82 kiloyum bu günlük benim ışığım artik aynalara küsmek yok...

Sabah
Az peynirli 1tahıllı sandivic
1 yeşil çay

Öglen
1 bardak domates çorbası
2 adet light Mısır patlak

Akşam

Canlar anneme misafirler geldi tabağım bu sekilde

1tane patlıcan dolması
2 kaşık yoğurt
Fırında etli patlıcan yemeği
1 dilim tahıllı ekmeği

Ara öğün
Şekersiz Türk kahvesi

Canlar bugun hic oturmadim ayaktaydim misafir ağırlıyoruz gecede uyumadan 30 dk bisikletimi sürer sporumu bitiririm

Çok güzel ölçülü bence

Teşekkür ederim canim artık bıktım kilolarimdan istikrarli olucam inşallah beraber birbirimizin desteği ile verelim kiloları
Ayy canım tam bi baş belası bu krizler o an evden çıkıcan bi yarım saat gelmeyecek sin o da olmuyor çocuklarla tavsiyelerine deneyeceğim canim yumurta mantıklı yoğurt sürekli sofrada ama ne fayda kesmiyor beni bi de emziriyorum o dan sanırım
Menü

Kahvalti
1 haslanmis yumurta

Ögle
3 cigköfte
1 dilim irmik helvasi

Aksam
Haslanmis tavukgögsü
Yarim kase yogurt
sizin menünuz çok az geldi bana böyle dayanabiliyor musunuz bir de metabolizma böyle yavaşlamaz mi acaba

Bu gün ki menümu yazayım
Sabah iki yumurta tavada
5 zeytin
1 dilim ekmek
1 büyük dilim peynir
3 4 dilim salatalık
şekersiz çay
Ara
1 armut yarım bardak light sut

Öğle
tavuk izgara(biraz fazla kaçırdım aslinda)
Bir köz patlıcan
Bir bardak ayran
Bir kaç dal roka marul

Aksam
Bir şey yemedim

bir de 20 dk bisiklete bindim

Canim benim menun guzel aksamda bi kase corba icebilrdin gece acikmamak icin afiyet olsun aramiza tekrardan hosgeldin herkesin menusune yorum yazabilrsin kuzum hep berabaer mayisa kadar bu is çözülecek INŞALLAH

Canim benim menun guzel aksamda bi kase corba icebilrdin gece acikmamak icin afiyet olsun aramiza tekrardan hosgeldin herkesin menusune yorum yazabilrsin kuzum hep berabaer mayisa kadar bu is çözülecek INŞALLAH
Benım de hedefım Mayıs en son memlekete izne gıttık 86 kilo falandı m gorumcelerım bıraz rencide ettı benı zayıflama dan gıttım dedım aile mode col Ozledım ama gitmiyorum mayısta esimde gidecez

Benım de hedefım Mayıs en son memlekete izne gıttık 86 kilo falandı m gorumcelerım bıraz rencide ettı benı zayıflama dan gıttım dedım aile mode col Ozledım ama gitmiyorum mayısta esimde gidecez

Bazi insanlar ne yazikki rencide ediyorlar onlar sok olsun gördüklerinde seni mayista INŞALLAH

Bazi insanlar ne yazikki rencide ediyorlar onlar sok olsun gördüklerinde seni mayista INŞALLAH
Insallh bebegim ama ne guzel yapmislar beni hırslandırdı insallah 68 ın Altında olurum ozaman a 65 dı hedefım zora girdi sen kac olmak istiyorsun

bayılırım patlıcana çok nefis görünüyor tatlım... çok güzel tutmuşsun kendini neler neler vardır o sofrada şimdi

canım ben hiç eksik etmemeye çalışıyorum ki inan bende sevmiyorum ama tok tuttuğu ve zayıflamaya yardımcı olduğu için zorla sadece haşlanmış yiyebiliyorum

bayılırım patlıcana çok nefis görünüyor tatlım... çok güzel tutmuşsun kendini neler neler vardır o sofrada şimdi
Ah kuzum ne yoktu ki valla kendimi frenledimmm cok sukur atlattim bende patlicani cok severim

burdayım balım da ah şu bilgisayar keşke bana kalsa bir kalabilse...
Özledimmm kuzucummm seni menunu paylaştın mı kuzum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…