun sporunda harika

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…