82 kiloyum bu günlük benim ışığım artik aynalara küsmek yok...

=) İnşaALLAH denicem zaten. Ama daha şimdiden aklımda. Börekler,poğaçalar,kebaplar,dönerler,yaş pastalar var .. Offfffff

prensesim bir azimle başlayınca ben senin neler neler yapabileceğini biliyorum. 5leri ben denönce göreceksin balım azmine hayranım

=) İnşaALLAH denicem zaten. Ama daha şimdiden aklımda. Börekler,poğaçalar,kebaplar,dönerler,yaş pastalar var .. Offfffff
çok bir kilon yok ki ideali boyun kilo arası 10 fark. manken fiziği 54 iyi olur tabi ama bu kadar kendini üzecek bir kilon yok. yüz şeklin kilo dağılımın nasıl. zayıflayınca yüzün düşüyorsa eğer çok sakıncalı

prensesim bir azimle başlayınca ben senin neler neler yapabileceğini biliyorum. 5leri ben denönce göreceksin balım azmine hayranım
kuzum benım bende senın azmıne hayranım benı bırakmadıgın ıcınde cok tesekur ederım 1 yıldır resmen beraber mucadele edıyoruz sen ılk bastan berı yanımdaydın cok sagollll senın gıbı bı dostum oldugu ıcın cok sanslıyım cansın INSALLAH 57 kilo oluruz

cok sekersınnnn yaaa bılıyoruz ama uygulamıyoruz ah kuzum aklım basıma enazndan 75 kıloyken gelseydı 80 olmadan aklım basıma gelmıyor

Yok okdr bariz bir fark olmuyor. Göbekten gidiyor zayıflayınca bir de yüzümden. Kalçalarımdan gitmiyr pek. Karnım dümdüz oluyor biraz zayıfladığımda...

canım dostum bende çok şanslıyım. 1 yıl önce zayıflamak için araştırma yaparken senin günlüğüne rastladım, üşenmedim okudum her sayfayı sona kadar. hırslandım, aklım başıma başıma geldi
90 görürdüm o kafayla.. herşey için teşekkür ederimarkadaş olduk ne güzel.

evet kuzum cok guzel yollarımız kesıstı beraber hedefımze ulasıcaz INSALLAH

yarın fotograflarla yedıklerımı her ogun paylascam sonrada K kafsinkaf35 canım gıbı menunun hepsını yazarak paylsıp kalorı hesabını altına yazıcam prensesler

Ben yatıyorum guzeller yarın hersey gonlunuzce olsun hayırlı geceler gorusmek dılegıyle

Gunaydın cıtırıklarr
Ay bayılıyorum sizin aranızdaki şu fıstıklı prensesli sohbete
K kafsinkaf35 canım bende şekersiz içemiyordum eğer içemiyorsan bir dahaki sefere nescafe gold la dene. Tadı daha yumusak. Kahvesini az suyunu fazla koy. Ben o sekilde alıstım.

Gunaydin dan fistiklar ne çok kaynatmissiniz kaçirmisim @masalperisi_
Dünkü menün çok güzel öğlen olmamış zaten ara say onu bende mısır patlagini seviyorum tabi diyet olan alıyordum hep ama farkettim beni acıktırıuor yiyince bıraktım atmicam maydanoz kurunude çok duydum vede dinledim ibrahim saracoglu ndan bu kür istemiyorum önümüzdeki aylarda bende maydanoz limon kuru düşünüyorum

bende cokn duydum canim bende bo deniyim diom ama tadu cok kotu diyolar sagol kuzum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…