82 kiloyum bu günlük benim ışığım artik aynalara küsmek yok...

Canimmmcimmm tesekkur ederimmm meyveli pastam
Bacim böyle lezzetli hitaplarda bulunma kiz canim meyveli pasta cekti gece gece. Allahim ne pis bogazim yaa sizi yicwm
Iste benim ortimmmmmmm kuzum ben subatin 5nde basliyorummmm bende seninle herseye varimmmnm gobuse savas actikkkk biz kazancaz
Benim ogluskoma hamileligimden kalan bi göbüsüm var onu biraz eritirsem iyi olur tatlişkomya.

Tmm kuzucum 5 subatta basliyorz o zamn. Yalniz tek basina mekik bi ise yaramiyor önce biraz spor yapip vücudu isitmak gerekiyor. Bisikletle calisip ardindan mekik yapariz oldumu kuzum.
Tamam kuzum aynen once bisiklet sonra mekikkkk super olur anlaastik ortim

Bacim böyle lezzetli hitaplarda bulunma kiz canim meyveli pasta cekti gece gece. Allahim ne pis bogazim yaa sizi yicwm

Benim ogluskoma hamileligimden kalan bi göbüsüm var onu biraz eritirsem iyi olur tatlişkomya.

Haklisin balimmm ya bak simdi benimde canim cektiiiii bayilirimda pastaya

Eriticez balim bide su yan simitlere ne iyi gelir onuda yapmam lazim kuzum
hersey spor askina yaglara savas actikkkk ortim korksun kilolar bizden

Günaydın ben de katılmak istiyorum aranıza 3.5 aylik bebegim var doğum sonrası 83 84 arası gidip geliyorum dün kesinlikle karar verdim 15 kilo fazlamı atacağım anladım ki bu kilolar pat diye gitmiyor maalesef illaki fedakarlık yapmak lazım uzun vadede düzenli beslenmek lazım 4 aylık süre verdim kendime bu dört ay sonunda hedefim ulaşacağı m dün ki menümu yazayım
Sabah
Şekersiz çay biraz peynir iki yumurta (omlet) yarım salatalık

Ara şekersiz Nescafe

Öğle
Bir tabak ıspanaklı yumurta bir kase yoğurt 6 kaşık yayla çorbası

Ara yarım bardak süt bir portakal
Akşam
Yine ıspanaklı yumurta iki kase yoğurt
Ara bir caybardagi kuru üzüm

İki saat spor

Ama açlık krizlerim çok oluyor özellikle akşam bastırmak için yemekten sonra iki kalın dilim peynir yedim akşam yemeği beni doyurmuyor bir de yemekten sonra aşırı bir tatlı isteğim oluyor. Bu listeye gram oynamamisin o kadar da spor yaptım bu günden itibaren kalori sayımı ile Diyet yapmayı düşünüyorum çok uzattim kusura bakmayin

Hosgeldin arkadasim dogru yerdesin tatli istegini köreltmek icin tarcin kullaniyoruz. Tarcinli kahve tarcinli süt tarcinli elma ve bilimum seyler cnm :)

Hosgeldin arkadasim dogru yerdesin tatli istegini köreltmek icin tarcin kullaniyoruz. Tarcinli kahve tarcinli süt tarcinli elma ve bilimum seyler cnm :)
Hosbulduk teşekkür ederim himm ben de bir yerde okumuştum bir Sürahi suya bir cubuk tarçın atılıp icince geciyormus ama pek etkileme di beni tarçınlı kahve nasıl yapıyorsunuz nasıl oluyor

Hosbulduk teşekkür ederim himm ben de bir yerde okumuştum bir Sürahi suya bir cubuk tarçın atılıp icince geciyormus ama pek etkileme di beni tarçınlı kahve nasıl yapıyorsunuz nasıl oluyor
Ben pismeye yakin ekledim türk kahvesine cnm diger arkadaslar nasil yapiyor bilemiyorm.

Hosgeldin canim ger istikrarli olucaksan burasi gercekten dogru yer dostluk var yaris var diyet var spor var liste yapıyoruz pazartesi tarti gunumuz bizde kalori sayiyoruz genelde 1000 gecmemeye endeksliyiz 5 kisiyiz sende gelirsen 6 kisi oluruz her gun menu veriyoruz birbizimize destek oluyoruz

canım öncelikle hoşgeldin
bende gündüz iradeli bir şekilde dayanan akşam açlık krizlerine giren bir insanım.
benim aldığım tedbirler arasında akşam yemeğini biraz geç yemek var mesela arkadaşlar 5-6 gibi akşam yemeğini yiyorlar ben 8 gibi yiyorum
akşam yemeğinden sonra bende çok biliyorum ağzıma peynir attığımı aynıyız
buzdolabında haşlanmış yumurta ve patates tut canım.
açlık krizlerinde gerçekten 1 tane haşlanmış yumurta veya patates yemek çok işe yarıyor tok tutuyor.
yoğurdu dolabından eksik etme canım bir kase yoğurtta yiyebilirsin o zamanlarda
ben hazır bardak çorba içiyorum birde akşamları oda işe yarıyor.
kolay gelsin

Iyi akşamlar kızlar misafirim 11 de gitti bugun ama o saatten itibaren temizlik çarşaf vs yıka yemek okadar yoruldum ki regl de bitiyor artık daha aktif olurum insallh
8 de 1 etimek 1 çay kaşığı bal

10 30 2 etimek 1 yumurtali menemen

14.00 1 kase yayla çorbası

3 yulaflı altınbaşak
1 elma

Akşam 18 geç kaldı biraz
5 kaşık zeytinyağlı taze fasulye
2 kaşık nohut
4 kaşık yoğurt

830 kalori 2.5 lt su ıcıldı

Arkadaslar gürkan kubilay bi ara TV de gece tutan açlık krizi için kadinlar sabah haşlanmış yumurta yemeli o onu aza indirir demiŞti sabahtan ne alaka diyebilirsiniz ama çok eminim aynen böyle dedi ben hiç sevmiyorum yiyemiyorum

830 kalori cok iyiymis cnm iyi bir gün olmus

Menü

Kahvalti
1 haslanmis yumurta

Ögle
3 cigköfte
1 dilim irmik helvasi

Aksam
Haslanmis tavukgögsü
Yarim kase yogurt
Teşekkür ederim seninki de gayet güzel bence azdır kalorisi haşlama sabah sadece akşamda normal irmik helvası fazla olmamıştır diye düşünüyorum ama tatlı ard arda günler kontrollüde yense tartiya yansıyor iki 3 gün cis yapma

Super menu kuzummmmm guzel -ler bekliyorummmm tartindan

Menü

Kahvalti
1 haslanmis yumurta

Ögle
3 cigköfte
1 dilim irmik helvasi

Aksam
Haslanmis tavukgögsü
Yarim kase yogurt

Guzel menuuuu ooo pazartesi tarti yuzunuze gulcek

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…