82 kiloyum bu günlük benim ışığım artik aynalara küsmek yok...

Şu diyet işi hiçbir zaman benim kafama yatmıyor. Yani benım kendimce fazlalığım var yaklaşık 6-7 kilo.. Ben şimdi,ekmeği kessem sabah 1 dilim akşam 1 dilim yesem. Çayı,kahveye şekersiz içsem. Hazır gıdaları terketsem,hamurişlerinden uzak dursam,Çok seyrek olması kaydıyla.. bol bol meyve tüketsem. Yinede zayıflar mıyım zayıflamaz mıyım kızlar ??? Belki konuyu saptırıyorm ama k.bakmayın :/ bana da yardımcı olurmsuunuz

maydanoz ödem atar yağ yakmaya yardımcıdır canım hem müthiş vitamin. aslında limon sıkıp hiç işleme koymadan haşlamak vs. tüketmek daha güzel olur. salatalarında kullanabilirsin limon sıkıp sade tüketebilirsin

canım benim anladığım kadarıyla sıvı karıştırdığımız zaman sebze işinden çabuk soğuyoruz. örnek olarak lahana çorbası. kahvaltıya ekleyelim mesela limonla birlikte. güne ödem atarak başlarız:KK66:

Tamam bitanem ben oyle yapiyim ozaman :KK66: kuzum bi kur varmis ibrahim saracin bi bakym belki onu denerim bi arstrymda :KK66: her yontemi deniyorum :KK66:

Şu diyet işi hiçbir zaman benim kafama yatmıyor. Yani benım kendimce fazlalığım var yaklaşık 6-7 kilo.. Ben şimdi,ekmeği kessem sabah 1 dilim akşam 1 dilim yesem. Çayı,kahveye şekersiz içsem. Hazır gıdaları terketsem,hamurişlerinden uzak dursam,Çok seyrek olması kaydıyla.. bol bol meyve tüketsem. Yinede zayıflar mıyım zayıflamaz mıyım kızlar ??? Belki konuyu saptırıyorm ama k.bakmayın :/ bana da yardımcı olurmsuunuz

Kesinlikle zayiflarsin canim :KK66:

Harikasin bebeyimmm merak ettim tarifi alablrmym fistgm yarin beraber yapalim foto koyalim beraber yemisgibi birbrmizi anariz :KK66:
evet canlarım buyrun light ev yapımı tavuk döner tarifi

kemiksiz tavuk göğsünü şinitzel şekilde doğrayalım. sanki mangala atıcaz çok ince değil.

bir kapta 3 kaşık yoğurt, tatlı kaşığı salça , 1 yemek kaşığı zeytinyağı, karabiber karıştırıyoruz.

bu karışımla tavukları bolca ovalıyoruz. her yerine yediriyoruz.

soslu tavukları streç filme sarıp dondurucaya atıyoruz.
4-5 saatte donmuş olur .

çıkarıp dönercilerin yaptığı gibi kenardan kalın yaprak dilimler kesiyoruz. hepsinin erimesini sakın beklemeyin. buzdolabından çıkardıktan 15 dakika sonra sert olarak kenarından kesmeye başlayın.
iyice ısıtılmış yağsız teflona atın :KK200:

evet canlarım buyrun light ev yapımı tavuk döner tarifi

kemiksiz tavuk göğsünü şinitzel şekilde doğrayalım. sanki mangala atıcaz çok ince değil.

bir kapta 3 kaşık yoğurt, tatlı kaşığı salça , 1 yemek kaşığı zeytinyağı, karabiber karıştırıyoruz.

bu karışımla tavukları bolca ovalıyoruz. her yerine yediriyoruz.

soslu tavukları streç filme sarıp dondurucaya atıyoruz.
4-5 saatte donmuş olur .

çıkarıp dönercilerin yaptığı gibi kenardan kalın yaprak dilimler kesiyoruz. hepsinin erimesini sakın beklemeyin. buzdolabından çıkardıktan 15 dakika sonra sert olarak kenarından kesmeye başlayın.
iyice ısıtılmış yağsız teflona atın :KK200:

KUZUM benım tavuk gogusler zaten buzluktaydı donmus haldeler bende sımdı cıakrdım dısarı donmus cozulsun dıye bıdaha dolapta dondurrusam bozulabılır dolaba atmasam soslatıp kessem olurmu ki:KK66:

kuzum biliyorum asıl amaç bence maydanoz tüketmesi kişilerin. :KK66: sıvısı olmuyor canım ya boğzımdan gitmiyor ki sebze manyağı bir insanım:KK66:
ozman kahvaltıya lımonlu maydınoz mıs gıbı :KK66: ıcemeyıp atmıymmm sımdı kuzummm en ıyısı yemek :KK66:

KUZUM benım tavuk gogusler zaten buzluktaydı donmus haldeler bende sımdı cıakrdım dısarı donmus cozulsun dıye bıdaha dolapta dondurrusam bozulabılır dolaba atmasam soslatıp kessem olurmu ki:KK66:
canım dondurduk çözdük ve tekrar dondurduk diyelim. burada dikkat etmemiz gereken ne kadar çözüldü nasıl bir sıcaklıkta çözüldü. yiyecekleri bozan sıcakta türeyen bakterilerdir.:KK66:
yani canım uzun lafın kısası geri dolaba koyabilirsin bebeğim :KK66:
bende bu havada sanki etrafımda buz kaplıyım tavuğa bir şey olmaz:KK66:için rahat olsun :KK200:

Miladım olarak yarını aldım canlar 20 ocak 2016 benim baslangıcım cunku ben diyetın yanında spor yapamıyordum sımdı spor dıyet ıllede saglıklı yasam hepsı bıarada 20 ocak benımm baslangıcım yarın yenıden dogma zamanı INSALLAH:KK36:

canım dondurduk çözdük ve tekrar dondurduk diyelim. burada dikkat etmemiz gereken ne kadar çözüldü nasıl bir sıcaklıkta çözüldü. yiyecekleri bozan sıcakta türeyen bakterilerdir.:KK66:
yani canım uzun lafın kısası geri dolaba koyabilirsin bebeğim :KK66:
bende bu havada sanki etrafımda buz kaplıyım tavuğa bir şey olmaz:KK66:için rahat olsun :KK200:
tamam balım yarın yapalımmmm :KK66:

canım öncelikle hoşgeldin :KK66:diyet denilen şey benim de hiç kafama yatmıyor:KK53: aklımda neler neler var bir bilsen. çıtır olsam pizza söylerdim, tost yerdim oohoo neler neler:KK66:
dediklerini bir hafta uygula ve farkı gör....

aklıma komik bir şey geldi paylaşmak istedim sizle durumla ilgili :KK66: orta okulda coğrafya sınavında kopya hazırladım yazılı küçük kağıtlara ama öğretme yakaladı beni.
neler çıkacağını biliyormuşsun zaten dedi :KK66:

X