82 kiloyum bu günlük benim ışığım artik aynalara küsmek yok...

menun cok guzel misir patlagi cok tok tutuyor iyi secim sporda cok guzel tebrikler canim

Canlar biliyosunuz 3 gundur yollardayim buraya elimden gekdigince gelmeye çalıştım bugun eve geldik cok sukur uyuyakalmisim kalktim is guc derken yazamadim kusura bakmayin anca gelebildim menuleriniz harika gerçekten taktire sayen Tebrik ederim hepinizi prensesler grubu yarindan itibaren burdan cikmam sizi özledim guzeller

Son düzenleyen: Moderatör:
Kahvaltım
1 kase mercimek corbasi
1 dilim tt ekmek

öglen
4 adet misir patlagi ligt
1 bardak ayran

akşam
1 tabak kuru fasulye
1 tabak cacik
1 tt ekmek

Araogun
1.bardak sekersiz nescafe(cok usudum iyi geldi

menun böyle kizlar

Bu yapmamis halin mi supersin bal
keşke daha fazla birşeyler yapabilsem ama çok üşeniyorum balım.
bugün aslında yine bir umutsuzluk başladı üzerimde kilo veremeyeceğime dair.
nedense işte bende çok sık olur bu. bazen diyorum olmayacak galiba falan diye kendi kendime bugün biraz öyleydim işte bebeğim

Kahvaltım
1 kase mercimek corbasi
1 dilim tt ekmek

öglen
4 adet misir patlagi ligt
1 bardak ayran

akşam
1 tabak kuru fasulye
1 tabak cacik
1 tt ekmek

Araogun
1.bardak sekersiz nescafe(cok usudum iyi geldi

menun böyle kizlar
kuzum evde olsan bu kadar olur bu ne güzel kaçamaksız bir yolculuk olmuş.öğle yok gibi bir şey zaten canım benim
akşam ise kuru fasulye var,cacık var, pilav yok müthişsinben dayanamazdım herhalde

bir de kahveyi ben şekersiz içebilsem. yarın tatlandırıcıya başlıyorum artık .

Kuzum banada oyle geliyor dyorumki daha 8lerdeyim daha 7ler olcam sonra 6lar ama senin yazdklarni okudukca azimleniorum balim cok sagolll kuzum

kuzum oglen gecstrmek zorunda kaldim yolda istahsz oluom ben acaba hep yollarami dussem sagol kuzum ben cayida sekersz icerm seke koyunca sanki icceklern tadi degsio gibi gelio al kuzum yada yavasyavas azaltablrsnde kuzum

güldürdün beni bebeğim. düşelim yollara bende aynıyım çünkü

Yarin harika bi tavuk göğsünden firinda sote yapicam canlar geceden kararlastiriyorum yarinki menuleri

evde tavuk göğsün varsa sana harika ev yapımı light tavuk döner tarifim var. ben de yarın yapacaktım. haşlama çok sıradan geliyor artık bana
Harikasin bebeyimmm merak ettim tarifi alablrmym fistgm yarin beraber yapalim foto koyalim beraber yemisgibi birbrmizi anariz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…